1 zł
2 600 000 zł

MATISSE Henri (1869-1954)

litografia, 40 x 30 cm

cena wywoławcza: Wykup abonament

MATISSE Henri (1869-1954)

litografia, 40 x 30 cm

MATISSE Henri (1869-1954)

Nude woman with jewerly

tusz, papier, 28 x 21,5 cm, praca oprawiona
Certyfikat National Fine Arts Title Registration

MATISSE Henri (1869-1954)

Zulma

litografia barwna/papier, 34 x 19 cm w świetle passe - partout
sygn. l.d.: „H Matisse 50”
Do pracy dołączony jest certyfikat oraz rachunek zakupu w Vintage Gallery, Belgium

MATISSE Henri (1869-1954)

Postać stojąca, litograph printed Paris 1952 r.

"Derriere Le Miroir Nr 46 - 47/1952, reedition 1981, 37 x 27 cm, sygn. H. Matisse 49 l.d.
Dar osoby prywatnej.

MATISSE Henri (1869-1954)

Roślina

litografia barwna, papier; 34,2 x 24,5 cm w św. p-p.;
sygn. i dat. z płyty u dołu: matisse 52;
na odwrocie napis: VÉGÉTAUX
Grafika pochodzi z teki: Henri Matisse "Derniéres oeuvres de Matisse 1950-1954", Verve, część IX, nr 35-36, Paryż 1958.

MATISSE Henri (1869-1954)

Deriere le miroir 1951 r.

druk offssetowy, 37 x 27 cm,
dar osoby prywatnej

MATISSE Henri (1869-1954)

Tancerka, 1952 r.

issued for "Derriere Le Miroir", nr 46/52, Paris, 37 x 27 cm, sygn. p.d. H. Matisse 49.
Dar osoby prywatnej.

MATISSE Henri (1869-1954)

Akt dwustronny, reedycja 1981 r.

wyd. Derriere le Miroir
litografia / papier, 26 x 37 cm.
darczyńca anonimowy

MATISSE Henri (1869-1954)

Akt

Wyd. Derriere le Miroir
litografia offsetowa / papier, 38 x 28 cm.

MATISSE Henri (1869-1954)

wg (1869-1954) Łabędź (1953)

sygn. na płycie p.d. (odbitka późniejsza, Editions des NOUVELLES IMAGES)
serigrafia
45.5x38

MATISSE Henri (1869-1954)

Taniec. La Danse, 1938

oryginalna litografia barwna,
33,7 x 39,2 cm
podwójna plansza z "Verve" nr 4, druk Mourlot ,
na odwrocie 2 oryginalne linoryty: "Lancé" i "Retenu" ("Łyżwiarz 1", "Łyżwiarz 2"),
20,5 x 14,7 cm, sygn. monogramem na płycie.

MATISSE Henri (1869-1954)

Akt

litografia, papier,
35,5 x 25,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Henri - Matisse ( na płycie )

MATISSE Henri (1869-1954)

Akt

litografia, papier, 35,5 x 25,5 cm (w świetle oprawy);

MATISSE Henri (1869-1954)

Akt

MATISSE Henri (1869-1954)

Kompozycja z rybą, 1951

litografia barwna, papier,
34,5 x 24 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p.d. : H.MATISSE 51

MATISSE Henri (1869-1954)

Akt kobiety 1950

litografia barwna, papier,
33 x 18 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. l.d. na kamieniu: H. Matisse / 50

MATISSE Henri (1869-1954)

Zulma (1950)

sygn. dat. na kamieniu l.d.
litografia barwna
31.5x16.2

MATISSE Henri (1869-1954)

Kreolska tancerka (1950)

sygn. dat. na kamieniu p.d.
litografia barwna
31.6x21

MATISSE Henri (1869-1954)

Wenus

litografia, papier, 26,5 x 20,5 cm (w świetle passe-partout);
nie sygn., odbitka późniejsza

MATISSE Henri (1869-1954)

Chińskie ryby-projekt witrażu (1951)

sygn. dat. na kamieniu p.d.
litografia barwna
32x15.5

MATISSE Henri (1869-1954)

Tancerka kreolska

serigrafia, papier, wym.: 33,5 x24 cm
sygn. p.d.: Matisse Juni 50

MATISSE Henri (1869-1954)

Akt

serigrafia, papier, wym.: 33 x 18 cm
sygn.: l.d.: H. Matisse 50

MATISSE Henri (1869-1954)

Skacząca

niesygnowany
serigrafia
32x21

MATISSE Henri (1869-1954)

Skacząca

nie sygnowany
serigrafia
wymiary: 30x19

MATISSE Henri (1869-1954)

Bluszcz w kwiatach (1953)

sygnowany, datowany na kamieniu p.d.
litografia barwna
wymiary: 24x24

MATISSE Henri (1869-1954)

PORTRET KOBIETY, 1938

wkładka do paryskiego czasopisma "Le XX Sie`cle"
linoryt, 31,5 x 24 cm sygnowany u dołu po lewej: "H M 38" (odwrócone)

liczba obiektów: 27