RUTKIEWICZ Iwo (ur. 1968)
cena wywoławcza: Wykup abonament
RUTKIEWICZ Iwo (ur. 1968)
Martwa natura z facebookiem, 2013
olej, płótno; 81 x 116 cm
opisany na odwrocie: IWO RUTKIEWICZ / MARTWA NATURA Z FACEBOOKIEM / 2013
Reprodukowany:
Iwo Rutkiewicz. Jasnowidz, Galeria Leto, Warszawa 2014
RUTKIEWICZ Iwo (ur. 1968)
lambda
39x59 cm
(ed. 5 + 1 AP)
RUTKIEWICZ Iwo (ur. 1968)
lambda
39x59 cm
(ed. 5 + 1 AP)
RUTKIEWICZ Iwo (ur. 1968)
lambda
39x59 cm
(ed. 5 + 1 AP)