1 zł
2 600 000 zł

KACHMAR Jarosław (Yaroslav) (ur. 1955, Lwów)

Bez tytułu, 1998 r.

sucha igła/papier, 17 x 16,5 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany, datowany i opisany ołówkiem: 't. dry point A/P Y. Kachmar 98'

cena wywoławcza: Wykup abonament

Bez tytułu, 2013 r.

technika własna/papier, 15,5 x 12,5 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany, datowany i opisany ołowkiem u dołu: 'E. mm J. Kachmar 2013'

Composition I, 2001

mieszana technika graficzna, papier; 26,5 x 29 cm (wymiar kompozycji);
37,5 x 35,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn., dat. i opisane u dołu ołówkiem l. d.: MM A/P, śr. d.: "Composition I", p. d.: JKachmar-01.

Bez tytułu, 1995

mieszana technika graficzna, papier;
32,5 x 23,5 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
sygn. i dat. śr. d.: JKachmar 95.

Enigma III, 2004

technika własna, papier;
29,5 x 29,5 cm (wymiar kompozycji);
sygn., dat. i opis u dołu ołówkiem: MM. A/P ENIGMA III JKachmar 2004.

Bez tytułu - tryptyk, 1996

własna technika graficzna, papier; 10 x 7 cm (wymiar kompozycji jednej pracy);
6 x 4,5 cm (wymiar kompozycji każdej z 2 prac);
każda z prac m. in. sygn., dat. i opisana u dołu ołówkiem: C3, Y. Kachmar 96.

Motive I, 1993

30 x 19,5 cm (wymiar kompozycji), 33 x 22 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
sygn., dat. i opis u dołu ołówkiem: t. mixed media "Motive I" X. Kachmar - 93

Motive II, 1993

sygn., dat. i opis u dołu ołówkiem: t. mixed media "Motive II" X. Kachmar - 93

Enigmatic figure, 2002

32,5 x 33,5 cm (w świetle oprawy);
sygn, dat. i opis u dołu ołówkiem: MM, A/P 1/1 "ENIGMATIC FIGURE " Y Kachmar - 02

Enigmatic landscape III, 2001

mieszana technika graficzna, papier; 33 x 32,5 cm (w świetle oprawy);
sygn, dat. i opis u dołu ołówkiem: MM, A/P "ENIGMATICLANDSCAPE III" Y Kachmar - 01

Enigmatic figure - III, 2002

32,5 x 30 cm (w świetle oprawy);
sygn, dat. i opis u dołu ołówkiem: MM, A/P "ENIGMATIC FIGURE - III" Y Kachmar - 02

Recollections I, 1995

10,5 x 8 cm (w świetle passe-partout, każda);
sygn., dat. i opis u dołu ołówkiem: Y Kachmar 95

Zestaw 3 prac ujętych w jedną oprawę

miedzioryt kolorowany, sucha igła, papier;
12 x 9,5 cm (w świetle oprawy, każda);
sygn., dat. i opis u dołu ołówkiem: C3, Col A/P Y Kachmar 01, : C3, Col A/P Y Kachmar 93, : C3, Col A/P Y Kachmar;
na odwrocie nalepka z warszawskiej Galerii Blue-s z informacjami o pracy.

Enigma II, 2004

techniki graficzne mieszane, papier;
39,5 x 35,5 cm (arkusz w świetle oprawy);
sygn., dat. i opis u dołu ołówkiem: MM, A/P "ENIGMA - II" Y Kachmar - 04;
na odwrocie nalepka z warszawskiej Galerii Blue-s z informacjami o pracy

Kompozycja III, 2013

technika mieszana, papier;
7 x 7 cm (wymiar kompozycji);
sygn., dat. i opis u dołu ołówkiem: t. mixed media, Y. Kachmar - 2013

Kompozycja II, 2013

technika mieszana, papier;
11 x 28,5 cm (wymiar kompozycji);
sygn., dat. i opis u dołu ołówkiem: t. mixed media, A/P "Composition - II", Y. Kachmar - 2013

Kompozycja I, 2013

technika własna, papier;
11,5 x 14,7 cm (wymiar kompozycji);
sygn., dat. i opis u dołu ołówkiem: t. mixed media, A/P "Motive" - I, Y. Kachmar - 2013

Enigma, 1982

akwaforta, papier;
16,1 x 12,8 cm (wymiar kompozycji);
sygn. i dat. p. d.: Y. Kachmar 82 oraz napis l. d.: t.etching, A/P 8 /30 / "Enigma"
Na odwrocie napis: Jarosław Kachmar /Lviv, Ukraina / "Enigma" /t.etching (akwaforta) / 1982

Enigmatic Figure, 2005

mezzotinta, ołówek srebrny, papier; 9,8 x 7,8 cm (wymiar kompozycji);
sygn. i dat. p. d.: Y.Kachmar 05, oraz napis l. d.: t. mixed media 1/1 (ołówkiem poniżej kompozycji);
Na odwrocie odręczny napis: Yarosław Kachmar / " Enigmatic Figure" / t.mixed media / Lviv, Ukraina / 2005

Composition, 2003

technika mix-media, papier; 12,3 x 11,8 cm (wymiar kompozycji);
sygn. i dat. p. d.: Y.Kachmar - 03, oraz napis l. d.: t.mixed media, A/P 2/5
Na odwrocie napis autorski: Yarosław Kachmar, Lviv, Ukraina / "Composition"/ t.mixed media / 2003

Composition, 1982

technika mieszana, papier; 13,8 x 14,4 cm (wymiar kompozycji);
sygn. i dat. (ołówkiem pod kompozycją): p. d.: Y.Kachmar - 82, l. d.: t. mixed media 1/1. A/P., na kompozycji napis p. d.: SR-82
Na odwrocie napis: Yarosław Kachmar Lviv, Ukraina / t.mixed media1982 "Composition"

Composition, 1982

technika mieszana, papier;
13,8 x 14,4 cm (wymiar kompozycji);
sygn. i dat. (ołówkiem pod kompozycją): p. d.: Y.Kachmar - 82,
l. d.: t. mixed media 1/1. A/P., na kompozycji napis p. d.: SR-82

Enigma, 1982

akwaforta, papier;
sygn. i dat. p. d.: Y. Kachmar 82 oraz napis l. d.: t.etching, A/P 8 / 30 / "Enigma"
Na odwrocie napis: Jarosław Kachmar / Lviv, Ukraina / "Enigma" / t.etching (akwaforta) / 1982

Kompozycja, 1988 r.

monotypia, technika mieszana/papier, 30 x 22 cm
sygnowany i datowany p.d.: `Kachmar 88`

Estymacja: 800 - 1 200

Enigma, 2008

sucha igła, papier,
śred. 12 cm;
opis. l. d.: t. dry point col. A/P 6/20;
sygn. i dat. p. d.: Y. Kachmar 08

Enigmatyczna figura, 1998

mezzotinta, ołówek srebrny,
10 x 7,4 cm;
papier, sygn. u dołu: mixed media 3/10; sygn. i dat. p.d.: Y. Kachmar 98

Enigmatyczny pejzaż, 2001

technika własna, papier,
8 x 9,4 cm;
opisana u dołu: T M a/P 1/1 2/5
sygn. i dat. p. d.: Ja. Kachmar (cyrylicą) 01

Enigma, 2008

sucha igła, papier,
red. 12 cm;
opisana u dołu: t. dry point col. A/P 5/20 Y. Kachmar 08

Motiv, 2002

technika własna, papier, 11,2 x 10,6 cm; opisana u dołu: mixed
media A/P 6/10; sygn. i dat. p.d.: Ja. Kachmar (cyrylicą) 02

Enigma, 2008

sucha igła, papier,
śred. 12 cm;

Enigmatyczny pejzaż, 2001

technika własna, papier, 8 x 9,4 cm;

Enigmatyczna figura, 1999

sucha igła, papier, 15,2 x 9,8 cm;
opisany u dołu: t.dry point 2/5; sygn. i dat. p. d.: Y. Kachmar 99

Enigmatyczna figura, 1998

mezzotinta, ołówek srebrny, 10 x 7,4 cm;

Enigma, 2008

sucha igła, papier,
śred. 12 cm;

Motiv, 2002

technika własna, papier,
11,2 x 10,6 cm;
opisana u dołu: mixed media A/P 6/10; sygn. i dat. p.d.: Ja. Kachmar (cyrylicą) 02

Motive-I, 2000 r.

monotypia/papier, 19,5 x 12 cm
sygn. w języku ukraińskim i dat. p. d.: `Y. Kachmar 2000`, technika i tytuł l. d.: `MT "Motive-I"`

Bez tytułu, 1999 r.

technika mieszana/papier, 27 x 18 cm
sygn. i dat. p. d.: `Y. Kachmar - 99`, technika i nr l. d.: `mixed media 1/5`

liczba obiektów: 37