POPIEL Andrzej (ur. 1952)
linoryt/papier, 51 x 57 cm
sygn. p.d.: „A Popiel 82” oraz opisany l.d.: „Dialog”
cena wywoławcza: Wykup abonament
POPIEL Andrzej (ur. 1952)
linoryt, papier, 51 × 57 cm w świetle passe-partout
sygn. i dat. p. d.: A. Popiel 82 oraz l. d.: Dialog
POPIEL Andrzej (ur. 1952)
POPIEL Andrzej (ur. 1952)
Szarpiąc czerwone sukno, 1980 r.
linoryt barwny, papier, 50 x 55 cm;
sygn. i dat. p. d.: A. Popiel 80, opisany l. d.: "Szarpiąc czerwone sukno" 13/50 lino
POPIEL Andrzej (ur. 1952)
linoryt barwny, papier; 50 x 56 cm (wymiar odbitki), 60,5 x 65 cm (wymiar arkusza);
sygn. i dat. ołówkiem p. d.: A. Popiel 80, napis l. d.: "Szarpiąc czerwone sukno" 13/50 lino
POPIEL Andrzej (ur. 1952)
linoryt/papier, 51 x 57 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany p. d.: `A. Popiel 82`, l. d.: `Dialog`
Estymacja: 1 200 - 1 800
POPIEL Andrzej (ur. 1952)
Linoryt
49,5x55,5
POPIEL Andrzej (ur. 1952)
Linoryt
30x40 cm
POPIEL Andrzej (ur. 1952)
Linoryt
30x40
POPIEL Andrzej (ur. 1952)
POPIEL Andrzej (ur. 1952)
POPIEL Andrzej (ur. 1952)
akryl, deska, collage na drzwiach, 170 x 66,5 cm; sygn. i dat. p. d.: A.Popiel `00
POPIEL Andrzej (ur. 1952)
Konferencja prasowa z Chrystusem 1977
linoryt, papier, 7/50, 50 x 55,5 cm (w świetle passe-partout); sygn. i dat. p. d.: A. Popiel 77