POPCZYK Barbara
Projekty kostiumów: Hipolita i Tezeusz do sztuki teatralnej, 1990 r.
akwarela, 34 x 23 cm, sygn.
cena wywoławcza: Wykup abonament
POPCZYK Barbara
technika własna/papier,
30,5 x 40 cm,
sygn.
POPCZYK Barbara
technika własna/papier
39 x 39 cm.
sygn.
POPCZYK Barbara
technika mieszana/papier,
25 x 20 cm,
sygn.
POPCZYK Barbara
technika mieszana, 21,5 x 30 cm, sygn.
POPCZYK Barbara
akwarela,
20 x 17 cm,
sygn.
POPCZYK Barbara
Projekt kostiumów do sztuki Balkon - Genta -, 1990r.
akwarela, 34 x 24,5 cm, sygn.
POPCZYK Barbara
akwarela, 3 x 21,5 x 13 cm, sygn.
POPCZYK Barbara
tusz, akwarela,
26 x 17 cm,
sygn.
POPCZYK Barbara
tusz, akwarela,
22 x 13 cm,
sygn.