1 zł
2 600 000 zł

PIOTROWSKI Józef (1878 Kraków -1944 Kraków)

Pola Ukrainy

olej, tektura; 26 x 33 cm;
sygn. p. d.: Józef Piotrowski.

cena wywoławcza: Wykup abonament

Nokturn - modlitwa, 1905 r.

pastel/papier, 54 x 40 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany p.d.: 'Józef Piotrowski 05'

Śnieg w Tatrach, 1909

olej/tektura, 26,5 x 32,5 cm
sygn. p.d.: Józef Piotrowski
na odwrociu dwie nalepki: 1. Towarzystwo Przyjaciół Sztuk Pięknych w Krakowie/1909/nr 308/ Autor Piotrowski Józef/Adres Kraków/Dzieło Śnieg w Tatrach / Rodzaj ol/Cena [nieczytelne] 2. Skład/Materjałów Piśmiennych, Rysunkowych/ i Artystyczno-Malarskich/Ksiąg Buchalteryjnych/J. WADOWSKI/w Warszawie/ 121 Marszałkowska 121

DWOREK W ZIMOWYM PEJZAŻU

Olej, tektura; 22 x 30 cm
Sygnowany p.d.: JPiotrowski

Pejzaż - drzewa nad brzegiem rzeki

olej/sklejka, 25 x 31 cm
sygnowany p.d.: 'Józef Piotrowski'

Panorama Wrocławia w porze zimowej, 1930 r.

olej, płótno, 28 x 54 cm,
sygn. i dat. l.d.: JPiotrowski / 1930, na odwrocie naklejka autorska z tytułem: Wrocław w porze zimowej

MARTWA NATURA z KWIATAMI i FIGURKAMI

olej na tekturze, 49 x 44,5 cm,
sygnowany l.d. "Józef Piotrowski"

olej/sklejka, 25 x 31 cm
sygnowany p.d.: `Józef Piotrowski`

Dworek

sygn. p.d.
olej, płótno
52.5x64.5

PEJZAŻ ZE SŁONECZNIKAMI I POLEM KAPUSTY

Olej, tektura;
35 x 43 cm
Sygnowany p.d.: Józef Piotrowski

Pejzaż wiejski z kwitnącą jabłonią

olej, tektura, 24,5 x 36,6 cm;
sygn. l.d.: JPiotrowski

Krakowianka (1905)

sygn. dat. l.d., olej, płótno, 46x36

Wiejskie podwórko

akwarela/papier, 60 x 93 cm
sygnowany l. d.: `JPiotrowski`

NDYKI

Olej, płótno; 77 x 90 cm
Sygnowany p. d.: Józef Piotrowski
Na blejtramie fragmentarycznie zachowana nalepka p. śr. z napisem
Ilość 2|2 |
Nr pak... |
488 |
TYTUŁ Indyki |
RODZAJ olejny | WŁ...

TOPOLE, 1906

olej na płótnie, 67 x 75 cm,
sygnowany l. d. "Józef Piotrowski", na odwrocie uszkodzona kartka wystawowa TPSP w Krakowie z 1906
Z recenzji zamieszczonej w Tygodniku Ilustrowanym Świat z 1906, nr 48 s. 14: "niezwykle piękne studia nocnego oświetlenia"

Pejzaż z cyprysami

olej, płótno
sygn. p.d.: Józef Piotrkowski
wym.: 70 x 49 cm

liczba obiektów: 16