PELSKA-STOPCZYK Izabela (ur. 1972 r.)
sygn. na odwrocie
technika mieszana, akryl, tektura
60x70
cena wywoławcza: Wykup abonament
Stajnia Zuzanny jesienią (2009)
sygn. p.d.
technika mieszana, akryl, płótno
70x100
sygn. na odwrocie
100x70
sygn. p.d.
linoryt barwny
12.1x20.9
sygn. p.d.
linoryt barwny
12.1x21
sygn. p.d.
linoryt barwny
26.2x36.5
sygn. p.d.
linoryt
15x21
sygn. p.d.
linoryt
7.5x10
sygn. p.d.
linoryt
12x12