1 zł
2 600 000 zł

LISTWAN Robert (ur. 1974, Olsztyn)

Strach (autoportret z papierosem), 2012

akryl / płótno
60,3 × 45,2 cm
sygnowany l.d.: LISTWAN; na odwrociu opisany: Robert | Listwan | 2012. | „STRACH” | AKRYL / PŁÓTNO

cena wywoławcza: Wykup abonament

MADE IN HEAVEN, 2017

akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie: ' "MADE IN HEAVEN" 2017 Robert Listwan'

TOKIO 8 RANO, 2016

akryl, płótno, 90 x 90 cm
sygn. p.d.: LISTWAN
op. na odwrocie: "TOKIO 8 RANO"/ 2016 Robert Listwan/ akryl na płótnie/ 90/90 cm

Easy Easy, 2014

akryl, płótno; 60 x 90 cm;
sygn. p. d.: LISTWAN
na odwrocie opis: "EASY EASY" / 2014 / Robert / Listwan / akryl/płótno / 60/90 cm

Freestyle level 40, 2014

akryl, płótno, 60 x 90 cm
opisany na odwrocie: "FREESTYLE/ LEVEL 40"/ 2014
oraz: Robert Listwan/ AKRYL/PŁÓTNO/ 60/90 cm

Kate, 2012 r.

akryl/płótno, 60 x 60 cm
sygnowany p.d.: 'LISTWAN'
na odwrociu opisany: 'Robert | Listwan. | 2012. | ''KATE'' | AKRYL/PŁÓTNO'

Hedonism Glory, 2014 r.

akryl/płótno, 60 x 90 cm
sygnowany p.d. i l.d.: `LISTWAN`
na odwrociu opisany: ` "HEDONISM GLORY | 2014 | Robert | Listwan. | AKRYL/PŁÓTNO | 60/90 cm`

Drzewołaz baron, 2012

Akryl na płótnie, 110x130cm
Sygnowany z przodu, lewy dolny róg

Jutro powiększe terytorium, 2014 r.

akryl/płótno, 60 x 90 cm
sygnowany p.d.: `LISTWAN`
na odwrociu opisany: ` ``JUTRO | POWIĘKSZĘ | TERYTORIUM`` | 2014 | Robert | Listwan | AKRYL/PŁÓTNO | 60/90cm`

Bezdech, 2014 r.

akryl/płótno, 110 x 110 cm
na odwrociu opisany: ` ``BEZDECH`` | 2014 | Robert | Listwan | AKRYL/PŁÓTNO | 110/110 cm`

Apocalipse Wow!, 2014 r.

akryl/płótno, 70 x 100 cm
sygnowany: `LISTWAN`
na odwrociu opisany: `"APOCALIPSE WOW!" Robert | Listwan | 2014 | akryl na płótnie | 70/100`

Master the internet, 2014 r.

akryl/płótno, 110 x 130 cm
sygnowany p.d.: `LISTWAN`
na odwrociu opisany: `"MASTER | THE | INTERNET" | 2014 | Robert | Listwan | AKRYL/PŁÓTNO | 110/130`

Kocham i nienawidzę, 2014 r.

akryl/płótno 60 x 90 cm
sygnowany p.d.: `LISTWAN`
na odwrociu opisany: `"KOCHAM I | NIENAWIDZĘ" | 2014 | 60/90 | AKRY/PŁÓTNO`

Wąchasz, wtedy pożądasz, 2013 r.

akryl/płótno, 70 x 130 cm
sygnowany p.d.: `LISTWAN`
na odwrociu opisany: `"WĄCHASZ | WTEDY POŻĄDASZ" Robert Listwan | 2013 70 /130`

Good Stuff, 2013

akryl, płótno, 100x100 cm
sygn. p.d.: LISTWAN, opisany na odwrocie: Robert Listwan GOOD STUFF 2013 akryl/płótno 100x100 cm

BLACK MILK, 2013 r.

akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany p.d.: `LISTWAN`
na odwrociu opisany: `"BLACK MILK" | 2013 | Robert | Listwan | 100/100 cm | akryl`

Digital Drifting, 2013 r.

akryl/płótno, 100 x 130 cm
sygnowany p.d.: `LISTWAN`
na odwrociu opisany: `"DIGITAL | DRIFTING" | 2013 | Robert Listwan | akryl | na płótnie | 100/130 cm`

WATER SOUND, 2013 r.

akryl/płótno, 100 x 130 cm
sygnowany p.d.: `LISTWAN`
na odwrociu opisany: `"WATER SOUND" | 2013 | akryl na płótnie | 100/130 | Robert | Listwan.`

Stereo Paradise, 2013

akryl, płótno, 100x180 cm
sygn.p.d. LISTWAN, opisany na odwrocie: Robert Listwan/STEREO PARADISE/2013/akryl na płótnie/100x180 cm

The king of luxury, 2012 r.

akryl/płótno, 90 x 70 cm
sygnowany p.d.: `LISTWAN`
na odwrociu opisany: `Robert Listwan | "The king of luxury" | 2012 | akryl na płótnie | 90/70`

Street level, 2013 r.

akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany l.d.: `LISTWAN"
na odwrociu opisany: `"STREET | LEVEL" | Robert | Listwan | 2013 | akryl na płótnie | 100/100 cm`

SUPER SONIC, 2013

akryl, płótno, 100 x 180 cm
sygn. p.d. LISTWAN
opisany na odwrocie: Super Sonic 2013/Robert Listwan/akryl na płótnie/100/180 cm

Drzewołaz Baron, 2012 r.

akryl/płótno, 110 x 130 cm
sygnowany l.d.: `LISTWAN`
na odwrociu opisany: `"Drzewołaz Baron" | Robert Listwan | 2012 | akryl na płótnie | 110/130`

Kołysanka, 2012 r.

akryl/płótno, 100 x 70 cm
sygnowany l.d.: `LISTWAN`
na odwrociu opisany: `Robert | LISTWAN | "KOŁYSANKA" | 2012 | AKRYL NA PŁÓTNIE | 100/70 cm`

Dym, 2012

akryl, płótno, 100 x 100 cm
sygn. i opisany na odwrocie

KRÓLOWA I PAJĄK, 2012 r.

akryl/płótno, 100 x 70 cm
sygnowany l.d.: `LISTWAN`
na odwrociu opisany: `Robert | Listwan | "KRÓLOWA I PAJĄK" | 2012 | AKRYL NA PŁÓTNIE | 100/70 cm`

GAME OVER, 2012 r.

akryl/płótno, 110 x 100 cm
sygnowany l.d.: `LISTWAN`
na odwrociu opisany: `Robert Listwan | "GAME OVER" | akryl na płótnie | 110/100`

Whisky, Tango and Ghosts, 2012 r.

akryl/płótno, 110 x 100 cm
sygnowany p.d.: `LISTWAN`
na odwrociu opisany: `Robert Listwan | "Whisky, Tango and Ghosts" | 2012 | akryl na płótnie | 110/100`

Super Yellow, 2012 r.

akryl/płótno, 110 x 110 cm
sygnowany p.d.: `LISTWAN`
na odwrociu opisany: `Robert Listwan | "Super Yellow" | 2012 | akryl na płótnie | 110/110`

AURORA, 2010 r.

akryl/płótno, 70 x 50 cm
sygnowany l.d.: 'LISTWAN'
na odwrociu opisany: 'Robert | Listwan | 2010 | "AURORA" | akryl na płótnie | 70/50'

COLONIAL, 2010 r.

akryl/płótno, 50 x 30 cm
sygnowany l.d.: `LISTWAN `
na odwrociu opisany: ` Robert | Listwan | 2010 | " COLONIAL " | acryl on canvas | 50/30`

Szafka na CD, 2009

drewno, akryl, plastik,
100 x 20 x 16,5 cm
4 700 zł
041. Radek PODSIADŁO
Huśtawka Swinnger, 2008
drewno, metal, sznur, tkanina z oryginalnego pasiaka,
81x 33 x 4 cm

Idol

akryl, płyta,
wymiary: 140 x 207 cm

liczba obiektów: 34