PIETRZYK Tomasz (ur. 1973, Mysłowice)
olej, płótno, 100 x 70 cm, oprawa: 109 x 79 cm, sygn. l.d.: TPietrzyk 08
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płyta, 100 x 40 cm (w świetle oprawy), 109 x 49 cm (w oprawie), sygn. na odwrocie
akryl na płycie, 67,5 x 58,5 cm
akryl na płycie, 98 x 38,5 cm
akryl na płycie, 49 x 49 cm
olej na płycie, 48 x 38,5 cm
olej, płyta;
100 x 40 cm;
sygn. p.d.: T. Pietrzyk 2011
Miasteczko na wielkim drzewie, 2011
olej, płyta;
80 x 60 cm;
sygn.p.d.: TPietrzyk 2011
olej, płyta,
90 x 60 cm;
sygn.p.d.: TPietrzyk 10