1 zł
2 600 000 zł

HERC Ilona (ur. 1972, Chrzanów)

Króliczek z cyklu Miejsce Wery, 2019

Akryl na płótnie, 100 cm x 100 cm

cena wywoławcza: Wykup abonament

Gra w klasy , 2019

Akryl na płótnie, 100 cm x 110 cm

Spotkanie, 2019

akryl, płótno; 80 x 100 cm;
sygn. p. d.: Ilona Herc;
opis autorski na odwrocie: ILONA HERC / " SPOTKANIE" / KRAKÓW 2019.

SPACER, 2019

olej na płótnie, 80 x 100 cm

W NIESZAWIE, 2019

olej na płótnie, 90 x 120 cm

WYSPY WERY, 2019

akryl na płótnie, 100 x 110 cm

Światła Wery, 2018 r.

akryl/płótno, 94 x 94 cm
sygnowany i datowany p.d.: '2018 | Ilona Herc'
na odwrociu opisany: 'ILONA HERC | "ŚWIATŁA WERY" | KRAKÓW 2018 r.'

POD ŚWIATŁO II, 2018

akryl na płótnie, 93 x 93 cm

Pytania Wery I, 2018 r.

akryl/płótno, 90 x 100 cm
sygnowany i datowany p.d.: '2018 r. | Ilona Herc'
na odwrociu opisany: 'ILONA HERC | "PYTANIA WERY I" | KRAKÓW 2018.'

Nad Wisłą, Nieszawa, 2018 r.

olej na płótnie, 25 x 25 cm, sygn.

W SŁOŃCU I, 2018

akryl na płótnie, 97 x 105 cm

Przestrzeń, 2016

akryl, płótno, 50x100 cm, rama drewniana biała

WSTĄŻKA, 2018

akryl na płótnie, 60 x 60 cm

PYTANIA WERY (Z CYKLU PYTANIA), 2018

akryl na płótnie, 100 x 120 cm

Maja, 2018 r.

akryl/płótno, 100 x 110 cm
na odwrociu opisany: 'ILONA HERC | "MAJA" | KRAKÓW 2018'

Wera z cyklu Pytania, 2018

akryl na płótnie, 100 x 130 cm

Nad Wisłą, 2018 r.

akryl/płótno, 110 x 100 cm
na odwrociu opisany: 'ILONA HERC | "NAD WISŁĄ" | KRAKÓW 2018'

POZA CZASEM, 2018

akryl, płótno, 40 x 120 cm

Bezmiar, 2017

akryl, płótno, 100 x 110 cm,
sygn. na odwrocie

Pod słońce, 2018 r.

akryl/płótno, 100 x 100 cm
na odwrociu opisany: 'ILONA HERC | "POD SŁOŃCE" | KRAKÓW 2018.'

Wspomnienie z cyklu Drugi brzeg, 2018

Akryl na płótnie, 110 x 110 cm

Ulotne 2017

Akryl na płótnie, 100 x 110 cm

Kompozycja z kajakiem, 2017 r.

akryl/płótno, 110 x 110 cm
sygnowany i datowany p.d.: '2017 | Ilona Herc'
na odwrociu opisany: 'ILONA HERC | "KOMPOZYCJA | Z KAJAKIEM" | KRAKÓW 2017'

Drugi brzeg II, 2017

akryl, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. p.d.: 'Ilona Herc 2017'

W Nieszawie, 2017 r.

olej na płótnie, 20 x 40 cm, sygn.

Pytania II, 2017 r.

akryl/płótno, 100 x 11 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'ILONA HERC " PYTANIA II" | KRAKÓW 2017'

Ukryte, 2017

akryl na płótnie, 100 x 100 cm

Drogowskazy, 2017 r.

akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Ilona Herc 2017'
na odwrociu opisany: 'ILONA HERC "DROGOWSKAZY", KRAKÓW 2017.'

Drugi brzeg (z cyklu Pytania), 2017

Na wietrze(z cyklu Pytania) 2017

Miejsce początku, 2017 r.

akryl/płótno, 50 x 140 cm
na odwrociu opisany: 'ILONA HERC | "MIEJSCE POCZĄTKU..." | KRAKÓW 2017.'

Wyspy, 2017

akryl na płótnie, 50x65 cm

Na wietrze, 2017

akryl, płótno; 100 x 110 cm;
sygn. i dat. p. d.: Ilona Herc 2017;
na odwrocie opis autorski: ILONA HERC / "NA WIETRZE" / KRAKÓW 2017.

Pytania, 2017 r.

akryl/płótno, 100 x 100 cm
na odwrociu opisany: 'ILONA HERC | "PYTANIA" | KRAKÓW 2017.'

Kompozycja na tarasie, 2017 r.

akryl/płótno, 100 x 100 cm
na odwrociu opisany: 'ILONA HERC | "KOPOZYCJA NA TARASIE" | KRAKÓW 2017.'

Ulotne, 2016

akryl na płótnie, 60x90 cm

Pokój Wery, 2016/17

akryl, płótno, 120 x 60 cm,
sygn. p.d.: 'Ilona Herc 2017' oraz opisany na odwrocie: 'ILONA HERC , "POKÓJ WERY", KRAKÓW 2016/2017'

Przedświt, 2016 r.

akryl/płótno
100 x 100 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Ilona Herc 2016'
na odwrociu opisany: 'ILONA HERC | "PRZEDŚWIT," KRAKÓW 2016.'

Wspomnienie Wery, 2016 r.

akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Ilona Herc | 2016'
na odwrociu opisany: 'ILONA HERC | "WSPOMNIENIE WERY" | KRAKÓW 2016. | I. Herc'

Preludium, 2016

akryl na płótnie, 40x40cm

Światła, 2016

akryl, tempera, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. p.d.: 'Ilona Herc 2016' oraz opisany na odwrocie

Wspomnienie Wery I, 2016

olej, płótno, 60x60 cm
sygn. p.d.: Ilona Herc 2016, opisany na odwrocie: ILONA HERC "WSPOMNIENIE WERY I". KRAKÓW 2016.

Przystań, 2016 r.

olej na płótnie, 40 x 40 cm, sygn.

Moment, 2016

olej, płótno, 40x20 cm
opisany na odwrocie: ILONA HERC "MOMENT" KRAKÓW 2016

Blaski i cienie, 2016

akryl. płótno, 100 x 100 cm;
sygn. i dat. p. d.: 2016 / Ilona Herc;
na odwrocie napis autorski: ILONA HERC / "BLASKI I CIENIE " / KRAKÓW 2016.

Preludium IV, 2016

akryl na płótnie, 100x100cm

Wejście, 2016

Akryl na płótnie, 50x120cm

Przed burzą, 2012

akryl na płótnie, 40x80cm, oprawiony

Miejsce, 2014

akryl, płótno; 100 x 100 cm;
sygn. p. d.: ILONA HERC
na odwrocie opis: ILONA HERC „MIEJSCE” KRAKÓW 2014

Moja przestrzeń, 2016

akryl, płótno, 80x80 cm
sygn. p.d.: Ilona Herc 2016, opisany na odwrocie: ILONA HERC "MOJA PRZESTRZEŃ", KRAKÓW, 2016

Obecność, 2016 r.

akryl/płótno, 100 x 100 cm
na odwrociu opisany: 'ILONA HERC | ''OBECNOŚĆ'', KRAKÓW 2016.'

Preludium II, 2015 r.

akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Ilona Herc 2015'
na odwrociu opisany: 'ILONA HERC "PRELUDIUM II", | KRAKÓW 2015 r.'

W drodze I, 2014

olej, płótno, 100x50 cm
sygn. p.d.: Ilona Herc 2014 r., opisany na odwrocie: ILONA HERC "W DRODZE I" KRAKÓW 2014 r.

Nowe Miejsce, 2015 r.

akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany i datowany p.d.: `Ilona Herc 2015`
na odwrociu opisany: `ILONA HERC | "NOWE MIEJSCE", KRAKÓW 2015. | Ilona Herc`

Miejsca, 2014 r.

olej na płótnie, 50 x 50 cm, sygn.

Preludium nr III, 2015

akryl, płótno, 50x 90 cm
sygn. p.d.: Ilona Herc 2015, opisany na odwrociu: ILONA HERC "PRELUDIUM nr III", CIECHOCINEK, 2015

W DRODZE, 2014

akryl, płótno, 50 x 100 cm
sygn. p.d.: Ilona Herc, opisany na odwrocie

Preludium I, 2015 r.

akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany i datowany p.d.: `2015 | Ilona Herc`
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: `ILONA HERC | "PRELUDIUM I" | KRAKÓW 2015`

Preludium, 2015

akryl na płótnie, 50x70 cm
sygnowany z przodu, lewy dolny róg

Spacer, 2014

olej, płótno, 50x100cm
sygn. p.d.: Ilona Herc 2014, opisany na odwrocie: ILONA HERC "SPACER" KRAKÓW 2014

Z cyklu `Mała Wera`, Ślady, 2015 r.

akryl/płótno, 65 x 92 cm
sygnowany p.d.: `2015 | Ilona Herc`
na odwrociu opisany: `ILONA HERC | ``ŚLADY`` z cyklu: | ``MAŁA WERA``, | KRAKÓW 2015.`

Na wietrze, 2015

akryl, płótno, 80 x 40 cm,
sygn. p.d.: Ilona Herc 2015 i na odwrocie

Miejsce Wery, 2015 r.

akryl/płótno, 50 x 100 cm
na odwrociu opisany: `ILONA HERC | ``MIEJSCE WERY`` | KRAKÓW 2015.`

Przestrzeń Wery II, 2015

akryl, płótno, 20x40 cm
sygn: Ilona Herc 2015, opisany na odwrocie: ILONA HERC "PRZESTRZEŃ WERY II" KRAKÓW, 2015

Frisbee, 2015

akryl, płótno, 50 x 100 cm,
sygn. na odwrocie

Wszystko będzie dobrze, z cyklu Mała Wera, 2014

akryl na płótnie, 50x50 cm

Ślady, 2015 r.

akryl/płótno, 65 x 92 cm
na odwrociu opisany: `ILONA HERC ``ŚLADY`` | KRAKÓW 2015`

Wyspy Wery, 2014 r.

akryl/płótno, 45 x 70 cm
sygnowany p.d.: `2014 | Ilona Herc`
na odwrociu opisany: `ILONA HERC | ``WYSPY`` WERY KRAKÓW 2014.`

Schronienie III, 2015

akryl, płótno, 80x40 cm
sygn.

Schronienie I, 2014 r.

akryl/płótno, 70 x 120 cm
sygnowany p.d.: `Ilona Herc 2014`
na odwrociu opisany: `ILONA HERC | ``SCHRONIENIE I`` | KRAKÓW | /2014/`

Z cyklu `Mała Wera`, Niespotkanie, 2014 r.

technika mieszana/płótno, 40 x 100 cm
na odwrociu opisany: `ILONA HERC | ``NIESPOTKANIE`` z cyklu | ``Mała Wera.`` | KRAKÓW 2014.`

Pejzaż aletoryczny, czyli kaprys, 2013

akryl, płótno, 30x40 cm
sygn. p.d.: Ilona Herc 2013, opisana odwrocie ILONA HERC "Pejzaż alerotyczny, czyli kaprys", 2013

Przestrzeń Wery, 2014

akryl, płótno, 80x40 cm
sygnowany z przodu, prawy dolny róg

Schronienie, 2014

akryl, płótno, 80x80 cm
sygn. p.d.: Ilona Herc 2014, opisany na odwrocie: Ilona Herc, "Schronienie", Kraków, 2014

Przestrzeń Małej Wery, 2014

akryl, płótno, 80 x 40 cm,
sygn. na odwrocie

Moje miejsca, 2014 r.

akryl/płótno, 50 x 100 cm
na odwrociu opisany: `ILONA HERC | ``MOJE MIEJSCA`` | KRAKÓW | 2014 | [sygnatura]`

Wyspy Wery I 2014 r.

olej na płótnie, 40 x 60 cm, sygn.

Wyspy, z cyklu Mała Wera

akryl, płótno, 50 x 70 cm, 2014

Amo, 2014

olej, płótno, 81 x 65 cm,
sygn. p.d.: Ilona Herc `14,
opisany na odwrocie: ILONA HERC "AMO" KRAKÓW 2014 I.Herc

45 x 60 cm akryl płotno
sygn. p.d. I.Herc

Konik

akryl płótno 60 x 40 cm sygn. p.d. I.Herc

Wyspy Wery, 2014 r.

technika mieszana/płótno, 50 x 100 cm
na odwrociu opisany: `ILONA HERC | "WYSPY WERY" | KRAKÓW 2014. | [sygnatura]`

Mała Wera, 2014

technika mieszana, płótno, 70 x 40 cm
sygnowany z przodu, prawy dolny róg: "Ilona Herc"

Życzenie, 2014

akryl, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. p.d.: Ilona Herc 2014 oraz na odwrocie

Wyspy, 2014 r.

akryl/płótno, 70 x 70 cm
na odwrociu opisany: `ILONA HERC | "WYSPY", KRAKÓW 2014. | I. Herc`

z cyklu mała Wera, 2014

akryl, płótno, 40 x 80 cm,
sygn. p.d.

Więź, 2014 r.

akryl/płótno, 50 x 100 cm
sygnowany p.d.: `ILONA | HERC | 2014`
na odwrociu opisany: `ILONA HERC | "WIĘŹ" | KRAKÓW 2014. | [sygnatura]`

W wielkim mieście, 2014

olej, płótno; 50x100 cm
sygn. p.d. monogramem; opisana na odwrocie: ILONA HERC "W WIELKIM MIEŚCIE" KRAKÓW 2014

Chwila I, 2014 r.

akryl/płótno, 70 x 70 cm
na odwrociu opisany: `ILONA HERC | "CHWILA I", KRAKÓW 2014.`

Port I, 2014 r.

akryl/płótno, 40 x 100 cm
sygnowany p.d.: `Ilona Herc`
na odwrociu opisany: `ILONA HERC |"PORT I" | KRAKÓW 2014. | I. Herc`

Wyprawa, 2014

olej, płótno; 100x100 cm
sygn. p.d.: Ilona Herc 2014, opisany na odwrocie: ILONA HERC "WYPRAWA" 2014. I. Herc

Port, 2013 r.

akryl/płótno, 50 x 50 cm
sygnowany p.d.: `I. Herc`
na odwrociu opisany

W blasku, 2013

akryl, płótno, 50 x 100 cm.,
sygn. p.d.: Ilona Herc 2013 oraz na odwrocie

Chwila, 2013 r.

akryl/płótno, 70 x 70 cm
sygnowany l.d.: `Ilona Herc 2013`
na odwrociu opisany: `ILONA HERC | "CHWILA" | KRAKÓW | 2013`

Piórko, 2013 r.

akryl/płótno, 60 x 60 cm, sygn.

Spacer, 2013

akryl, płótno, 35x70 cm
sygn. p.d.: I.Herc 2013, opisany na odwrocie: Ilona Herc "Spacer" Kraków 2013

Kraina światła, 2013

akryl/płótno, 60 x 70 cm

Mała Wera w nowym miejscu, 2013

olej, płótno, 70x70 cm
sygn. p.d.: I.Herc 2013, opisany na odwrocie: ILONA HERC "MAŁA WERA W NOWYM MIEJSCU" SIANOŻĘTY 2013 Ilona Herc

Droga do domu I, 2013 r.

akryl/płótno, 50 x 100 cm
sygnowany p.d.: `Ilona Herc | 2013`
na odwrociu opisany: `Ilona Herc | "Droga do domu I`, Kraków 2013`

Nowe miejsce, 2013

olej, płótno, 60 x 100 cm,
sygn. na odwrocie

Droga do domu, 2013

akryl, płótno, 50 x 100 cm,

bez tytułu, 2013

akryl, płótno, 50x100 cm
sygn. p.d. Ilona Herc 2013, opisany na odwrocie: ILONA HERC "BEZ TYTUŁU" KRAKÓW, 2013

W nowym miejscu, 2013 r.

akryl/płótno, 70 x 60 cm
sygnowany p.d.: `I. Herc | 2013`
na odwrociu opisany: `ILONA HERC | "W NOWYM MIEJSCU" | KRAKÓW, 2013`

Centrum mojego wszechświata, 2013 r.

akryl/płótno, 46 x 61 cm
sygnowany l.d.: `I. Herc | 2013`
na odwrociu opisany: `ILONA HERC 46 x 61 | "CENTRUM MOJEGO WSZEŚWIATA" | WIATROŁOM 2013`

Bezwietrznie, 2013 r.

akryl/płótno, 90 x 90 cm
sygnowany p.d.: `Ilona Herc 2013`
na odwrociu opisany: `ILONA HERC "BEZWIETRZNIE" | KRAKÓW 2013 | I.HERC`

Przed Burzą, 2012

Akryl na płótnie, 40x80 cm

Wera, 2012 r.

akryl/płótno, 70 x 100 cm
sygnowany p.d.: `Ilona Herc`
na odwrociu opisany: `ILONA HERC "WERA" | KRAKÓW 2012, | I.Herc`

BT z cyklu KADR, 2012

olej, płótno, 70 x 100 cm
sygn. p.d. 2012/ I.Herc, na odwrocie: ILONA HERC/`BT/" z cyklu /"Kadr/" 2012 KRAKÓW

Z cyklu `Miejsca`, 2012 r.

akryl/płótno, 90 x 90 cm
sygnowany p.d.: `I. Herc 2012`
na odwrociu opisany: `Bez tytułu z cyklu: | "Miejsca" | Ilona Herc, Kraków, | 2012`

Nie odlatuj, proszę, 2012 r.

akryl/płótno, 120 x 70 cm
sygnowany p.d.: `Ilona Herc | 2012`
na odwrociu opisany: `ILONA HERC | "NIE ODLATUJ, PROSZĘ" | KRAKÓW, 2012 | I. Herc`

Wszystko będzie dobrze, 2012

olej, płótno, 80 x 60 cm
sygn.p.d. I.Herc, 2012,

Dwie wyspy, 2012

akryl, płótno, 40x80 cm,
sygn. na licu p.d. /2012 Ilona Herc/, opisany na odwrocie /ILONA HERC "DWIE WYSPY" KRAKÓW, 2012./

Wera, 2012 r.

akryl/płótno,
70 x 30 cm,
sygn.

Bez tytułu, 2012 r.

akryl/płótno, 120 x 90 cm
na odwrociu opisany: `"BEZ TYTUŁU", KRAKÓW 2012, | ILONA HERC | J. Herc`

Na wietrze 2

akryl, płótno
50x50 cm

Miejsca II, 2012 r.

akryl/płótno, 100 x 100 cm
na odwrociu opisany: `ILONA HERC | "MIEJSCA II" | KRAKÓW 2012 r | I. Herc`

Bez tytułu, z cyklu `Miejsca`, 2012 r.

akryl/płótno, 80 x 100 cm
na odwrociu opisany: `ILONA HERC | KRAKÓW | 2012 r. | "BT" z cyklu "Miejsca". | Ilona Herc`

Hide and seek, 2012

Olej, płótno; 120 x 75 cm
Sygn. na odwrocie: ILONA HERC 2012/ "Hide-and-seek"
120 x 75 cm, olej, płótno

Bez tytułu, 2012 r.

akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany p.d.: "Ilona Herc | 2012'
na odwrociu opisany: 'ILONA HERC "BEZ TYTUŁU" 2012 r. | I. Herc'

June II, 2012

olej/płótno, 60x60 cm
sygn. na licu /Ilona Herc 2012/ opisany na odwrocie /ILONA HERC "JUNE", 2012 r./

Z cyklu: Mała Wera 2012

akryl, płótno, 50 x 100, sygn.p.d. Ilona Herc
opisany na odwrociu: ILONA HERC 2012/ "Mala Wera" (cykl)/I.Herc

Moment II, 2011 r.

akryl/płótno, 120 x 90 cm

Mała Wera III, 2012

akryl, płótno,
60 x 100 cm
sygn. p.d. Ilona Herc 2012
na odwrocie: Ilona Herc/"Mała Wera III"2012r

Bez tytułu, 2011 r.

akryl/płótno,
90 x 90 cm
sygnowany p.d.: `Ilona Herc | 2011`
na odwrociu opisany: `Ilona Herc | 2011r. | "bez tytułu" z cyklu "Lato" `

Elewator Ewa II, 2011

akryl, płótno, 100 x 50 cm,
sygn. p.d.: Ilona Herc,
opisany na odworcie

Aquafascynacje, 2011 r.

akryl/płótno, 50 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'Ilona Herc | 2011'
na odwrociu opisany: 'Ilona Herc| 2011 r. | "Aquafascynacje" '

Próba z cyklu June, 2011

Olej, płótno; 80 x 100 cm
Sygn. na odwrocie: Ilona HERC/ 2011/ "Próba" z cyklu June

Elewator Ewa, 2011

akryl, olej, płótno,
100,5x50 cm,
sygn. prawy dolny róg /Ilona Herc/, opisana na odwrocie /Ilona Herc 2011 "Elewator Ewa"/

Na wietrze, 2011 r.

akryl/płótno,
50 x 100 cm
sygnowany p.d.: `I. Herc | 2011`
na odwrociu opisany: `Ilona Herc 2011 r. | "Na wietrze" `

Z cyklu: Mała Wera, 2011 r.

akryl/płótno
60 x 60 cm
sygn.

Z cyklu June, 2011 r.

akryl/płótno,
80 x 80 cm
sygnowany i datowany p.d.: `2011 | I. Herc`
na odwrociu opisany: `ILONA Herc | 2011. | z cyklu: "JUNE". | I. Herc`

Lato, 2011

Olej, płótno;
90 x 120 cm
Sygn. p.d. I.Herc 2011
Na odwrocie: ILONA HERC/ "LATO" 2011

Moment, 2011 r.

akryl/płótno, 80 x 100 cm
sygnowany i datowany p.d.: `Ilona Herc, 2011`
na odwrociu opisany: `Ilona Herc 2011 | "Moment" `

Tęcza

akryl, płótno,
80 x 80 cm;
sygn. p. d.: Herc
Na odwrocie napis autorski: I Herc?2011/ "Tecza"

Lawendowy, 2011

akryl, płótno,
50 x 70 cm,
sygn., i dat. p.d.: I.Herc 2011, oraz sygn., dat. i opis na odwrocie

Bez tytułu z cyklu Lato, 2011

Akryl, płótno;
100x80 cm
Sygn. p. d.: Ilona Herc 2011 i na odwrocie: Ilona Herc 2011r./ "bt." z cyklu "Lato"

Wera - z cyklu Lato, 2011 r.

akryl/płótno,
80 x 80 cm
sygnowany i datowany p.d.: `I. Herc 2011`
opisany na odwrociu

Tęcza

akryl, płótno,
80 x 80 cm;
sygn. p. d.: Herc
Na odwrocie napis autorski: I Herc`2011/ "Tecza"

Bez tytułu z cyklu Gra, 2010

Olej, płótno;
92x65 cm
Sygn.p.d.: Ilona Herc 2010 i na odwrocie: Ilona Herc 2010r./ z cyklu "Gra"/ - Bez tytułu-

Lato, 2010

akryl, płótno,
80x51 cm,
sygn. na licu i na odwrocie "I.Herc 2010"

Spotkanie, 2010

Olej, płótno;
90x90 cm
Sygn. Na odwrocie: ILONA HERC 2010r/ "SPOTKANIE"

Prima Vera

olej, akryl,
80 x 100 cm;
sygn. p. d.: Ilona Herc;
na odwrocie napisy autorskie

Niki i Wera II, 2010 r.

olej/płótno,
70 x 95 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: `Ilona Herc 2010 | - Niki i Wera -`

Prima Wera, 2010

Akryl, płótno;
100,5 x 100 cm
Sygn. na odwrocie: Ilona Herc/ "Prima Wera". 2010

Origami, 2010

olej?/płótno
80x100 cm
Sygn. p.d. : Ilona Herc 2010. i na odwrocie: Ilona Herc 2010 r./ "Origami"

Nieznany ląd, 2009 r.

olej/płótno,
50 x 100 cm
sygn. p.d.: `Ilona Herc` oraz sygnowany na odwrociu

Niki i Wera II, 2009

akryl, płótno;
90 x 100 cm
sygn. na odwrocie: Ilona Herc 2009/ - Niki I Wera II -

Cisza, 2009 r.

akryl/płótno,
81 x 100 cm
sygn. i dat. p. d.: `Ilona Herc 09`

Klocki

olej, akryl, płótno, 35 x 50 cm;
sygn. p. d.: Ilona Herc;
na odwrocie opis autorski

Niki i Wera, 2009

olej, płótno; 80 x 100 cm
sygn. na odwrocie: "Niki i Wera"/ Ilona Herc 2009

Gra, 2009 r.

akryl/płótno,
81 x 100 cm
sygn. p.d.: `Ilona Herc`
oraz sygn. i opisany na odwrocie: `"Gra" Ilona Herc 2009`

Klif III, 2006

akryl, płótno
70 x 100 cm;
sygn. p. d.: Ilona Herc; na odwrocie opis autorski: Ilona Herc / - Klif III - 2006.

WERONIKA, 2007

akryl/płótno,
70 x 100 cm
sygn. p.d.: `Ilona Herc`
opisany na odwrocie: `Ilona Herc 2007 | Weronika`

Alicja

akryl, olej, płótno
35 x 50 cm,
sygn. p. d.: Ilona Herc

Weronika

akryl, płótno, 70 x 100 cm;
sygn. p.d. Ilona Herc

Weronika, 2007

akryl, płótno, 100 x 50 cm; sygn. p.d.: Ilona Herc; na odwrocie opis autorski: "Weronika" / I Herc 2007

Jagoda

akryl, płótno, 70 x 70 cm;
sygn. p.d.: Ilona Herc; na odwrocie opis autorski

Klif II

akryl, płótno,
120 x 150 cm

Magnolia

akryl, płótno
90 x 140 cm

liczba obiektów: 159