PUTOWSKA Teresa (ur. 1936 Ząbki)
wełna, bawełna; 190 x 106 cm;
sygn. l. d.: TP;
na odwrocie wszyta metka z napisem: TERESA PUTOWSKA / "BURZA" 1,91 X 1,07 / 2003;
Gobelin wystawiany: -) Sztuka włókna - europejski ślad, Galeria DAP, ZPAP Warszawa, majczerwiec
2004; -) Wystaw zbiorowa, Galeria Sztuki Współczesnej BWA w Olsztynie, sierpień, 2004.
cena wywoławcza: Wykup abonament
Akwarela
53,8 x 61,8
akwarela, 52 x 75 cm
Sygnowany l. d.: T. Putowska 1964
Na odwrocie na krośnie podpis T Putowska