1 zł
2 600 000 zł

BOJARA Adam (ur. 1949)

Most van Gogha, 2000r.

akryl/płótno, 81 x 100 cm,
sygnowany na odwrociu

cena wywoławcza: Wykup abonament

BOJARA Adam (ur. 1949)

Dwie dziewczynki, 1989 r.

olej, płótno, 120 × 100 cm
opisany na odwrocie: „Anka”/100 × 120
ol. pł. 1989/Adam Bojara

BOJARA Adam (ur. 1949)

Gdańsk, 2000r.

akryl/płótno, 65 x 81 cm, oprawiony (69 x 85 cm z ramą),
sygnowany p.d: 'A. Bojara',
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '131 | Adam Bojara | „Gdańsk” | 81x65 | akryl | płótno | 2000r'

BOJARA Adam (ur. 1949)

Ogród 28, 2003r.

akryl/płótno, 140 x 170 cm,
sygnowany p.d: 'A. Bojara',
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Adam Bojara | O28 Akryl płótno | 140 x 170 | 2003'

BOJARA Adam (ur. 1949)

SŁONECZNIKI, 1999

akryl na płótnie, 200 x 140 cm

BOJARA Adam (ur. 1949)

K55, 2018

akryl na płótnie, 110 x 140 cm

BOJARA Adam (ur. 1949)

Martwa natura, 1999 r.

akryl/płótno, 81 x 100 cm, oprawiony,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ' 92 | Adam Bojara | "Martwa natura" | 1999 r 100x81 | akryl | płótno'

BOJARA Adam (ur. 1949)

Konie 22, 2009 r.

akryl/płótno, 140 x 170 cm,
sygnowany p.d: 'A. Bojara',
sygnowany, datowany i opisanyna na odwrociu: 'Z cyklu Demony | akryl, płótno 2009 | 170 x 140 | Adam Bojara'

BOJARA Adam (ur. 1949)

KONIE, 2018

BOJARA Adam (ur. 1949)

Z cyklu Konie XI, 1998 r.

akryl/płótno, 100 x 120 cm,
oprawiony, sygnowany p.d: 'A.Bojara' sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'ADAM BOJARA | Z CYKLU „KONIE” XI | akryl, płótno | 120/100 | 1998'

BOJARA Adam (ur. 1949)

29 Z CYKLU DEMONY, 2005

olej na płótnie, 150 x 170 cm

BOJARA Adam (ur. 1949)

Demony, 2004 r.

akryl/płótno, 170 x 140 cm,
sygnowany l.d: 'A.Bojara'
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Adam Bojara | z cyklu „Konie” | akryl, płótno | 2004'

BOJARA Adam (ur. 1949)

ZAMEK KRÓLEWSKI W WARSZAWIE, 2000

olej na płótnie, 72 x 91 cm

BOJARA Adam (ur. 1949)

PARYŻ, 2018

akryl na płótnie, 140 x 200 cm

BOJARA Adam (ur. 1949)

30 z cyklu Demony, 2005

olej na płótnie, 170 x 140 cm

BOJARA Adam (ur. 1949)

Martwa natura, 1999 r.

akryl/płótno, 81 x 100 cm
oprawiony, sygnowany l.d: 'A. Bojara' sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '92 | Adam Bojara | "Martwa Natura" | 1999 r. 100 x 81 | akryl | płótno'

BOJARA Adam (ur. 1949)

31 Z CYKLU DEMONY, 2005

akryl na płótnie, 170 x 160 cm

BOJARA Adam (ur. 1949)

MAGNOLIA

olej na płótnie, 170 x 140 cm

BOJARA Adam (ur. 1949)

MARTWA NATURA

Akryl, płótno; 30 x 21 cm
Sygnowany na p-p: A. Bojara

BOJARA Adam (ur. 1949)

KRUPÓWKI, 1999

Akryl, płótno; 81 x 65 cm
Sygnowany p.d.: A. Bojara; sygnowany, opisany na odwrocie

BOJARA Adam (ur. 1949)

ZŁOTY OGRÓD

Akryl, płótno; 50 x 65 cm
Sygnowany p.d.: A Bojara; sygnowany, opisany na odwrocie

BOJARA Adam (ur. 1949)

Zima 2003

Olej na płótnie, 150 x 140 cm

BOJARA Adam (ur. 1949)

37 obraz, 2011

Akryl na płótnie, 140 x 110 cm

BOJARA Adam (ur. 1949)

Drzewa II, 1998

Akryl na płótnie, 120 x 100 cm

BOJARA Adam (ur. 1949)

Gdańsk, 2000

Akryl na płótnie, 82 x 65 cm

BOJARA Adam (ur. 1949)

Demony 2004

Akryl na płótnie, 170 x 140 cm

BOJARA Adam (ur. 1949)

Maski I, 2002

Akryl na płótnie, 140 x 200 cm

BOJARA Adam (ur. 1949)

Port 3, 2000

olej, płótno, 81 x 60 cm

BOJARA Adam (ur. 1949)

Maska

akryl na płótnie
65 x 81 cm

BOJARA Adam (ur. 1949)

Kinior

olej na płótnie
50 x 61 cm

BOJARA Adam (ur. 1949)

Postacie UVI z cyklu Artyści

olej, płótno
81 x 60 cm

liczba obiektów: 31