TARASEWICZ Iza (ur. 1981)
Technika: Rysunek ołówkiem i długopisem na papierze
Data powstania: 2010
Wymiary: 30,4 x 21,4 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
TARASEWICZ Iza (ur. 1981)
Data powstania: 25 marca 2010
Technika: ołówek, akwarela, papier
Wymiary: 32,5 x 40,5 cm
Sygnatura: "human roots" Izabela Tarasewicz 2010
TARASEWICZ Iza (ur. 1981)
Data powstania: 28 marca 2010
Technika: długopis, kalka, papier
Wymiary: 32,5 x 40,5 cm
Sygnatura: "anonimowa jaskinia" Izabela Tarasewicz 2010
TARASEWICZ Iza (ur. 1981)
rysunek, ołówek, papier, 30x22,7 cm w świetle passe-partout; 50x35 cm w oprawie
sygnatura muzealna: 63/13/18
TARASEWICZ Iza (ur. 1981)
Akryl, kalka na papierze
50x50 cm
TARASEWICZ Iza (ur. 1981)