PAMUŁA Elżbieta (ur. 1985)
olej, płótno; 90 x 60 cm;
sygn.. i dat. na odwrocie: E. PAMUŁA / 2012
cena wywoławcza: Wykup abonament
PAMUŁA Elżbieta (ur. 1985)
olej/płótno, 92 x 65 cm
PAMUŁA Elżbieta (ur. 1985)
olej, płótno,
100 x 70 cm
sygn. na odwrocie: ELA PAMULA / 2011
estymacja: 2 000- 2 800 zł
PAMUŁA Elżbieta (ur. 1985)
olej, płótno
wym. 50x40 cm
PAMUŁA Elżbieta (ur. 1985)
olej/płótno,
120 x 70 cm,
sygn.