1 zł
2 600 000 zł

SROKA Jacek (ur. 1957)

Bez tytułu, 1989

olej, płótno; 131 x 101 cm;
sygn., dat. i opisany na blejtramie: 131 x 101 1989 SROKA

cena wywoławcza: Wykup abonament

SROKA Jacek (ur. 1957)

Erotyk

Olej, płótno, 59 x 48,5 cm,
sygn. na odwrocie: Sroka

SROKA Jacek (ur. 1957)

Południe, 1993

olej, płótno; 190 x 135 cm;
sygn. i dat. l. g.: SROKA 1993;
na odwrocie:
- sygn. i dat.: 943/1993 / JACEK SROKA [adres artysty];
- napis: POŁUDNIE;
- nalepka z opisem: sud 1993;
- pieczęć (nieczytelna) i oznaczenie: 02III-632/95

SROKA Jacek (ur. 1957)

Satyr i nimfa - pralka, 2015

olej/płótno, 33 x 46 cm
sygn. p.d.: "SROKA 2015" oraz na odwrrocie: "Satyr i Nimfa - Pralka/ Jacek/ Sroka/ 2015"

SROKA Jacek (ur. 1957)

SROKA Jacek (ur. 1957)

Nurek, 2010 r.

akwarela, karton, 30 x 35 cm,
sygn. p.d.: SROKA 2010

SROKA Jacek (ur. 1957)

Kompozycja figuralna, 1998

olej, płótno; 105 x 85 cm;
sygn. i dat. l. g.: SROKA 1998;
na odwrocie opis autorski: JACEK SROKA 12 R 97 / 1998 (...).

SROKA Jacek (ur. 1957)

Bez tytułu, 1989

olej, płyta; 75,3 x 103 cm;
sygn. na środku: SROKA;
dat. z lewej: 1989

SROKA Jacek (ur. 1957)

Antologia moich obrazów, 2017 r.

olej/płótno, 27 x 33 cm

SROKA Jacek (ur. 1957)

Portret żony w stanie wojennym, 1993

akwaforta, akwatinta barwna, papier; 64,5 x 49,5 cm (odcisk płyty);
sygn. i dat. p. d.: Sroka 1993 (ołówkiem); l. d.: tytuł: Portret żony w stanie wojennym, nr odbitki: 44/100.

SROKA Jacek (ur. 1957)

Z cyklu: Młot na czarownice Zabójstwo Kaspara Hausera, 1982 r.

akwaforta z akwatintą, 39 x 29 cm, sygn.

SROKA Jacek (ur. 1957)

Psy i ich tajne, chińskie imiona, 2017 r.

akwaforta i akwatinta, papier, 69 x 84 cm (format pracy), 90 x 115 cm (format papieru),
sygn. p.d.: Sroka 2017, opisana l.d.: Psy i ich tajne, chińskie imiona, śr.d.: 24/100

SROKA Jacek (ur. 1957)

Pomocnik

olej, płótno, 40 x 30 cm,
sygn. l.d.: Sroka 2014.

*droit de suite

SROKA Jacek (ur. 1957)

ZSMP, 1985 - 1998

Tusz, piórko, lawowanie, akwarela, papier; 24 x 34 cm
Sygnowany p.d.: ZSMP 1985 - 1998 Sroka

SROKA Jacek (ur. 1957)

SKOK ŚMIERCI (BEZ SIATKI ZABEZPIECZAJĄCEJ), 1999

Tusz, piórko, lawowanie, akwarela, papier; 31,5 x 23,5 cm
Sygnowany d.: Sroka / Skok śmierci (bez siatki zabezpieczającej) 20.11.1999

SROKA Jacek (ur. 1957)

La matiere bruyere, 1992 r.

akwaforta + tinta / papier, 29,5 x 39,5 cm, sygn.

SROKA Jacek (ur. 1957)

Nie bój się, 1983

Akwatinta, akwaforta barwna; wym.: 118 x 175 mm; sygn. oł. p.d.: Sroka 83, l.d. tytuł i seria; sygn. pł.: Sroka / Malleus Maleficarum. Praca z cyklu "Malleus maleficarum". Stan bardzo dobry.

SROKA Jacek (ur. 1957)

Koniunkcja słońca i księżyca

akwaforta, akwatinta
33 x 50 cm

SROKA Jacek (ur. 1957)

Love, 1985-1998

tusz, piórko, tusz lawowany, pędzel, papier; 24 x 35 cm;
sygn. i dat. p. d.: 1985-1998 SROKA.

SROKA Jacek (ur. 1957)

Skok śmierci (Bez siatki zabezpieczającej), 1999

tusz lawowany, akwarela, pędzel, papier; 31,5 x 23 cm;
sygn.. i dat. p. d.: SROKA / 20.11.1999, napis p. d.: SKOK ŚMIERCI (BEZ SIATKI ZABEZPIECZAJĄCEJ).

SROKA Jacek (ur. 1957)

Żaba, 1995

akwaforta, akwatinta, papier; 64,5 x 49,5 cm (wymiar kompozycji),
79 x 56 cm (wymiar arkusza); sygn. i dat. na płycie w kompozycji p. d.: SROKA 1995;
sygn., dat. i opisana u dołu l. d.: ŻABA (ołówkiem), śr. d.: E/A (ołówkiem) p. d.: SROKA 1995 (ołówkiem).

SROKA Jacek (ur. 1957)

Gestalt, 2012

Olej na płótnie, 38 x 33 cm

SROKA Jacek (ur. 1957)

TANDEM

Akwaforta, akwatinta, 23,5 x 39 cm,
sygn. l.d.: Sroka 2007 38/100.

*droit de suite

SROKA Jacek (ur. 1957)

DON KICHOT

Akwaforta, akwatinta, 24,5 x 32 cm,
sygn. l.d.: J. Sroka 2002 84/100.

*droit de suite

SROKA Jacek (ur. 1957)

Przygoda w przestworzach, 2017

olej, płótno, 70 x 100 cm
sygn. p. d.: SROKA 2017
na odwrocie autorski opis: JACEK/SROKA (po lewej) oraz 2SK32/2017/PRZYGODA-/W PRZESTWORZACH (po prawej)

SROKA Jacek (ur. 1957)

Postać, 1987

olej, płótno; 55 x 44 cm;
sygn. i dat. pośrodku u góry: SROKA 1987.

SROKA Jacek (ur. 1957)

Sześć aspektów sprawy Oleksego, 1996 r.

olej/płótno, 105.00 x 90.0, oprawiony, sygnowany p.g: 'SROKA 1996' sygnowany na odwrociu: 'JACEK SROKA 11840 | 1996 SZEŚĆ ASPEKTÓW SPRAWY OLEKSEGO'

- Galeria "GEST" Sławomir Boss, Łódź, 1997

*opłata droit de suite

SROKA Jacek (ur. 1957)

Cmentarz masoński, 2002

Akwatinta barwna; wym. planszy: 560 x 785 mm; sygn. oł. p.d.: Sroka 2002; l.d. tytuł; sygn. pł. l.d.: Sroka 2002.

SROKA Jacek (ur. 1957)

Snajper radziecki, 2012

olej, płótno; 46 x 33 cm;
sygn. i dat. l. g.: SROKA 2012;
na odwrocie opis autorski, na krośnie malarskim: SNAJPER RADZIECKI; oraz na płótnie: 22KO9 / 2012 / JACEK SROKA.

SROKA Jacek (ur. 1957)

Pies narodowy, 2016 r.

SROKA Jacek (ur. 1957)

TANDEM

SROKA Jacek (ur. 1957)

DON KICHOT

SROKA Jacek (ur. 1957)

Newton, 1985 r.

gwasz, papier, 70 × 50,50 cm
sygn. i dat. p. d.: SROKA 1985

SROKA Jacek (ur. 1957)

Pies ze wspomnień, 1993 r.

olej/płótno, 100 x 200 cm
sygnowany i datowany śr.d. w obrębie kompozycji: 'SROKA 1993'
na odwrociu: ‘JACEK SROKA | 31-581 KRAKÓW | ULICA KWIATÓW POLSKICH Z’

SROKA Jacek (ur. 1957)

Bomby domowej roboty, 2007

olej, płótno; 50 x 120 cm;
sygn. l. d.: SROKA 2007
na odwrocie, na każdej z kwater opis i sygnatura: numer kwatery/ 2007/ BOMBY/ DOMOWEJ/ ROBOTY/ JACEK/ SROKA

SROKA Jacek (ur. 1957)

Rząd krzyczy, 2005 r.

tusz/papier, 56 x 75 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'SROKA 2005', opisany l.d.: 'RZĄD KRZYCZY'

SROKA Jacek (ur. 1957)

Potwór z bagien, 2005 r.

tusz/papier, 56 x 75 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'SRKOA 2005', opisany l.d.: 'POTWÓR Z BAGIEN'

SROKA Jacek (ur. 1957)

Dziury w pamięci, 2011 r.

olej, płótno, 60 × 81 cm
sygn. i dat. p. g.: SROKA 2011
na odwrocie opisany: JACEK 21K55/ SROKA 2011 oraz na krośnie DZIURY W PAMIĘCI

SROKA Jacek (ur. 1957)

Psy (heksaptyk), 1997 r.

olej/płótno, 72 x 66 cm
sygnowany i datowany na dwóch z sześciu części: l.d.: 'SROKA 1997' i l.g.: 'SROKA 1997'

SROKA Jacek (ur. 1957)

Koncert, 1994 r.

olej/płótno, 194 x 134 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'SROKA 1994'
opisany na odwrociu: 'KONCERT | 1013/1994 | JACEK SROKA | 31-581 KRAKÓW | UL. KWIATÓW POLSKICH 2' i na blejtramie: 'KONCERT1994'
na odwrociu nieczytelne stemple wywozowe

SROKA Jacek (ur. 1957)

BEZ TYTUŁU

Olej, płótno, 23,5 x 39 cm,
sygn. p.g.: SROKA.

SROKA Jacek (ur. 1957)

Gangster, 1987 r.

gwasz/papier, 86 x 61 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'SROKA 1987'

SROKA Jacek (ur. 1957)

Czempionat federacji MAW

olej, płótno, 30 x 27 cm,
sygn. p.d.: Sroka 2015 oraz na odwrocie 24K47/2015/Jacek Sroka

SROKA Jacek (ur. 1957)

Pies ze wspomnień, 1993 r.

olej/płótno, 100 x 200 cm

SROKA Jacek (ur. 1957)

Franca wakacyjna, 2004 r.

akwaforta + tinta / papier, 26 x 10 cm, sygn.

SROKA Jacek (ur. 1957)

Nieszczęsny superman

akwaforta, akwatinta
40 x 26 cm

SROKA Jacek (ur. 1957)

Praca dwustronna: Dawno, Le Fou, 1980/1985 r.

akwaforta, akwatinta/papier, 76 x 55 cm (arkusz)
sygnowany, datowany i opisany ołówkiem u dołu: '"DAWNO"' E/A SROKA 1985'
sygnowany, datowany i opisany u dołu na płycie: 'SROKA 1980 JACEK SROKA 1980 LE FOU'

SROKA Jacek (ur. 1957)

Przezroczyste stroje, 2007 r.

akwaforta, akwatinta, papier
26 x 21 cm

SROKA Jacek (ur. 1957)

Chorąży, 1987 r.

gwasz/papier, 70,5 x 52 cm

SROKA Jacek (ur. 1957)

Erotyk

olej, płótno, 59 x 48,5 cm,
sygn. na odwrocie: Sroka

SROKA Jacek (ur. 1957)

Scherzo

grafika, e/a, 64 x 49 cm,
sygn. p.d.: Sroka 1992

SROKA Jacek (ur. 1957)

Coupable, 1993

Teka 12 akwafort z cyklu "Młot na czarownice" wydanych przez Post & Salamon Contemporary Art, Brunssum, Holandia; egz. 21 z 45; wszystkie prace sygnowane, datowane i tytułowane przez artystę ołówkiem: 1. La Voit de la trompette, 1982 (85 x 100 mm), 2. L`assinat de Kaspar Hauser, 1982 (50 x 70 mm), 3. Danton et Robespierre, 1984 (105 x 190 mm), 4. Mechant, 1982 (65 x 50 mm), 5. Homme-chat homme-chien, 1983 (120 x 195 mm), 6. Mon ancienne mariee, 1984 (90 x 150 mm), 7. Maitre de cervau, 1985 (70 x 125 mm), 8. Pistolero, 1984 (120 x 125 mm), 9. Tubes, 1983 (85 x 145 mm), 10. Prison Pinczów, 1987 (115 x 195 mm), 11. Deux langues, 1982 (80 x 70 mm), 12. Ou sont mes lunettes ou l`histoire d`une vierge, 1983 (165 x 260 mm). Dopełnienie edycji z 1992, które ukazało się pod tytułem "Hexenhammer".

SROKA Jacek (ur. 1957)

Nos, 1987

Akwaforta, akwatinta; wym.: 61,5 x 41,5 cm;
sygn. oł. pod ryc. l.d.: Nos, śr.: E/A, p.: Sroka 1987.
Lit.: K. Kulig-Janarek,"Jacek Sroka", MNK, Kraków 2008, s. 101, poz. 143 (il.), Polnische Graphik in der Albertina, Graphische Sammlung Albertina 1993, s.67 (il.).

SROKA Jacek (ur. 1957)

POSTAĆ, 1986

olej, płótno
158 x 124 cm
sygn. p.d.: SROKA 1986
na odwr. na płótnie pieczątka zezwalająca na wywóz za granicę

SROKA Jacek (ur. 1957)

Skesualność ulicy Kwiatów Polskich

akwaforta, akwatinta, 34,5 x 44 cm,
sygn. Seksualność ulicy Kwiatów Polskich, 22/100, Sroka 2012

SROKA Jacek (ur. 1957)

Banda Dillingera, 1992 r.

akwaforta, akwatinta/papier, 49,5 x 65 cm (zadruk), 57 x 75,5 cm (arkusz)
sygnowana, datowana i opisana u dołu ołówkiem: `BANDA DILLINGERA E/A SROKA 1992`

SROKA Jacek (ur. 1957)

Flagallabant ?, 2002 r.

akwaforta + tinta / papier, 40 x 29,5 cm, sygn.

SROKA Jacek (ur. 1957)

Kolorowe aspekty bycia służącym, 1999 r.

akwaforta, akwatinta/papier, 77 x 64,5 cm
sygnowana na płycie śr.: `SROKA 1999` opisany u dołu ołówkiem: `KOLOROWE ASPEKTY BYCIA SŁUŻĄCYM 90/100 SROKA 1999`

SROKA Jacek (ur. 1957)

Bez tytułu, 1987 r.

olej/płótno, 49 x 54 cm
sygnowany i datowany p.d.: `SROKA | 1987`

SROKA Jacek (ur. 1957)

Un pendu, 1986

akwaforta, akwatinta, papier;
78,5 x 54,5 cm (wymiar arkusza), 62,5 x 39 cm (wymiar kompozycji);
sygn. w obrębie kompozycji p. d.: SROKA 1986 oraz opis pod kompozycją: "UN PENDU" z cyklu "Tarot" Sroka 1986

SROKA Jacek (ur. 1957)

Ostatni pejzaż, 1990

akwaforta, akwatinta, papier;
55,5 x 76 cm (wymiar arkusza), 46 x 61,5 cm (wymiar kompozycji);
sygn., dat. i opis u dołu ołówkiem: "OSTATNI PEJZAŻ" 26/ 50 SROKA 1990

SROKA Jacek (ur. 1957)

SROKA Jacek (ur. 1957)

Wieczorna lektura, 2012 r.

akwaforta z akwatintą, 10/100, 58 x 40 cm, sygn.

SROKA Jacek (ur. 1957)

Las Meninas - Panny dworskie, 1979

akwaforta, akwatina, papier; 41,5 x 49 cm; (odcisk płyty),
48 x 59 cm (wymiar arkusza);
sygn. p. d.: JACEK SROKA 79 (ołówkiem) l. d.: 6/40 IMAGIO LAS MENINAS
nr egzemplarza - odbitki: 6/40

SROKA Jacek (ur. 1957)

Don Juan, 2009 r.

akwaforta + tinta / papier, 11 x 23 cm, sygn.

SROKA Jacek (ur. 1957)

Torpedo

akwaforta, akwatinta
10 x 43 cm

SROKA Jacek (ur. 1957)

Cztery kroki taneczne, by rozebrać kobietę, 2011

akwaforta, akwatinta, papier, 22/100, 19 x 65 cm,
sygn. u dołu

SROKA Jacek (ur. 1957)

Seksualność ulicy Kwiatów Polskich, 2012

akwaforta, akwatinta, papier, 17/100, 30 x 40 cm,
sygn. u dołu

SROKA Jacek (ur. 1957)

Wieczorna lektura, 2012

akwaforta, akwatinta, papier, 20,5 x 29,5 cm (odcisk płyty);
sygn. i opisana ołówkiem: WIECZORNA LEKTURA 9/100 SROKA 2012

SROKA Jacek (ur. 1957)

Orfeusz, 2013 r.

akwaforta z akwatintą, próba II, 57 x 39 cm, sygn.

SROKA Jacek (ur. 1957)

Orfeusz. Próba (stan I), 2013

akwaforta, akwatinta, papier, 24,5x20 cm pole zadruku, 39x57 cm arkusz
sygn. u dołu ołówkiem: ORFEUSZ PRÓBA SROKA 2013

SROKA Jacek (ur. 1957)

Postać, 1986 r.

olej/płótno, 156 x 122 cm
sygnowany i datowany p.d.: `SROKA 1986`

Estymacja: 20 000 - 28 000 zł

SROKA Jacek (ur. 1957)

Seksualność ul. Kwiatów Polskich, 2012 r.

akwaforta + tinta / papier, 39,5 x 30 cm,
sygn.

SROKA Jacek (ur. 1957)

Pomnik Marii Teresy, 1980

tusz, piórko, papier; 50,5 x 40 cm;
sygn. p. d.: JACEK SROKA 1980 powyżej napis: POMNIK MARII / TERESY
Na odwrocie napis autorski: JACEK SROKA / KRAKOW / 31-910 OŚ.NA SKARPIE 35/1/ POLSKAPOLEN

SROKA Jacek (ur. 1957)

Rowerek, 2009

akwaforta/akwatinta, 15 x 25,3 cm
sygn. p. d. Sroka

SROKA Jacek (ur. 1957)

Pan Krowi, 2009 r.

akwaforta, akwatinta,
57 x 39 cm,
sygn.

SROKA Jacek (ur. 1957)

Pomnik Marii Teresy, 1980

tusz, piórko, papier;
50,5 x 40 cm;

SROKA Jacek (ur. 1957)

Czarnoskóry gentelman, 1984

litografia barwna, papier,
31 x 14 cm (wymiar odbitki),
54 x 38,5 cm (wymiar arkusza);
napis u dołu: "CZARNOSKÓRY GENTELAMN" SROKA 1984 / 12/50 (ołówkiem)

SROKA Jacek (ur. 1957)

Fotel, 2009 r.

olej/płótno, 38 x 33 cm
sygnowany i datowany l.d.: `SROKA 2009`
opisany na odwrociu: `JACEK | SROKA | 20P38 | 2009`

Estymacja: 6 000 - 7 000 zł

SROKA Jacek (ur. 1957)

Piesek Cyrusek, 1983

akwaforta, akwatinta, papier, wym. 5x9 cm

SROKA Jacek (ur. 1957)

Sprzysiężenie kiełbasek, 2010 r.

akwaforta + tinta / papier,
21,5 x 39 cm,
sygn.

SROKA Jacek (ur. 1957)

Życie Rentiera, 1987

akwaforta, akwatinta barwna, papier,
24,5 x 19 cm (wymiar odbitki); 36,5 x 30 cm (wymiar arkusza);
sygn. w u dołu w obrębie kompozycji: SROKA 1987
sygn. p. d.: SROKA 84 (ołówkiem); tytuł l. d.: "ŻYCIE RENTIERA" 10/50

SROKA Jacek (ur. 1957)

Dialogue about Guilty Lady, 1984

Akwaforta, akwatinta barwna
wym.: 230 x 500 mm
sygn. oł. p.d.: Sroka 1984, tyt. l.d., śr. d.: e/a.

SROKA Jacek (ur. 1957)

Sztuka układania wyrazów

akwaforta, akwatinta
49 x 11,5 cm

SROKA Jacek (ur. 1957)

Grubi wygrali

akwaforta, akwatinta
7 x 5 cm

SROKA Jacek (ur. 1957)

Życie Rentiera, 1987

sygn w u dołu w obrębie kompozycji: SROKA 1987

SROKA Jacek (ur. 1957)

Czarnoskóry gentelman, 1984

litografia barwna, papier,
31 x 14 cm (wymiar odbitki),

SROKA Jacek (ur. 1957)

Życie Rentiera, 1987

SROKA Jacek (ur. 1957)

Zalotnik, 1987

olej/płótno,
50 x 72 cm,
sygnowany i datowany w lewym dolnym rogu: SROKA 1987, oraz opisany na odwrocie na blejtramie: ZALOTNIK KRAKÓW 31-581 ul. Kwiatów Polskich, oraz dwie pieczęcie autorskie,
z prywatnej kolekcji, Kraków

SROKA Jacek (ur. 1957)

Rowerek, 2009

akwaforta i akwatinta, karton,
13x23,5 cm w św. p-p.,
sygn. i opisana na licu

SROKA Jacek (ur. 1957)

Majowe kożuchy, 2011 r.

akwaforta/akwatinta
13/100
57 x 39 cm
sygn.

SROKA Jacek (ur. 1957)

Psy, 1994

Akwatinta, akwaforta barwna;
wym. komp.: 650 x 465 mm (plansza 760 x 570 mm);
sygn. oł. p.d.: Sroka 1994, l.d. tytuł, śr.d. numer 46/100; sygn. pł. l.d.: Sroka 1994.

SROKA Jacek (ur. 1957)

Big boat, 1994

Akwatinta, akwaforta barwna;
wym. komp.: 495 x 650 mm (plansza 790 x 570 mm);
sygn. oł. p.d.: Sroka 1994, l.d. tytuł, śr.d. numer 20/100.

SROKA Jacek (ur. 1957)

Scherzo, 1992

Akwatinta, akwaforta barwna;
wym. komp.: 650 x 490 mm (plansza 760 x 570 mm);
sygn. oł. p.d.: Sroka 1992, l.d. tytuł, śr.d. numer 34/100.

SROKA Jacek (ur. 1957)

Adieu, adieu Burbon, 1991

Akwatinta, akwaforta barwna;
wym. komp.: 405 x 530 mm (plansza 570 x 760 mm);
sygn. oł. p.d.: Sroka 1991, l.d. tytuł i numer 23/50.

SROKA Jacek (ur. 1957)

Kristina`s World, 1985

Akwaforta, akwatinta barwna;
wym.: 410 x 435 mm;
sygn. oł. p.d.: Sroka 1985, tyt. l.d., num. śr.d.: 23/50.

SROKA Jacek (ur. 1957)

Ucieczka na niebie [z cyklu Malleus Maleficarum], 1984

Akwaforta, akwatinta barwna;
wym.: 280 x 250 mm;
sygn. oł. p.d.: Sroka 1984, tyt. l.d., śr.d.: E/A, na pł. śr.d.: Malleus Maleficarum, p.d.: Sroka 1983.

SROKA Jacek (ur. 1957)

Wyspy, 2010

olej, płótno,
60 x 46 cm;
sygn. l. d.: Sroka 2010
opis na odwrocie: WYSPY (2)/ JACEK/ SROKA/ 21K26/ 2010

SROKA Jacek (ur. 1957)

Ameryka, 2007

akwaforta, akwatinta, papier,
20,5 x 20,5 cm (wymiar kompozycji),
sygn., dat. i opis u dołu p.d.: Sroka 2007, l.d.: AMERYKA, ś.d.: 24/100, nakład: 24/100

SROKA Jacek (ur. 1957)

TATUAŻ Z CHE, 2011

akwaforta, akwatinta,
69,5x49,5 cm
3/100

SROKA Jacek (ur. 1957)

My Own Monument, 1995

Akwaforta, akwatinta barwna;
wym.: 495 x 645 mm;
sygn. oł. p.d.: Sroka 1995, tyt. l.d., śr. d.: 19/100.

SROKA Jacek (ur. 1957)

Tuesday Alibi, 1994

Akwaforta, akwatinta barwna;
wym.: 495 x 645 mm;
sygn. oł. p.d.: Sroka 1994, tyt. l.d., śr.d.: 50/100.

SROKA Jacek (ur. 1957)

Scherzo, 1992

Akwaforta, akwatinta barwna;
wym.: 645 x 495 mm;
sygn. oł. p.d.: Sroka 1992, tyt. l.d., śr.d.: 67/100.

SROKA Jacek (ur. 1957)

Nose, 1987

Akwaforta, akwatinta barwna;
wym.: 615 x 415 mm;
sygn. oł. p.d.: Sroka 1987, tyt. l.d., śr. d.: e/a.

SROKA Jacek (ur. 1957)

Kristina`s World, 1985

Akwaforta, akwatinta barwna;
wym.: 410 x 435 mm;

SROKA Jacek (ur. 1957)

Beso de Cortesia or A Black House, 1985

Akwaforta, akwatinta barwna;
wym.: 465 x 582 mm;
sygn. oł. p.d.: Sroka 1985, tyt. l.d., num. śr.d.: 29/50.

SROKA Jacek (ur. 1957)

Ucieczka na niebie (z cyklu Malleus Maleficarum), 1984

Akwaforta, akwatinta barwna;
wym.: 280 x 250 mm;

SROKA Jacek (ur. 1957)

Akwaforta, akwatinta barwna;
wym.: 230 x 500 mm;

SROKA Jacek (ur. 1957)

Las Meninas (from Velazques), 1980

Akwaforta, akwatinta;
wym.: 418 x 495 mm;
sygn. oł. p.d.: Sroka 1980, tyt. l.d ., odb. 7/50.

SROKA Jacek (ur. 1957)

Sztuka układania wyrazów, 2011 r.

akwaforta + tinta / papier,
11,5 x 49,5 cm,
sygn.

SROKA Jacek (ur. 1957)

Chłopcy, 2007

akwaforta barwna
wym. 29,5x15,5 cm
oprawiona

SROKA Jacek (ur. 1957)

Cudowne pojawienie się..., 2003

olej/płótno
30 x 41,3 cm

SROKA Jacek (ur. 1957)

Klaps (2008)

sygn. dat. l.d.
olej, płótno
46x33

SROKA Jacek (ur. 1957)

Michelangelo, 1980

tusz, gwasz, papier, 50,3 x 39,7 cm;
sygn. p. d.: MICHELANGELO / JACEK SROKA 1980;
Na odwrocie napis autorski

SROKA Jacek (ur. 1957)

Rubens

tusz, gwasz, karton, 50,4 x 39,7 cm;
sygn. p. d.: RUBENS / JACEK SROKA 1980;
Na odwrocie opis autorski

SROKA Jacek (ur. 1957)

Maria Theresia Platz, 1980

sygn. l. d.: MARIA THERESIA PLATZ / JACEK SROKA 1980;
Na odwrocie napis autorski

SROKA Jacek (ur. 1957)

Maria Theresia Platz, 1980

tusz, gwasz, papier,
50,3 x 39,7 cm;
Na odwrocie napis autorski

SROKA Jacek (ur. 1957)

Michelangelo, 1980

tusz, gwasz, papier,
50,3 x 39,7 cm;
Na odwrocie napis autorski

SROKA Jacek (ur. 1957)

L`etoile, 1980

akwatinta, papier,
49,5 x 31,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: JACEK SROKA 80 (ołówkiem);
pośrodku u dołu tytuł: "TAROCK L`ETOILE", 1/2 INTAGLIO (ołówkiem)

SROKA Jacek (ur. 1957)

Szpagat, 1979

akwatinta, papier,
27,5 x 39,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: JACEK SROKA 79 (ołówkiem);
na środku u dołu tytuł: SZPAGAT, 6/30 AKWATINTA-TINTA (ołówkiem)

SROKA Jacek (ur. 1957)

"Niebezpieczeństwa miasta", 2009 r.

akwaforta + tinta / papier, 21 x 25 cm, sygn.

SROKA Jacek (ur. 1957)

Rubens

Na odwrocie opis autorski

SROKA Jacek (ur. 1957)

Zima stulecia

akwaforta, akwatinta
27,5 x 39,5 cm

SROKA Jacek (ur. 1957)

Böcklin, 1995

akwaforta-akwatinta
16,5x23,7 cm

SROKA Jacek (ur. 1957)

Więzienie w Pińczowie, 1987

grafika, papier, 12,8 x 19,8 cm (wymiar odbitki), 18,9 x 26,8 cm (wymiar arkusza);
sygn. p. d.: SROKA 1987 (ołókiem); nr odbitki l. d.: 17/50 (ołówkiem)

SROKA Jacek (ur. 1957)

Postać stojąca

litografia, karton, 45,7 x 33,6 cm;
sygn. p. d.: J. SROKA; napis l. d.: 0/10

SROKA Jacek (ur. 1957)

Rowerek, 2009

akwaforta/akwatinta
15 x 25,3 cm

SROKA Jacek (ur. 1957)

Bez tytułu, 2001 r.

olej/płótno, 81 x 92 cm
sygn. i dat. l.d.: `SROKA 2001`
sygn. i opisany na odwrociu: `JACEK / SROKA / 14P84 / 2001`

SROKA Jacek (ur. 1957)

Ameryka

akwaforta akwatinta
20,5 x 20,5cm
2007

SROKA Jacek (ur. 1957)

Piedi Olezzanti, 2006

olej, płótno, 16,5x20 cm

SROKA Jacek (ur. 1957)

Spotkanie trzeciego stopnia, 2007 r.

akwaforta, akwatinta, 39 x 57 cm, sygn.

SROKA Jacek (ur. 1957)

Madame Kufirsky throws the bomb, 1986

Akwaforta, akwatinta barwna; wym. komp.: 515 x 370 mm; sygn. oł. p.d.: Sroka 1986 i w obrębie komp., e/a.

SROKA Jacek (ur. 1957)

Człowiek w masce, 1986

Olej, płótno; wym.: 35 x 30 cm, sygn. i dat. p.d.: Sroka 86.

SROKA Jacek (ur. 1957)

Kobieta, lata 80.

Olej, tektura; wym.: 19,5 x 15 cm, sygn. l.d.: SROKA.

SROKA Jacek (ur. 1957)

Postać

akwaforta, akwatinta, papier, 48,5 x 31,5 cm (wymiar odbitki), 69,7 x 50 cm (wymiar arkusza);
sygn. p.d.: J. SROKA; oraz l.g.: SROKA; napis l.d.: AKWAFORTA-AKWATINTA

SROKA Jacek (ur. 1957)

sucha igła, papier, 52,4 x 27,3 cm (wymiar arkusza);
sygn. p. d.: J. SROKA; napis l. d.: SUCHA IGŁA

SROKA Jacek (ur. 1957)

litografia, papier, 39,5 x 53,3 cm;

SROKA Jacek (ur. 1957)

Postać

akwaforta, akwatinta, papier, 49,7 x 39,5 cm (wymiar arkusza);
sygn. na odwrocie z prawej u dołu: J. SROKA;
na odwrocie napis: AKWAFORTA I AKWATINTA (ołówkiem)

SROKA Jacek (ur. 1957)

SROKA Jacek (ur. 1957)

SROKA Jacek (ur. 1957)

akwaforta, akwatinta, papier, 64 x 86 cm (wymiar arkusza);
sygn. p. d.: J. SROKA

SROKA Jacek (ur. 1957)

Osiem, 1992

Akwaforta, akwatinta barwna
wym.: 405 x 100 mm
sygn. oł. p.d.: Sroka 1992; l.d. tytuł
odbitka autorska.
Lit.: K. Kulig-Janarek, Jacek Sroka, Kraków 2008, poz. 177.

SROKA Jacek (ur. 1957)

Akwaforta, akwatinta barwna
wym.: 650 x 500 mm
sygn. oł. p.d.: Sroka 1993; l.d. tytuł
odbitka nr 44/100.
Lit.: K. Kulig-Janarek, Jacek Sroka, Kraków 2008, poz. 183.

SROKA Jacek (ur. 1957)

Kompozycja, 1998

Olej, płótno
wym.: 106 x 85 cm
sygn. l.g.: Sroka 1998
na odwrocie: Jacek Sroka 1998.

SROKA Jacek (ur. 1957)

KLAPS, 2008 R.

olej/płótno
46 x 32 cm
sygn. i dat. l.d.: `SROKA 2008`
opisany na odwrocie: `JACEK SROKA / 19 K 33 / 2008` oraz na blejtramie: `KLAPS`

SROKA Jacek (ur. 1957)

Nie bój się, 1983

Akwaforta, akwatinta
wym:120 x 175 mm, sygn. i dat. oł. p.d.: SROKA 1983 Grafika z cyklu Malleus Maleficarum"; odb. nr 4/50.
Lit.: Z. Turlej, Jacek Sroka, Kraków 1997, ilustracja.

SROKA Jacek (ur. 1957)

Kochankowie, 1992

Olej, płótno
wym.: 100 x 100 cm
sygn. i datowany p.d.: SROKA92. Opis autorski na odwrocie.

SROKA Jacek (ur. 1957)

Kolekcja znaczków (2007)

sygn. dat.p.d.
olej, płótno
60x46

SROKA Jacek (ur. 1957)

LUDZIE BEZ GŁÓW, 2007

olej/płótno,
60 x 81 cm
sygn. i dat. na odwrocie: JACEK | SROKA | 18K72 | 2007`

SROKA Jacek (ur. 1957)

DŻIMI

AKWAFORTA
20x26
1995
SYGN. 1995

SROKA Jacek (ur. 1957)

BOBSLEJ PO BOBSLEJI

AKWAFORTA I AKWATINTA
38.5x10
2004
SYGN 2004

SROKA Jacek (ur. 1957)

Inkaso di Piedi Tedeshi, 2005

olej, płótno,
20x16,5 cm

SROKA Jacek (ur. 1957)

Chłopcy, 2007 r.

akwaforta z akwatintą,
e/a, 30 x 16 cm,
sygn.

SROKA Jacek (ur. 1957)

Torpedo

akwaforta i akwatinta kolorowa
43 x 10 cm, format papieru 57,5 x 39 cm
2007

SROKA Jacek (ur. 1957)

TATO, 2004

olej/płótno,
27,5 x 40 cm
sygn. i dat. p. g.: `SROKA / 2004`
opisany na odwrocie: `16K31 / 2004 / JACEK / SROKA / TATO` oraz pieczątki

SROKA Jacek (ur. 1957)

TETETKA, 2007

olej na płótnie, 59 x 81 cm, sygnatura na odwrocie, na płótnie "JACEK SROKA 18K72"
2007

SROKA Jacek (ur. 1957)

Ostatnia taka próba, 2007

olej/płótno,
46 x 60 cm
sygn. i dat. l.d.: `SROKA 2007`
na odwrocie opis: `OSTATNIA TAKA PRÓBA / JACEK SROKA / 19K25 / 2007`

SROKA Jacek (ur. 1957)

Zielony stół, 2002 r.

olej/płótno,
61 x 73,5 cm
sygn. i dat. l.d.: `SROKA 2002`
opisany na odwrocie: `JACEK SROKA 15 k 48 / 2002`

SROKA Jacek (ur. 1957)

Więzienie w Pińczowie

sucha igła, akwatinta, papier, 12,9 x 19,7 cm (wymiar odbitki), 18,5 x 26,6 cm (wymiar arkusza);
sygn. p.d.: SROKA 1987 (ołówkiem), nr odbitki l.d.: 26/50 (ołówkiem);

SROKA Jacek (ur. 1957)

Wilk

olej, tektura, 23,5 x 24 cm

SROKA Jacek (ur. 1957)

Obraz dwustronny

Pod kopcem, 1999 r. (awers),
W garażu (rewers)
akwarela, tusz, bristol, 34 x 46 cm; sygn. i opisany na odwrocie

SROKA Jacek (ur. 1957)

SROKA Jacek (ur. 1957)

Torpedo, 2007r.

akwaforta z akwatintą, 58 x 40 cm, sygn.

SROKA Jacek (ur. 1957)

Obraz dla młodszych kolekcjonerów, 1994

olej, płótno, 140 x 120 cm;
sygn. i dat. p.d.: SROKA 1994;
sygn. i opisany na odwrocie oraz nr katalogu autorskiego: 10 C 38 1994

SROKA Jacek (ur. 1957)

Nudyści - Je t'aime, 1998

olej, płótno, obraz złożony z sześciu płócien na blejtramach o wymiarze 33 x 73 cm, całość: 100 x 146 cm;
sygn. i dat. p.d.: SROKA 1998, na odwrocie opisy autorskie, litery od A do F, stemple wywozowe oraz nr katalogu autorskiego: 13 N 44

SROKA Jacek (ur. 1957)

Wieża, 1986

akwaforta z akwatintą, papier,
56 x 38 cm (arkusz); 13,5 x 9 cm (odbitka);
opisana u dołu: "WIEŻA" 8/50 SROKA 86

SROKA Jacek (ur. 1957)

Restif de la bretonce, 1995

akwaforta, akwatinta barwna, 64,7 x 36,5 cm (odcisk płyty);
sygnowany u dołu: SROKA 1995 r. (na płycie) oraz opisany u dołu: RESTIF DE LA BRETONNE 53/100 Sroka 1996 (ołówkiem)

SROKA Jacek (ur. 1957)

Menu całodzienne, 2004

olej, płótno, 81 x 92 cm
sygn. i dat. l.g.: SROKA 2004, na odwrocie napis: JACEK SROKA / 16K32 / 2004 / KRAKÓW oraz na blejtramie: MENU CODZIENNE BĘDĄ WYMIOTKI

SROKA Jacek (ur. 1957)

Bez tytułu (Scena erotyczna) (1997)

sygnowany dat. środek d.
tusz, papier 40x29 cm

SROKA Jacek (ur. 1957)

PEJZAŻ, 1993

olej, płótno,
80 x 95.5 cm
sygnowany p.d.: SROKA 1993
na odwrocie, na płótnie: 933/1993 | JACEK SROKA | (krakowski adres); na blejtramie napis: PEJZAŻ Z ROBAKAMI NA NIEBIE

SROKA Jacek (ur. 1957)

Restif de la bretonce, 1995

akwaforta, akwatinta barwna,
64,7 x 36,5 cm (odcisk płyty);

SROKA Jacek (ur. 1957)

Restif de la bretonce, 1995

akwaforta, akwatinta barwna,

SROKA Jacek (ur. 1957)

Kiełbasa Głogowska, 2006

olej, płótno, 30x27 cm

SROKA Jacek (ur. 1957)

BIALY AKT, 1992

olej, plótno,
73.5 x 50 cm
sygnowany p.d : SROKA 1992

SROKA Jacek (ur. 1957)

Dżimi, 1995 r.

akwaforta z akwatintą, 44 x 38 cm, sygn.

SROKA Jacek (ur. 1957)

Biała Wołga, 1984

olej, płótno, 125 x 95 cm;
sygn. i dat. p.d.: SROKA 1984;
na odwrocie napisy autorskie na blejtramie: tytuł, rok powstania, nazwisko, adres autora oraz nr 2

SROKA Jacek (ur. 1957)

Biała Wołga, 1984

olej, płótno, 125 x 95 cm;

SROKA Jacek (ur. 1957)

Nos, 1987

akwaforta, akwatinta barwna; wym.: 610 x 410 mm, sygn. oł. p.d.: Sroka 1987, l.d.: Nos.

SROKA Jacek (ur. 1957)

Przygody wielebnego, 1995

akwaforta, akwatinta barwna; wym.: 490 x 375 mm, sygn. oł. p.d.: Sroka 1995, l.d.: Przygody wielebnego.

SROKA Jacek (ur. 1957)

Galicja i Kongresovka, 1996

akwaforta, akwatinta barwna; wym.: 490 x 315 mm, sygn. oł. p.d.: Sroka 1996, l.d.: Galicja i Kongresovka, odb. 35/100.

SROKA Jacek (ur. 1957)

Chief, 1982

akwaforta, akwatinta, wym.: 100 x 65 mm, sygn. oł. p.d.: Sroka 83, pł. p.d.: Sroka 1982.

SROKA Jacek (ur. 1957)

Wymiotki

olej, płótno, 55 x 50 cm;
sygn. z prawej pośrodku: SROKA

SROKA Jacek (ur. 1957)

Kochankowie

olej, płótno, 100 x 100 cm;
na odwrocie napis autorski z sygn.

SROKA Jacek (ur. 1957)

In caso di piedi fredi, 2005

olej, płótno, 20x18 cm

SROKA Jacek (ur. 1957)

Figasroka i Bachorek, 2002 r.

akwatinta, akwaforta, 21 x 64,5 cm, sygn.

SROKA Jacek (ur. 1957)

Na pla?y

olej, p?ótno,
sygn. l.d.: 1987 Sroka,
wym.: 44 x 55 cm

SROKA Jacek (ur. 1957)

Telefon, 2002

olej/płótno, 50 x 30 cm

SROKA Jacek (ur. 1957)

Magister Zdychała

2002
akwaforta/akwatinta
37x15cm

SROKA Jacek (ur. 1957)

Garaż na Skarpie, Pod kopcem, 1999

rysunek dwustronny, papier, tusz lawowany,
34x46 cm

SROKA Jacek (ur. 1957)

Świńska sprawa, 2004 r.

akwaforta z akwatintą, 11/100,
38 x 57 cm,
sygn.

SROKA Jacek (ur. 1957)

Świat Krystyny

akwaforta, akwatinta
41x43 cm

SROKA Jacek (ur. 1957)

Czerwonoskóry dżentelmen 1984

akwaforta, akwatinta barwna, wym.: 310 x 145 mm,
sygn. oł. d, pł. l.d.

SROKA Jacek (ur. 1957)

Osiem 1992

akwatinta barwna, akwaforta, wym.: 470 x 505 mm,
sygn. i dat. oł. p.d., odbitka autorska.600 zł.

SROKA Jacek (ur. 1957)

Kamera mojej żony 1987

akwaforta, akwatinta barwna, wym.: 245 x 210 mm,
sygn. oł. dół, pł. góra

SROKA Jacek (ur. 1957)

Mayerling 1985

akwaforta barwna, wym.: 410 x 555 mm,
sygn. i dat. oł. p.d., odb. nr: 4/50

SROKA Jacek (ur. 1957)

OBRAZ DLA MŁODSZYCH KOLEKCJONERÓW, 1994 r.

Olej na płótnie 140 x 120 cm
Sygnowany p.d. - "Sroka 1994"

SROKA Jacek (ur. 1957)

"MŁOT NA CZAROWNICE", 1984

akwaforta barwna, odbitka autorska,
27,5 x 24,5 cm (wymiary płyty),
sygnowany na płycie "SROKA 1983" i ołówkiem pod płytą "SROKA 1984" p.d.,
na płycie u dołu "MALLEUS MALEFICARUM" i pod płytą ołówkiem "UCIECZKA NA NIEBIE (młot na czarownice) [...]"

SROKA Jacek (ur. 1957)

Nudyści 1998

praca złożona: sześć zestawionych obrazów w jednej oprawie;
olej, płótno, 33 x 73 cm (x 6);
sygn. p.d.: SROKA 1998, na odwrocie na każdym płótnie napis autorski: 13 N 44 JACEK SROKA 1998 i litera alfabetu od A do F

SROKA Jacek (ur. 1957)

Świnia ciągnąca wózek, 1985

litografia barwna, papier 18 x 64,5 cm (odcisk)
sygn. dół: "1982", E/A Sikora 1985

SROKA Jacek (ur. 1957)

Topmodelka, 1998

miedzioryt,
56 x 39cm

SROKA Jacek (ur. 1957)

Pies 2 albo na śmierć i życie, 1985

olej, tektura, 32,8 x 45,8
sygn. p. d.: SROKA / 1985; na rewersie napis: PIES 2 ALBO NA ŚMIERĆ / I ŻYCIE / JACEK SROKA / 31-910 KRAKÓW / OS NA SKARPIE 35/1 / POLAND

SROKA Jacek (ur. 1957)

Nie bój się 1983

akwaforta, akwatinta, wym.:120 x 175 mm, sygn. dat. tyt. oł.
Grafika z cyklu: Malleus Maleficarum.

SROKA Jacek (ur. 1957)

Bez tytułu, 1985-1998

rysunek lawowany, papier,
34x23,5 cm

SROKA Jacek (ur. 1957)

Kobieta paląca papierosa, 1994

olej, płótno,
170 x 120 cm
sygnowany p.d.: SROKA 1994, na odwrocie l.g.: 988 / 1994 | JACEK SROKA | [zamaskowany adres], na środkowej poprzecznej żerdzi krosien: KOBIETA PALĄCA | PAPIEROSA, na końcu tejże żerdzi po p. nalepka z tytułem obrazu po włosku

SROKA Jacek (ur. 1957)

Ucieczka na niebie, 1983

akwaforta, akwatinta barwna, 280 x 250 mm,
sygn. pł.: Mallens Maleficiorum, Sroka 1983,
sygn. oł. Ucieczka na niebie; E/A; Sroka 1984.

SROKA Jacek (ur. 1957)

Mężczyzna

litografia barwna, papier, 60,5 x 41 cm (w świetle passe-partout);
sygn. l. d.: Sroka

SROKA Jacek (ur. 1957)

Skok śmierci bez siatki zabezpieczającej, 1999

rysunek piórkiem, lawowany
wymiary: 23x31 cm

SROKA Jacek (ur. 1957)

BEZ TYTUŁU, 1986

olej, płótno,
35 x 30 cm
sygnowany l.d.: SROKA 1986
na odwrocie sygnatura na górnej żerdzi blejtramu: JACEK SROKA | [adres artysty], l.g. nalepka David Anderson Gallery i śr.d. nalepka Stuart Levy Gallery

SROKA Jacek (ur. 1957)

Para obrazów "Kobieta", "Mężczyzna"

olej, płótno
sygn. l.d.: Sroka 1987 oraz p.d.: Sroka
wym.: 25 x 25 cm

SROKA Jacek (ur. 1957)

Życie rentiera, 1984

grafika barwna, 19x24,5 cm

liczba obiektów: 210