PRZYBYŁA Joanna (ur. 1959)
wydruk archiwalny/papier, 47,5 x 31,7 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'J. Przybyła | Flageolett B-1, | 2014-2015 | archival pigment print'
ed. 2/5 + AP
cena wywoławcza: Wykup abonament
PRZYBYŁA Joanna (ur. 1959)
tusz, ołówek/papier, 21 x 30 cm
sygnowany, datowany i opisany u dołu: ' '91 Cathedral [sygnatura]'
PRZYBYŁA Joanna (ur. 1959)
Road trough the roads, 1998 r.
collage, ołówek, węgiel/papier, 70 x 105 cm
sygnowany, datowany i opisany u góry: '[sygnatura] 1998 | Road trough the roads'
- dar od artystki, lata 90.
PRZYBYŁA Joanna (ur. 1959)
ołówek, węgiel/papier, 100 x 70 cm
sygnowany, datowany i opisany u dołu: ' "W deszczu" [sygnatura] | 1995'
- dar od artystki, lata 90.
PRZYBYŁA Joanna (ur. 1959)
kredka/papier, 30 x 21 cm
sygnowany p.d.: '[sygnatura]'
- dar od artystki, lata 90.
PRZYBYŁA Joanna (ur. 1959)
drewno, wymiary: 140 x 25 x 3 cm
Estymacja 16 000 - 20 000 zł
PRZYBYŁA Joanna (ur. 1959)
węgiel, pastel, collage, papier kremowy,
70 x 100 cm
sygnowany kredką d.: `Falling Trees` J. P... [znak aut.]