STĘPIŃSKI Maciej (ur. 1972, Warszawa)
cena wywoławcza: Wykup abonament
digital print, aluminium, 50x50 cm, nakład: 1/3
opisany na odwrocie: ROVER, 2002, ARLES M; 2002 1/3
odbitka lambda, podłoże drewniane, 50x70 cm, nakład: 1/5 + 1 AP
sygn. ołówkiem na odwrocie : M.Stepinski ex 1/5 +1 AP (2013) Trasa
Łada Mercedes (z serii Enklawa ) / Kaliningrad, 2011
fotografia barwna, papier, 51 x 66 cm; sygn. na odwrocie; wydruk autorski, edycja: 1/5
fotografia barwna, lambda print, dibond, pleksi, 50 × 35 cm; sygnowana na odwrocie markerem, hologram Galerii Leto na odwrocie; wydruk autorski, nakład: 1/5
akryl, płótno;
40 x 50 cm;
sygn. na odwrocie: M. Stępiński 2004 (podwójnie)
DVD, PAL stereo
1:00 (loop)
kopia 1 z 5
2/5
fotografia barwna lambda dibond plexi
50 x 72 cm