1 zł
2 600 000 zł

MATUSIAK Krystyna (ur. 1952)

Kochany Tadeuszu, 1978

litografia barwna/papier, 1/6, 69,5 x 50 cm w świetle passe - partout
sygn. p.d.: „Krystyna Matusiak IV/78” oraz opisany l.d.: „Kochany Tadeusz” litografia barwna 1/6

cena wywoławcza: Wykup abonament

MATUSIAK Krystyna (ur. 1952)

Moja Wenus, 1978

litografia barwna/papier, 4/5, 68 x 48,5 cm w świetle passe - partout
sygn. p.d.: „Krystyna Matusiak I/78” oraz opisany l.d.: „Moja Wenus” litografia barwna 4/5

MATUSIAK Krystyna (ur. 1952)

Żółty grzebień

akwaforta, akwatinta, 29 x 41 cm

MATUSIAK Krystyna (ur. 1952)

Cyber miłość

kolaż, wydruk na banerze, 150 x 100 cm

MATUSIAK Krystyna (ur. 1952)

WSCHÓD SŁOŃCA, 2004 R.

relief/papier,
11,5 x 8,8 cm (odcisk płyty)
sygnowany i datowany p. d.: `K. Matusiak `04 oraz tytuł autorski i opis

MATUSIAK Krystyna (ur. 1952)

GRA W KOLORY I, 1987 R.

grafika - technika własna/papier,
16 x 12 cm (odcisk matrycy)
sygnowany i datowany p. d.: `K. Matusiak | 1987 r.` oraz tytuł autorski i opis

MATUSIAK Krystyna (ur. 1952)

GDY SŁOŃCE BYŁO BOGIEM, 2004 R.

22 x 10,5 cm (odcisk matrycy)
sygnowany i datowany p. d: `K. Matusiak 2004` oraz nr: `2/50` i tytuł autorski

MATUSIAK Krystyna (ur. 1952)

Cisza na plaży, 1989 r.

technika własna, papier,
11 x 9,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. u dołu: "Cisza na plaży" / Krystyna Matusiak / 1989 r

MATUSIAK Krystyna (ur. 1952)

Gdy słońce było Bogiem, 2004 r.

akwaforta, akwatinta/papier, 12 x 10,5 cm
sygn. i dat. p. d.: `K. Matusiak 2004` oraz tytuł i nr l. d.: `Gdy słońce było Bogiem` 2/50`

MATUSIAK Krystyna (ur. 1952)

Kompozycja, 2004

olej, płótno, 42 x 45,5 cm;
sygn. i dat. p.d.: K. Matusiak 2004

liczba obiektów: 10