PINKAS Henryka Lila (1884 - 1965)
olej/tektura, 47 x 36 cm
sygnowany p.d.: 'Lila de Pinkas'
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, tektura; 45,5 x 36,8 cm;
sygn. i dat. l. d.: Lila Pinkasówna / Paris 1925;
Olej, płótno,
38 x 46,5 cm,
sygn. l.d.: Lila Pinkasówna, Paris 1925
Olej, płótno,
38 x 46,5 cm,
olej, płótno
39 x 46 cm;
sygn. l. d.: Lila Pinkasówna / Paris 1925.
olej, płótno, 72 x 51 cm;
sygn. p.d.: Lila Pinkasówna / GDAŃSK 1929
Na odwrocie częściowo uszkodzone nalepki wystawowe: jedna z nich z nr 14327; druga z TPSP z 1934 r. z tytułem Wnętrze kościoła
olej, płótno, 72 x 51 cm;
olej, płótno, 72 x 51 cm;