PANEK Marian (ur. 1953)
cena wywoławcza: Wykup abonament
PANEK Marian (ur. 1953)
olej, płyta, 5,5 x 12 cm,
sygn. śr.d.: M. Panek 99
PANEK Marian (ur. 1953)
PANEK Marian (ur. 1953)
technika mieszana, papier,
25 x 35 cm,
sygn. p.d.: M. Panek
PANEK Marian (ur. 1953)
technika mieszana,
płótno,
100 x 60 cm.
PANEK Marian (ur. 1953)