PERLE Edmund (1854 - 1935)
cena wywoławcza: Wykup abonament
PERLE Edmund (1854 - 1935)
PERLE Edmund (1854 - 1935)
PERLE Edmund (1854 - 1935)
PEJZAŻ Z ZAROŚNIĘTYM BRZEGIEM, ok. 1900
Olej, płótno (trzy naklejone na tekturę kawałki); 24 x 15 cm
Sygn. p.d.: EP
Na odwrocie grafika: Carl Arnold, Am Strand, 20 x 27 cm
PERLE Edmund (1854 - 1935)
Olej, papier naklejony na tekturę; 16,5 x 12,8 cm
Sygnowany p.d.:ELR
PERLE Edmund (1854 - 1935)
PERLE Edmund (1854 - 1935)
PERLE Edmund (1854 - 1935)
PERLE Edmund (1854 - 1935)
PERLE Edmund (1854 - 1935)
PERLE Edmund (1854 - 1935)
MĘŻCZYZNA Z ZAŁOŻONYMI RĘKOMA, 1875
Ołówek, papier naklejony na tekturę; 26,5 x 18 cm
Sygnowany l.d.: 1875. vs rys. E Perle, p.d.: S┼P Zerych
Na odwrocie cztery szkice roślin, ołówek, akwarela, 43 x 28 cm
Szkic akademicki z czasów nauki u Gersona
PERLE Edmund (1854 - 1935)
olej/płótno naklejone na tekturę, 20,5 x 24 cm
sygnowany l.d.: `EP`
Estymacja 6 000 - 8 000 zł