OWSIAK Bogumiła (ur. 1976)
Bratki-zestaw herbaciany (2015)
sygn.
akryl, płyta MDF
19.5x19.8 cm; 9.5x9.5 cm każdy (4 elementy)
cena wywoławcza: Wykup abonament
OWSIAK Bogumiła (ur. 1976)
Inkowie-zestaw herbaciany (2015)
sygn.
akryl, płyta MDF
19.8x19.8 cm; 9.5x9.5 cm każdy (5 elementów)
OWSIAK Bogumiła (ur. 1976)
Kwitnąca wiśnia-zestaw herbaciany (2015)
sygn.
akryl, płyta MDF
19x19.5 cm; 9.5x9.5 cm każdy (5 elementów)
OWSIAK Bogumiła (ur. 1976)
Howt-widok z góry-dyptyk (2013)
sygn. p.d. i na odwrociu
akryl, płótno
24x18.5 cm, 24x18.5 cm
OWSIAK Bogumiła (ur. 1976)
Light House-Howt-tryptyk (2013)
sygn. p.d. i na odwrociu
akryl, płótno
15x15 cm, 15x15 cm, 15x15 cm
OWSIAK Bogumiła (ur. 1976)
OWSIAK Bogumiła (ur. 1976)
sygn. dat.p.d., akryl, płótno, 40.5x50.5 cm
OWSIAK Bogumiła (ur. 1976)
OWSIAK Bogumiła (ur. 1976)
Zestaw Herbaciany Latarnia (2011)
sygn.p.d.
akryl, lakier, pilśnia
14x10.5 (1 szt.),
9.5x9.5 (4 szt.)cm
OWSIAK Bogumiła (ur. 1976)
Zestaw Herbaciany Domek (2007-2011)
sygn.p.d.
akryl, lakier, pilśnia
17x17 (1 szt.),
9x9 (4 szt.)cm
OWSIAK Bogumiła (ur. 1976)
Zestaw Herbaciany Chmury (2011)
sygn.p.d.
akryl, lakier, pilśnia
10.5x14 (1 szt.), 9.5x9.5 (4 szt.)cm
OWSIAK Bogumiła (ur. 1976)
Zestaw Herbaciany Posągi (2009)
sygn. na odwrociu
akryl, pilśnia
20x17, 10x10 (4 elementy)
OWSIAK Bogumiła (ur. 1976)
Zestaw Herbaciany Malahide (2010)
sygn. p.d.
akryl, pilśnia
20x20, 15x20, 10x10 (4 elementy)
OWSIAK Bogumiła (ur. 1976)
sygn. p.d.
akryl, pilśnia
20x20, 10x10 (2 elementy)
OWSIAK Bogumiła (ur. 1976)
Hrabstwo Kerry-Bana III (2008)
sygn. p.d.
akryl, tektura
15.5x22.7
OWSIAK Bogumiła (ur. 1976)
sygn. p.d.
akryl, tektura
15.2x22.7
OWSIAK Bogumiła (ur. 1976)
sygn. p.d.
akryl, tektura
30.5x40.3
OWSIAK Bogumiła (ur. 1976)
olej i akryl
cykl 4 prac