POGORZELSKI Jerzy (1926 Grodno - 2003)
Olej, tektura, 68 x 48,5 cm,
sygn. p.d.: Pogorzelski.
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płyta, 60 x 98 cm,
sygn. p.d.: Pogorzelski
olej, płyta, 62 x 72 cm,
sygn. p.d.: Pogorzelski
olej, płyta, 45 x 55 cm,
sygn. p.d.: Pogorzelski
olej, płyta, 60 x 70 cm, sygn. p.d.: Pogorzelski
olej, płyta, 60 x 40 cm, sygn. p.d.: Pogorzelski
olej, płyta, 50 x 70 cm, sygn. l.d.: Pogorzelski
olej, płótno, 80 x 100 cm,
sygn. p.d.: Pogorzelski
olej, płyta, 39 × 49 cm w świetle oprawy
sygn. p. d.: Pogorzelski
olej, tektura, 68 x 48,5 cm,
sygn. p.d.: Pogorzelski.
*droit de suite
olej , karton, 44 cm x 34 cm w świetle oprawy,
sygn. l.d.: Pogorzelski
olej, płyta, 38 x 58 cm
sygn. p.d.: Pogorzelski
PEJZAŻ JESIENNY Z DRZEWAMI NAD WODĄ, 1972
Olej, płótno; 49 x 70 cm
Sygnowany l.d.: Pogorzelski 72
olej, płótno, 49 x 69 cm,
sygn. p.d.: Pogorzelski, na odwrocie dopisek: Stary młyn Je. Pogorzelski
olej, płótno, 70 x 80 cm,
sygn. l.d.: Pogorzelski
Na odwrocie na górnej listwie krosien opis autorski: Jerzy Pogorzelski / "Jesień" / cena 20 000 zł / ZPAP 4273 / 1978.
olej, płótno, 63 x 75 cm
sygn. śr.d.: Pogorzelski 61
Olej, płótno, 71 x 116 cm
Sygnowany p.d.: Pogorzelski 95
Olej, płótno;
71 x 116 cm
Olej, płótno;
58 x 91 cm
Sygnowany p.d.: Pogorzelski
Biografia autora przy pozycji nr 142.
Olej, płótno,
58 x 78 cm,
sygn. p.d.: Pogorzelski. Na odwrocie autorskie oznaczenia
ALTANA W JESIENNYM PARKU, 1959
olej, płótno naklejone na tekturę
33.7 x 46.7 cm
sygnowany p.d.: J. Pogorzelski 59
Olej, płótno; 59,7 x 69,7 cm
Sygnowany p d.: Pogorzelski
Na górnej listwie blejtramu napis:
"Georginie" 60 x 70 Jerzy Pogorzelski | Częstochowa