PIOTROWSKI Józef (1878 Kraków -1944 Kraków)
cena wywoławcza: Wykup abonament
pastel/papier, 54 x 40 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany p.d.: 'Józef Piotrowski 05'
olej/tektura, 26,5 x 32,5 cm
sygn. p.d.: Józef Piotrowski
na odwrociu dwie nalepki: 1. Towarzystwo Przyjaciół Sztuk Pięknych w Krakowie/1909/nr 308/ Autor Piotrowski Józef/Adres Kraków/Dzieło Śnieg w Tatrach / Rodzaj ol/Cena [nieczytelne] 2. Skład/Materjałów Piśmiennych, Rysunkowych/ i Artystyczno-Malarskich/Ksiąg Buchalteryjnych/J. WADOWSKI/w Warszawie/ 121 Marszałkowska 121
Olej, tektura; 22 x 30 cm
Sygnowany p.d.: JPiotrowski
Pejzaż - drzewa nad brzegiem rzeki
olej/sklejka, 25 x 31 cm
sygnowany p.d.: 'Józef Piotrowski'
Panorama Wrocławia w porze zimowej, 1930 r.
olej, płótno, 28 x 54 cm,
sygn. i dat. l.d.: JPiotrowski / 1930, na odwrocie naklejka autorska z tytułem: Wrocław w porze zimowej
MARTWA NATURA z KWIATAMI i FIGURKAMI
olej na tekturze, 49 x 44,5 cm,
sygnowany l.d. "Józef Piotrowski"
olej/sklejka, 25 x 31 cm
sygnowany p.d.: `Józef Piotrowski`
sygn. p.d.
olej, płótno
52.5x64.5
PEJZAŻ ZE SŁONECZNIKAMI I POLEM KAPUSTY
Olej, tektura;
35 x 43 cm
Sygnowany p.d.: Józef Piotrowski
Pejzaż wiejski z kwitnącą jabłonią
olej, tektura, 24,5 x 36,6 cm;
sygn. l.d.: JPiotrowski
sygn. dat. l.d., olej, płótno, 46x36
akwarela/papier, 60 x 93 cm
sygnowany l. d.: `JPiotrowski`
Olej, płótno; 77 x 90 cm
Sygnowany p. d.: Józef Piotrowski
Na blejtramie fragmentarycznie zachowana nalepka p. śr. z napisem
Ilość 2|2 |
Nr pak... |
488 |
TYTUŁ Indyki |
RODZAJ olejny | WŁ...
olej na płótnie, 67 x 75 cm,
sygnowany l. d. "Józef Piotrowski", na odwrocie uszkodzona kartka wystawowa TPSP w Krakowie z 1906
Z recenzji zamieszczonej w Tygodniku Ilustrowanym Świat z 1906, nr 48 s. 14: "niezwykle piękne studia nocnego oświetlenia"
olej, płótno
sygn. p.d.: Józef Piotrkowski
wym.: 70 x 49 cm