PRZEORSKA Edwarda (1900- 1965)
Akwaforta;
wym.: 105 x 90 mm;
sygn. oł. p.d.: Edwarda Przeorska, l.d.: 1936 r. Odbitka ze zbiorów Stefana Mrożewskiego.
cena wywoławcza: Wykup abonament
Drzeworyt na bibule; wym.: 330 x 100 mm;
sygn. p.d.: Przeorska E. 1932, l.d.: tytuł. Rzadka praca uczennicy Zofii Stankiewicz.
Lit.: M. Grońska, Nowoczesny drzeworyt polski, Wrocław 1971, s. 217.
EKSLIBRIS TADEUSZA LESZNERA, 1942
Płyta miedziorytnicza; 96 x 67 mm
Sygnowany p.śr.: ep 42
EKSLIBRYS MARII KOSSOWSKIEJ, 1943
Płyta miedziorytnicza; 150 x 47 mm
Sygnowany l.d.: 1943 | E. Przeorska
Płyta miedziorytnicza; 130 x 57 mm
Sygnowany p.d.: EP
EKSLIBRYS POEZJA TADEUSZA LESZNERA
Płyta miedziorytnicza; 190 x 47 mm
Sygnowany l.d.: ep
Płyta miedziorytnicza
Sygnowana l.d.: ep | 42
Płyta miedziorytnicza; 82 x 62 mm
Sygnowany l.d.: ep | 43
EKSLIBRIS TADEUSZA PRZYPKOWSKIEGO, 1943
Płyta miedziorytnicza; 108 x 53 mm
Sygnowany l.d.: ep | 43
drzeworyt, 33 x 8,5 cm (w świetle passe - partout);