PURCZYŃSKI Zbigniew (ur. 1955)
linoryt barwny, karton; 49 x 69 cm (w świetle passe-partout);
z tyłu oprawy opisane.
cena wywoławcza: Wykup abonament
sygn. p.d.,
druk wypukły,
88x60 cm
druk wypukły/papier,
7,5 x 8 cm (odcisk płyty)
sygnowany i datowany p. d.: `Z. Purczyński 95` oraz tytuł autorski i opis
druk wypukły/papier, 8 x 8 cm
sygn. i dat. p. d.: `Z. Purczyński 95`, tytuł. l. d.: `Line` 3` oraz napis śr. d.: `ć ź (?) relief print.`
print 18/50 druk wypukły, 88 x 60 cm, 1998r.
druk wypukły, papier;
88 x 60 cm
Grafika wystawiona na licytację na rzecz Fundacji Sue Ryder