PIOTROWSKI Grzegorz L. (ur. 1976)
akryl, płótno, 90 x 80 cm,
opisany na odwrocie: ‘GRZEGORZ | L. PIOTROWSKI | „CZERWONA” | 2013 | 90X80’
cena wywoławcza: Wykup abonament
akryl, płótno, 100 x 80 cm,
sygn. na odwrocie
* droite de suite
akryl, płótno, 120 x 140 cm,
sygn. i opisany na odwrocie: '"WIOSNA" | GRZEGORZ | LEON | PIOTROWSKI | 2016 | 120 X 140 | "PRZEBUDZENIE"'
akryl, płótno, 100 x 80 cm,
sygn. l.d.: Piotrowski
akryl, płótno, 110 x 110 cm,
sygn. na odwrocie
akryl, płótno, 100 x 80 cm,
sygn. d.: 'Piotrowski'
akryl, płotno, 100 x 80 cm,
sygn. p.d: Piotrowski
akryl na płótnie, 100x80 cm,
akryl, płótno, 140 x 120 cm,
opisany na odwrocie: GRZEGORZ | LEON | PIOTROWSKI | "KOBIETA W OKNIE" | 2015/16 | 140 x 120 cm | "akryl"
akryl, płótno
60 x 90 cm
sygn. na odwrocie
Akryl na płótnie, 100 x 90 cm
akryl, płótno, 100 x 80 cm,
sygn. na odwrocie
akryl, płótno, 100x90 cm
opisany na odwrocie: grzegorz leon piotrowski
Patrząc na Lanckoronę z cyklu Moja okolica, 2015
Akryl na płótnie, 80x100cm
Opisany na odwrocie
akryl na płótnie, 100 x 80 cm
akryl, płótno, 100 x 80 cm,
sygn. l.d.: PIOTROWSKI oraz na odwrocie
z cyklu Patrząc na mistrzów, 2015
akryl, płótno, 100 x 120 cm,
sygn. na odwrocie
akryl/płótno, 100 x 80 cm
sygnowany p.d.: `PIOTROWSKI`
na odwrociu opisany: `GRZEGORZ. LEON. PIOTROWSKI.| "CZARNA" 2015 | 100 X 80 CM`
Horyzont z cyklu Moja okolica, dyptyk, 2014
Akryl na płótnie, 60x60 cm ( 2x60x30 cm)
Opisany na odwrocie
olej, płótno, 40x50 cm
opisany na odwrocie: GRZEGORZ L. P. 2014 40/50 PERŁA
akryl, płótno, 100 x 80 cm,
sygn. na odwrocie
akryl/płótno, 100 x 80 cm
sygnowany l.d.: `PIOTROWSKI`
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: `GRZEGORZ LEON PIOTROWSKI | 100 X 80 CM. 2015 | "PLAŻA" `
Akryl na płótnie,100x80 cm
Sygnowany z przodu lewy dolny róg
Opisany na odwrocie
akryl, płótno, 100 x 80 cm, sygn. na odwrocie
Akryl na płótnie, 120 x 110 cm
akryl, płótno, 100 x 80 cm,
sygn. na odwrocie
akryl na płótnie, 120 x 100 cm
akryl, płótno, 100 x 80 cm,
sygn. na odwrocie
akryl, płótno, 100 x 80 cm,
sygn. na odwrocie
akryl na płótnie, 100 x 80 cm
akryl, płótno, 80x100 cm
opisany na odwrocie: PIOTROWSKI GRZEGORZ LEON, 2015, "POMNIK" 100X80
akryl/płótno, 100 x 80 cm
na odwrociu opisany: `2015 | PIOTROWSKI | GRZEGORZ | LEON | ``NA | BRZEGU" `
akryl, płótno, 100 x 80 cm,
sygn.
akryl, płótno, 100 x 90 cm,
sygn. na odwrocie: KARMIN | 2015 akryl | płótno 100 x 90 | Grzegorz L. Piotrowski
akryl, płótno, 80x100cm
sygn. p.d.: Piotrowski oraz na odwrocie: Oni Piotrowski Grzegorz Leon 2015
akryl/płótno, 100 x 90 cm
na odwrociu opisany: `GRZEGORZ L.PIOTROWSKI | BIAŁA 100X90CM | 2015 ROK`
akryl, płótno, 100 x 90 cm,
sygn. na odwrocie
akryl, płótno, 100 x 80 cm,
sygn. p.g.: Piotrowski
akryl, płótno, 100 x 80 cm
2015
akryl, płótno, 100 x 90 cm,
sygn. l.d.: PIOTROWSKI
akryl, płótno, 100 x 90 cm,
sygn.
olej, płótno, 90x80 cm
sygn. l.d.: PIOTROWSKI, opisany na odwrocie: GRZEGORZ L. PIOTROWSKI 2015 ZIMOWA
olej, płótno, 100 x 90 cm,
sygn. na odwrocie
olej, płótno, 100x90 cm
sygn. PIOTROWSKI opisany na odwrocie: PIOTROWSKI GRZEGORZ LEON 2014 100X90 "OGRÓD"
akryl, płótno, 90 x 60 cm,
sygn. na odwrocie: Grzegorz L. Piotrowski
akryl, płótno, 38x28 cm
opisany na odwrocie: GRZEGORZ LEON PIOTROWSKI "CISZAA" "2014" 38X28 "AKRYL"
akryl, płótno, 90x80 cm
opisany na odwrocie: GRZEGORZ PIOTROWSKI "CZERWONA" 2013 90x80 cm
akryl, płótno, 120 x 120 cm,
sygn. na odwrocie: PIOTROWSKI
akryl, płótno, 100x80 cm
opisany na odwrocie: PIOTROWSKI 2013 ONA 100x80 cm
akryl, płótno, 80 x 100 cm
sygn. na odwrocie: GRZEGORZ/LEON/PIOTROWSKI/KOBIETA/KOT"/2012/80 x 100/AKRYL
akryl, płótno, 90 x 100 cm,
sygn. l.d.: PIOTROWSKI 11
olej, płótno,100 x 80
sygn. i opisany na odwrocie
akryl, płótno, 30x40 cm,
sygn. na licu /Piotrowski `12/
Akryl, płótno, 130 x 120 cm
opisany na odwrocie: "Bez Tytułu"/PIOTROWSKI.G-L/2011/130 x 120
akryl /płótno, 100 x 80 cm
na odwrociu opisany: 'GRZEGORZ L. PIOTROWSKI | 2012 R. | POMARAŃCZOWA ONA'
akryl /płótno 100 x 80 cm
na odwrociu opisany: `GRZEGORZ L. PIOTROWSKI | 2012 | POMARAŃCZOWA PLAŻA`
akryl, płótno,
40x30 cm,
sygn. na licu w prawym dolnym rogu /PIOTROWSKI 11`/, OPISANY NA ODWROCIE /PIOTROWSKI G. L. 2011` "T3"/
Olej, płótno;
80 x 80 cm
Sygn. p.d. PIOTROWSKI
Na odwrocie: PIOTROWSKI/ GRZEGOR. LEON/ 2011/ 80 x 80/ "SYRENA"
akryl/papier, 48 x 48 cm
sygnowany p.d.: `Piotrowski | `09`
akryl, płótno;
100 x 80 cm;
sygn. na odwrocie: Grzegorz Leon Piotrowski 2011
Olej, płótno;
100x80 cm
Sygn. prawy bok: PIOTROWSKI
olej, płótno;
80 x 50 cm;
sygn. p.g.: PIOTROWSKI II oraz na odwrocie: GRZEGORZ LEON PIOTROWSKI 2011 ONO
akryl/płótno,
100 x 80 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: `"Nocna kobieta" | PIOTROWSKI GRZEGORZ | 2001 R. 100/80`
Akryl, płótno;
100x80 cm
Sygn.p.d.: PIOTROWSKI/ 2010 i na odwrocie: PIOTROWSKI/ GRZEGORZ/ LEON 2010/ "Deszcz"
olej, płótno,
80x80 cm,
sygn. na licu lewy górny róg, opisany na odwrocie
Olej, płótno;
100x75 cm
Sygn. Na odwrocie: "SYRENA B."/ PiOTROWSKi/ 100x75 2010 R
olej/płótno,
120 x 80,5 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: `PIOTROWSKI 07`09 Leon Grzegorz | Akt w Bieli`
Akryl, płótno;
100 x 80 cm
Sygn. l.g. PIOTROWSKI 09; na odwrocie: INDIANKA/PIOTROWSKI/Leon/ GRZEGORZ/AKRYL/ 100 x 80 cm/ 2009 R
Akryl, płótno
100 x 80 cm
Sygn. l.d. Piotrowski 2010
Na odwrocie: PIOTROWSKI/ GRZEGORZ/ LEON/ 2010 R/ ONY
olej/płótno,
100 x 90 cm
sygn. i dat. l.d.: `P.G. 09`
sygnowany na odwrociu
olej, płótno;
100 x 90 cm
sygn. p.d. Piotrowski 09
akryl/płótno,
50 x 50 cm (w świetle passe-partout)
sygn. i dat. p. d.: `Piotrowski 09`
olej, płótno; 100 x 80 cm
sygn. p.d. Piotrowski 09
akryl/płótno,
100 x 80 cm
sygn. i dat. na odwrocie: `PIOTROWSKI / "BIAŁY AKT" 2009`