PORTOCARRERO Rene (1912-1986)
tusz pędzel, akwarela, gwasz, papier
47 x 34,5 cm (w świetle passe-partout)
sygn. tuszem p.d.: PORTOCARERRO | 83
wyżej dedykacja dłg. (częściowo oł.): Para Isabel | y Tony René
cena wywoławcza: Wykup abonament
PORTOCARRERO Rene (1912-1986)
Tusz, gwasz, karton; 70 x 53 cm
Sygnowany l. d.: PORTOCARRERO / 78
PORTOCARRERO Rene (1912-1986)
Gwasz, karton; 62 x 47,5 cm ( w świetle p-p)
Sygnowany l.d.: PORTOCARRERO | 1976
Pochodzenie: spuścizna po polskim dyplomacie.
PORTOCARRERO Rene (1912-1986)
Gwasz, papier; 72 x 49 cm
Sygn. l.d.: PORTOCARRERO | 75
PORTOCARRERO Rene (1912-1986)
gwasz, tusz pędzel, papier,
73.5 x 51 cm
sygnowany l.d.: PORTOCARRERO | 75
PORTOCARRERO Rene (1912-1986)
Gwasz, papier; 72 x 49 cm
Sygn. l.d.: PORTOCARRERO | 75