POULAIN Henri (1921-1978)
olej, płótno; 46,5 x 38,5 cm.
cena wywoławcza: Wykup abonament
POULAIN Henri (1921-1978)
POULAIN Henri (1921-1978)
monotypia, papier;
32,5 x 28 cm (w świetle oprawy);
na odwrocie nalepka z Centralnego Biura Wystaw Artystycznych w Łodzi z informacją o pracy
POULAIN Henri (1921-1978)
POULAIN Henri (1921-1978)
sygn. p.d.dat. na odwrociu
olej, płótno
46x38.2
POULAIN Henri (1921-1978)
POULAIN Henri (1921-1978)
olej/sklejka,
72,5 x 51 cm
na odwrocie naklejka CBW w Łodzi z opisem pracy
POULAIN Henri (1921-1978)
POULAIN Henri (1921-1978)
POULAIN Henri (1921-1978)
POULAIN Henri (1921-1978)
olej, płótno, 43 x 52 cm;
sygn. i dat. p.d.: HPoulain57;
na odwrocie powtórzona sygnatura,
rok powstania i napis: POLOGNE
POULAIN Henri (1921-1978)