PONIATOWSKI Cezary (ur. 1987, Olsztyn)
kolaż, papier, 29,7 x 20 cm, sygn. na odwrocie
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej/płótno, 95 x 83 cm
sygnowany i datowany na blejtramie: 'C. Poniatowski 2013'
akryl/płótno, 50 x 44 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'C. Poniatowski 2016'
olej/płótno, 95 x 83 cm
Morte a Szczebrzeszyn, 2013 r.
olej/płótno, 175 x 140 cm
- Co Widać. Polska Sztuka Dzisiaj, Muzuem Sztuki Nowoczesnej w Warszawie, 14.02-31.08.2014
Z cyklu 'Bohater', Bez tytułu, 2012 r.
akryl/płótno, 82 x 60 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: '2012 | C. Poniatowski'
akryl/płótno, 130 x 114 cm
akryl/płótno, 90 x 76 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'C. Poniatowski 2013'
akryl/płótno, 44 x 40 cm
sygnowany i datowany na blejtramie: `C. Poniatowski | 2013`