1 zł
2 600 000 zł

PODGÓRSKI Czesław (1935 Lwów - 2013)

AUTOPORTRET Z WOLFSBURGA

Druk laserowy, papier; 37 x 30 (arkusz)
Sygnowany ołówkiem pod ryciną: Autoportret z Wolfsburga I w. II (litografia & laser) 10/12 Podgórski

cena wywoławcza: Wykup abonament

SEN MORSKI

Litografia, papier; 58,5 x 68 cm
Sygnowany ołówkiem pod ryciną: Sen morski (litografia) epr. d’art. IV/VI imp. Podgórski

Z CYKLU DROGI DO WOLNOŚCI

Litografia dwubarwna, papier; 58 x 68 cm
Sygnowana ołówkiem: Z cyklu "DROGI DO WOLNOŚCI" (LITOGRAFIA) 4/10 imp PODGÓRSKI

CZAS PRZESZŁY (wersja I)

Litografia, papier; 64 x 84 cm
Sygnowany ołówkiem: CZAS PRZESZŁY (WERSJA I) 3/9 (IMP) PODGÓRSKI

Drzewa zaklęte

olej na płótnie
100 x 73 cm

Z cyklu: Drzewa zaklęte. K- IX

olej/płótno,
57 x 68 cm,
sygn.

Z cyklu Drzewa zaklęte XIE

akryl, płótno
60x81

Gniazdo VIII

olej na płótnie
46 x 60 cm

Gniazdo, Nr VII

olej/płótno
65 x 73 cm
sygn.

Gniazdo III

olej/płótno,
81 x 65 cm,
sygn.

Z cyklu DRZEWA ZAKLĘTE

Pastel
47 x 67

GNIAZDO

Olej na płótnie
60 x 73

Ballada

olej, płótno
81 x 65 cm

Z cyklu: Drzewa zaklęte

olej/płótno, 60 x 73 cm, sygn.

z cyklu Drzewa zaklęte E-22, 2008

olej, płótno
60 x 81 cm

Z cyklu Drzewa zamknięte VIII, 2008

olej, płótno, 92 x 73 cm;
sygn. l. d.: PODGÓRSKI;

Gniazdo VII

olej/płótno,
46 x 38 cm,
sygn.

Zagrożenie

litografia, karton, 59x48 cm (na kartonie 70x57,5 cm)
sygn. l.d.: Zagrożenie, p.d. Podgórski

Drzewo z Pine Lake X X III

litografia, papier, 39 x 31,5 cm sygn.: l.d. Drzewo z Pine Lake
X X III, śr.d. litografia 13/ inp., p.d. Podgórski

olej/płótno, 38 x 46 cm, sygn.

Drzewo poety IV

olej/płótno, 70 x 50 cm, sygn.

Kwitnienie VII, 2005 r.

olej/płótno, 46 x 55 cm, sygn.

liczba obiektów: 25