1 zł
2 600 000 zł

URBAN Aleksandra (ur. 1978, Jelenia Góra)

Domek, 2012

technika mieszana, 170 x 40 x 38 cm

cena wywoławcza: Wykup abonament

Moczyk, 2009 r.

olej/płótno, 100 x 140 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Alex Urban | 2009'

Princess C3, 2005/2015 r.

litografia/papier, 20 x 20 cm
sygnowany ołówkiem wzdłuż dolnej krawędzi: 'princess C3 3/15 alex urban 2015' oraz na odwrociu ołówkiem: 'Urban Alex 2005'

Bleu indaco 57, 2008 r.

olej/płótno, 120 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Bleu Indaco 57 | Alex Urban 2008'

- Double Check, galeria LETO, Warszawa 14.03-7.04.2008

Hair, 2016 r.

olej/płótno, 100 x 70 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'hair | alex Urban 2016'

Drzewo/Chappel, 2009

olej, płótno; 150 x 100 cm
sygnowany na odwrocie: "Alex Urban | 2009 | drzewo"

LV, 2005 r.

olej, spray, lakier do paznokci/płótno, 140 x 100 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: '"LV" | Aleksandra Urban | (...)'

- zakup od artystki

Let's play, 2008 r.

olej, flamaster, spray/płótno, 120 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu:'"Lets play" | Alex Urban | 2008'

- zakup od artystki

Cip Cip.., 2014 r.

olej/płótno, 100 x 80 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'alex Urban | 2014 | "cip cip..."'

- "Dziewczyny mówią tak myślą nie", wystawa indywidualna Muzeum Miejskie Wrocławia, 10.04-03.05.2015
- "Sztuczny Miód", wystawa indywidualna, Sosnowieckie Centrum Sztuki - Zamek Sielecki. Galeria Extravagance, 27.02-26.03.2016

- Alex Urban, "Sztuczny miód", katalog wystawy indywidualnej, Sosnowiec 2016

Muchororami, 2007

olej, płótno; 140x100 cm
sygn. na odwrocie: Alex Urban / Muchororami 2007

`Medalion, 2011 r.

olej/płótno, 30 x 40 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: `Alex Urban 2011`

Niezapominajki, 2011

olej, płótno, 100 x 90 cm
opisany na odwrocie: alex urban "niezapominajki" 2011

Alex Urban, Na końcu języka, LETO, Warszawa 2012
Alex Urban, Brudne Ręce, Galeria Wozownia, 2012
Lisia nora (wystawa grupowa), Studio BWA, Wrocław, 2012

Pokój 202, 2008 r.

olej/płótno, 100 x 120 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: `Alex Urban 2008 | ``pokój 202`` `
- "Aleksandra Urban i Małgorzata Skrzetuska. Double Check", Galeria Leto, Warszawa 14 marca -7 kwietnia 2008

Bez tytułu, 2007 r.

olej/ płótno, 140 x 100 cm
na odwrociu opisany: `Alex Urban | 2007`

Medalion, 2012 r.

olej/płótno, 40x30 cm
opisany na odwrocie: ALEX URBAN 2011

Przyjaciele, 2010

akryl, płótno,
40x40 cm, syg. na odwrocie "AlexUrban 2010"

Dunkin Donuts, 2008

akryl, olej, płótno;
100 x 130 cm;
sygnowany na odwrocie: dunkin donuts, Alex Urban 2008

Princess, 2007

olej, płótno; 100 x 70 cm
sygn. na odwrocie: Alex Urban 2007/ Princess

Bez tytułu, 2008

akryl/płótno
100 x 100 cm

liczba obiektów: 19