1 zł
2 600 000 zł

DUTKIEWICZ Jan (Stara Sól 1911 - Katowice 1983)

Pejzaż z drzewami

olej, płyta, 35 x 50 cm, opisany na odwrocie

cena wywoławcza: Wykup abonament

Róże w wazonie (1974)

sygn. dat. l.d.
olej, płótno
70x53 cm

Pejzaż z ceglanym domem

olej, płótno, 25 x 36,5 cm,
sygn. na odwrocie: Jan Dutkiewicz.
Na odwrocie nalepka z tekstem maszynowym: Jan Dutkiewicz 1966.

*opłata droit de suite

Bieszczady, 1973 r.

olej, płótno, 70 x 100 cm,
sygn. i dat. l.d.: J. Dutkiewicz / 1973

Pejzaż z domem, 1969

olej, tektura, 32,5 x 45 cm,
sygn. p.d.: J. Dutkiewicz 69

*opłata droit de suite

Pejzaż z Ustronia, 1967

olej, płyta, 35 x 53,5 cm,
sygn. p.d.: J. Dutkiewicz / 67
Na odwrocie nalepka z opisem: Jan Dutkiewicz Ustroń1967 / olej tekt. 35 x 52 cm

*opłata droit de suite

Pejzaż z kutrem

olej, karton, 33 x 45 cm,
sygn. p.d.: J. Dutkiewicz

*opłata droit de suite

Pejzaż z chatami, 1976

olej, tektura, 29,5 x 42,5 cm,
sygn. p.d.: J. Dutkiewicz 76

PEJZAŻ Z DWOMA DRZEWAMI NA POLU, 1971

Olej, pilśnia; 30 x 40 cm
Sygnowany l.d.: JDutkiewicz 71

POLE, 1970

Olej, pilśnia; 39,5 x 46 cm
Sygnowany l.d.: JDutkiewicz 70

PEJZAŻ ZE STOGAMI SIANA, 1971

Olej, pilśnia; 30 x 40 cm
Sygnowany p.d.: JDutkiewicz 71

PEJZAŻ, 1971

Olej, pilśnia; 30 x 40 cm

Kompozycja - informel, 1959 r.

olej/płótno, 50 x 63,5 cm
sygnowany, datowany i dedykowany l.d.: 'Elżbiecie Wyrożemskiej | 'J. Dutkiewicz | 1959'

Nad jeziorem, 1969

olej, tektura, 34 x 49 cm,
sygn. l.d.: J. Dutkiewicz / 69.

PEJZAŻ ZIELONY

Technika mieszana, papier; 21 x 32 cm

DRZEWA I CZERWONY DACH, ok. 1970

Olej, papier; 19 x 29 cm (w świetle p-p)

PEJZAŻ Z BIAŁO-NIEBIESKIMI DOMAMI, 1970

Olej, akwarela, papier; 19 x 24 cm (w świetle p-p)
Sygnowany p.d.: JDutkiewicz 70

PEJZAŻ Z ŁODZIAMI I BIAŁYMI DOMAMI, 1969

Olej, karton; 32 x 49 cm
Sygnowany p.d.: JDutkiewicz 69
Na odwrocie dedykacja autorska: Wielkiemu Szermierzowi | w dowód przyjaźni JDutkiewicz | Cetniewo 23.IX 69

PEJZAŻ Z TOPOLAMI, 1970

Akwarela, olej, papier; 29 x 25 cm (w świetle p-p)

Las, 1970

olej, papier, 20,5 x 30 cm,
sygn. l.d.: J. Dutkiewicz 70

Abstrakcja, 1961

olej, karton, 45,5 x 66 cm,
sygn. l.d.: J. Dutkiewicz 1961

SAD

Olej, tektura, 38 x 47 cm,
sygn. l.d.: Jan Dutkiewicz 1937

Pejzaż miejski z kanałem, 1969

olej, tektura, 33 x 48 cm,
sygn. p.d.: J. Dutkiewicz 69

Kanał w Gliwicach

olej, płótno, 70,5 x 108 cm
sygn. l.d.: J. Dutkiewicz

Widok na krakowski kościół Reformatów od strony Plant

olej, sklejka, 26,5 x 32 cm
sygn. l.d.: J. Dutkiewicz

Lato, 1968

olej, tektura, 33 x 48 cm
sygn. p.d.: J. Dutkiewicz 68

Pejzaż z kępą drzew, 1966

olej, tektura,
27 x 35 cm
sygn. p.d.: J. Dutkiewicz / 66

KOMPOZYCJA - INFORMEL, 1959

olej na płótnie,
50 x 63,5 cm,
sygnowany l.d. "J.Dutkiewicz 1959"
oraz dedykacja "Elżbiecie Wyrożemskiej"

Tulipany w wazonie, 1973

olej, tektura,
51 x 37 cm
sygn. p.d.: J. Dutkiewicz 73

Pejzaż z barką

olej, płótno,
60 x 73 cm
sygn. l.d.: J. Dutkiewicz.
Na krosnach naklejka pracowni stolarskiej z Makowa Podhalańskiego.

Pejzaż wiejski z drzewami, 1969

olej, tektura,
34 x 48,5 cm
sygn. p.d.: J. Dutkiewicz 69

Zimowy pejzaż z drewnianym kościółkiem

olej, karton,
28 x 40 cm
sygn. l.d.: J. Dutkiewicz.

Pejzaż z mostem , 1973

olej, karton,
31,5 x 43,5 cm
sygn. p.d.: J. Dutkiewicz 73

PEJZAŻ ABSTRAKCYJNY, 1959

olej na płótnie,
50 x 63,5 cm,
sygnowany l.d. "JDutkiewicz/1959",
oraz dedykacja: "Elżbiecie Wyrożemskiej"

W porcie

olej, karton,
34 x 46,5 cm
sygn. p.d.: J. Dutkiewicz

Zimowy pejzaż

olej, karton,
41 x 48,5 cm
sygn. p.d.: J. Dutkiewicz

Pejzaż letni

olej, karton
28 x 39,5 cm
sygn. l.d.: J. Dutkiewicz

Pejzaż z drogą, 1969

olej, karton
28 x 38,5 cm
sygn. p.d.: J. Dutkiewicz 69

Pejzaż z polami

olej, karton,
27 x 35cm
sygn. p.d.: J. Dutkiewicz

Żaglowiec

olej, płótno, 65,5 x 50,5 cm
sygn. l.d.: J. Dutkiewicz

olej, płótno, 65 x 50 cm;
sygn. p.d.: JDutkiewicz

Kompozycja marynistyczna, 1960

technika mieszana,
papier, 39,5 x 58 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p.d.: Jan Dutkiewicz 1960;
na odwrocie lista wystaw

technika mieszana, papier,
39,5 x 58 cm (w świetle passe-partout);
na odwrocie lista wystaw

KATOWICE - HUTA KOŚCIUSZKO, 1949

olej, płótno,
88 x 112 cm
sygn. p.d. czerwoną farbą: Jan Dutkiewicz | Katowice 49
na odwr. na płótnie trzy nalepki informacyjne oraz nalepka CBWA Oddział w Katowicach i CBWA I Ogólnopolska Wystawa Plastyki, Warszawa, marzec - kwiecień 1950.

Nadbrzeże

olej, tektura, 26,5 x 38,7 cm
sygn. p.d.: J. Dutkiewicz / (19)71

Ule

olej, tektura
wym.: 34x47 cm
sygn. l.d.: J. Dutkiewicz

PEJZAŻ, 1971 r.

Olej na papierze
27 x 38,5 cm (w świetle passe-partout)
Sygnowany p.d. - "J. Dutkiewicz / 71"

NAD NARWIĄ

1981 r.
Olej na tekturze 34,5 x 48,5 cm
Sygnowany l.d. - J. Dutkiewicz / 1981"

liczba obiektów: 49