PIETKIEWICZ-SIMON Jadwiga (1906-1955)
Dmuchanie bańki szklanej, 1949
olej, płyta pilśniowa, 73 x 92 cm; sygn. l.d. monogramem wiązanym SP i dat. 1949 / Jadwiga Simon Pietkiewicz
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płyta pilśniowa,
73 x 92 cm; sygn. l.d. monogramem wiązanym SP i dat. 1949 / Jadwiga Simon Pietkiewicz
Ostatnie chwile Wielkiego Proletariatu, 1952
olej, płyta pilśniowa, 73 x 22 cm; sygn. l.d. monogramem wiązanym: SP i dat.: 1952; na odwrocie druga kompozycja i naklejka z opisem autorskim
olej, płyta pilśniowa, 74 x 82 cm; sygn. p.d. monogramem wiązanym: SP i dat.: 1948; sygn. l. d.: Jadwiga Simon Pietkiewicz
olej, płyta pilśniowa, 52 x 65 cm; sygn. l.d. monogramem wiązanym: SP i dat.: 1952
olej, płyta pilśniowa, 85 x 99 cm; sygn. p.d. monogramem wiązanym SP i dat. 19...., na odwrocie naklejka wystawowa
olej, płyta pilśniowa, 73 x 92 cm;
sygn. l.d. monogramem wiązanym SP i dat. 1949 / Jadwiga Simon Pietkiewicz