1 zł
2 600 000 zł

JAWORSKI Robert (ur. 1968)

Grey/pink/red, 2019

akryl, płótno, 140 x 140 cm
opisany na odwrocie: robert jaworski grey/pink/red 2019

cena wywoławcza: Wykup abonament

JAWORSKI Robert (ur. 1968)

Record red/blue VI, 2018

olej, akryl, lakier, płótno, 120 x 160 cm
opisany na odwrocie: ROBERT JAWORSKI RECORD RED BLUE VI 2018

JAWORSKI Robert (ur. 1968)

Orange-red, 2018

olej, płótno, 105x140 cm
opisany na odwrocie: robert jaworski orange & red 2018

JAWORSKI Robert (ur. 1968)

Zapis VXXII, 2017

olej, akryl, płótno, 105x140 cm
opisany na odwrocie: robert jaworski 2017 zapis VXXII

JAWORSKI Robert (ur. 1968)

Red VIII, 2018

akryl, płótno, 90 x 120 cm
opisany na odwrocie: red VIII 2018 robert jaworski

JAWORSKI Robert (ur. 1968)

Zapis LXXIII, 2017

olej, akryl, płótno, 105.00 x 140.00 cm
opisany na odwrocie: robert jaworski LXXIII zapis olej & akryl 2017

JAWORSKI Robert (ur. 1968)

Record - Moyra 09, 2017

akryl, płótno utwardzone żywicą, technika własna, 75x125 cm
opisany na odwrocie: record - MOYRA 09 2017 robert jaworski

JAWORSKI Robert (ur. 1968)

Zapis VXXI, 2017

akryl, płótno, 105x140 cm
opisany na odwrocie: robert jaworski 2017 zapis VXXI

JAWORSKI Robert (ur. 1968)

Zapis XXXII, 2016

akryl, olej, płótno, 80x110 cm
opisany na odwrocie: zapis XXXII 2016 robert jaworski

JAWORSKI Robert (ur. 1968)

Zapis XXXII

80 cm x 100 cm, akryl na płótnie, 2016

JAWORSKI Robert (ur. 1968)

Zapis XXXV, 2016

akryl, olej, płótno, 105x140 cm
opisany na odwrocie: zapis XXXV robert jaworski 2016

JAWORSKI Robert (ur. 1968)

JAWORSKI Robert (ur. 1968)

Zapis XXXII

80 x 100 cm, akryl na płótnie, 2016

JAWORSKI Robert (ur. 1968)

Zapis XLIV

akryl na płótnie, 100 x 80 cm, 2016

JAWORSKI Robert (ur. 1968)

Zapis XXXVI, 2016

olej, akryl, płótno, 90 x 120 cm,
sygn. na odwrocie

JAWORSKI Robert (ur. 1968)

Zapis XLVI, 2016

olej, płótno, 110x80cm
opisany na odwrocie: Robert Jaworski Zapis XLVI 2016

JAWORSKI Robert (ur. 1968)

Zapis XLIII, 2016

akryl, płótno, 80 x 110 cm,
opisany na odwrocie: zapis XLIII akryl 2016 robert jaworski

JAWORSKI Robert (ur. 1968)

Który to Ty, 2011 r.

olej/płótno, 70 x 113 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'robert jaworski | który to Ty | (scena z Lizbony) | 2011'

JAWORSKI Robert (ur. 1968)

Przyjaźń, 2015

olej, płótno, 60x40 cm
opisany na odwrocie: robert jaworski 2015 przyjaźń

JAWORSKI Robert (ur. 1968)

Zapis XLII, 2016

akryl, płótno, 80 x 110 cm,
sygn. na odwrocie

JAWORSKI Robert (ur. 1968)

Orange-red, 2018

olej, płótno, 105x140 cm

JAWORSKI Robert (ur. 1968)

Orange-red, 2018

olej, płótno, 105x140 cm

JAWORSKI Robert (ur. 1968)

Orange-red, 2018

olej, płótno, 105x140 cm

JAWORSKI Robert (ur. 1968)

Orange-red, 2018

olej, płótno, 105x140 cm

JAWORSKI Robert (ur. 1968)

Orange-red, 2018

olej, płótno, 105x140 cm

JAWORSKI Robert (ur. 1968)

Zapis XLI, 2016

akryl, płótno, 80x110 cm
opisany na odwrocie: Robert jaworski zapis XLI 2016 akryl

JAWORSKI Robert (ur. 1968)

Swamp 7, 2014

olej, płótno, 90 x 120 cm,
sygn. na odwrocie

JAWORSKI Robert (ur. 1968)

Plemię - zapis topograficzny XV, 2015 r

technika własna, tkanina
100 x 120 cm

JAWORSKI Robert (ur. 1968)

Zapis III, 2015

olej, płótno, 120x90 cm
opisany na odwrocie: zapis III 2015 robert jaworski

JAWORSKI Robert (ur. 1968)

Zapis topograficzny XXXIII, 2015

tech. własna, płyta, średnica ok. 160 cm
opisany na odwrocie: ZAPIS/ TOPOGRAFICZNY/ ROBERT/ JAWORSKI/ 2015

JAWORSKI Robert (ur. 1968)

Zapis XVI - ziemia, 2015

olej, płótno, 90 x 120 cm,
sygn. i opisany na odwrocie: robert jaworski | zapis XVI ziemia | 2015

JAWORSKI Robert (ur. 1968)

Zapis XI. Krew, 2015

olej, płótno, 80x110 cm
opisany na odwrocie: ZAPIS XI KREW 2015 robert jaworski

JAWORSKI Robert (ur. 1968)

Zapis topograficzny XXXV, 2015

tech. własna, płótno; średnica 160 cm
sygn. na odwrocie: zapis topograficzny / robert / jaworski / 2015

Robert Jaworski. Plemię, Galeria Promocyjna, Warszawa, 7-31 października 2015

JAWORSKI Robert (ur. 1968)

Zapis XIV - Plemię, 2015

technika własna, 125 x 135 cm,
sygn. na odwrocie

JAWORSKI Robert (ur. 1968)

Zapis XII. Krew, 2015

olej, płótno, 80x110 cm
opisany na odwrocie: "zapis XII - krew 2015 robert jaworski"

JAWORSKI Robert (ur. 1968)

bez tytułu, 2013

olej, płótno, 180x81 cm
sygn.

JAWORSKI Robert (ur. 1968)

bez tytułu, 2013

olej, płótno, 56x51 cm
sygn.

JAWORSKI Robert (ur. 1968)

bez tytułu, 2013

olej, płótno, 120x70 cm
sygn.

JAWORSKI Robert (ur. 1968)

Szkwał, 2015

olej, płótno, 80 x 110 cm
opisany na odwrocie: Robert Jaworski Szkfał 2015

JAWORSKI Robert (ur. 1968)

Doświadczenie 10 - Laguna, 2015

olej, płótno, 120x90 cm
opisany na odwrocie: Robert Jaworski 2015 Doświadczenie 10 - Laguna

JAWORSKI Robert (ur. 1968)

Karmnik 5, 2013

olej, płótno, 150 x 145 cm,
sygn.

JAWORSKI Robert (ur. 1968)

bez tytułu, 2014

olej, płótno, 70x120 cm
sygn.

JAWORSKI Robert (ur. 1968)

bez tytuł¨, 2014

olej, płótno, 46x61 cm
sygn.

JAWORSKI Robert (ur. 1968)

Laurentide, 2015

olej, płótno, 110 x 160 cm,
sygn. na odwrocie

JAWORSKI Robert (ur. 1968)

Iceberg, 2014

olej, płótno, 160 x 110 cm,
sygn. na odwrocie

JAWORSKI Robert (ur. 1968)

Erupcja, 2014

olej, płótno, 90x110 cm
opisany na odwrocie: Robert Jaworski Erupcja 2014

JAWORSKI Robert (ur. 1968)

Terytorium

olej, płótno, 160 x 110 cm,
sygn. na odwrocie

JAWORSKI Robert (ur. 1968)

Matecznik, 2014

olej, płótno, 70x120 cm
opisany na odwrocie: robert jaworski matecznik

JAWORSKI Robert (ur. 1968)

Praczka, 2012

olej, płótno, 110x150 cm
opisany na odwrocie: robert jaworski praczka 2012"

JAWORSKI Robert (ur. 1968)

Swamp 7, 2014

olej, płótno, 90 x 120 cm,
sygn. na odwrocie

JAWORSKI Robert (ur. 1968)

Osocze, 2014

olej, płótno, 100 x 160 cm
sygn.

JAWORSKI Robert (ur. 1968)

Wieża, 2014

akryl, papier, 120x81 cm
sygn. u dołu: Wieża Robert Jaworski 2014

JAWORSKI Robert (ur. 1968)

bez tytułu, 2014

olej, płótno, 90x120 cm
opisany na odwrocie: robert/jaworski/ bez tytułu/ 2014

JAWORSKI Robert (ur. 1968)

Zimowa zabawa, 2014

olej, płótno, 120 x 180 cm,
sygn.

JAWORSKI Robert (ur. 1968)

Kompozycja III, 2013

olej, płótno; 100x160 cm
opisany na odwrocie Kompozycja III/Robert/Jaworski/2014r

JAWORSKI Robert (ur. 1968)

Szkoła podstawowa, 2013

olej, płótno, 95 x 160 cm,
sygn. na odwrocie

JAWORSKI Robert (ur. 1968)

Góry lodowe, 2013

olej, płótno, 120x180 cm
opisany na odwrocie: Jaworski Robert /góry lodowe/ 2013

JAWORSKI Robert (ur. 1968)

Złote Schody, 2013

akryl, płótno, 53x70 cm
opisany na odwrocie: ROBERT JAWORSKI ZŁOTE SCHODY 2013

JAWORSKI Robert (ur. 1968)

Letnisko, 2013

akryl, płótno, 92x170 cm
opisany na odwrocie: Robert Jaworski Letnisko 2013

JAWORSKI Robert (ur. 1968)

Greenwall - Cienfuegos Cuba, 2013

olej, płótno, 105 x 180 cm,
sygn. na odwrocie.
Scena z miasta Cienfuegos na Kubie. Nazwa miasta pochodzi od nazwiska jednego z rewolucjonistów Castro. Tkankę miejską charakteryzuje zachowana zabudowa z lat 40-tych i 50-tych w stylu amerykańskich bungalow. Na obrazie przedstawiona jest popularna tam ściana do gry w baseball i inne gry.

JAWORSKI Robert (ur. 1968)

Alfama, 2013

olej, płótno, 92x170 cm
sygn. na odwrocie: Alfama/robert/jaworski/2013

JAWORSKI Robert (ur. 1968)

Bez pośpiechu, 2012

olej, płótno, 107 x 160 cm,
sygn. na odwrocie: robert jaworski / bez pośpiechu /scena z Powiśla / 2012 / olej / 160 x 107 cm

JAWORSKI Robert (ur. 1968)

ESPRESSO, 2013

olej, płótno, 130 x 170 cm
sygn. na odwrocie: Robert Jaworski Espresso (Scena z Lizbony) 2013

JAWORSKI Robert (ur. 1968)

Kawa z Arseniuszem, 2012

olej, płótno, 108 x 167 cm
sygn. i opisany na odwrocie

JAWORSKI Robert (ur. 1968)

Hawana, 2011

olej, płótno, 56x51 cm,
sygn. i opisany na odwrocie /HAWANA 2011 robert jaworski olej na płótnie/

JAWORSKI Robert (ur. 1968)

Syrakuzy

olej, płótno
54x40 cm

JAWORSKI Robert (ur. 1968)

Kładka, 2012

Olej, płótno; 100 x 150 cm
Sygn. na odwrocie: Robert/ Jaworski/KŁADKA/ 2012/ olej/ 100 x 150 cm

JAWORSKI Robert (ur. 1968)

Dzień dobry, 2012

olej, płótno, 88 x 107 cm,
sygn. i opisany na odwrocie

JAWORSKI Robert (ur. 1968)

Sporty wodne, 2011

olej, płótno, 140 x 77 cm,
sygn. i opisany na odwrocie

JAWORSKI Robert (ur. 1968)

Lego, 2012 r.

olej/płótno, 95 x 140 cm
na odwrociu opisany: 'robert jaworski | Lego | 2012'

JAWORSKI Robert (ur. 1968)

Bluzeczka z second hand`u, 2010

olej/płótno, 59x40 cm
sygn. i opisany na odwrocie /robert jaworski 2010 bluzeczka z second hand`u/

JAWORSKI Robert (ur. 1968)

Rozmowa o przyszłości 2012

olej, płótno, 100 x 166
sygn. i opisany na odwrocie

JAWORSKI Robert (ur. 1968)

Scena z Chelsea NY, 2011

olej, płótno,
94 x 144 cm
na odwrocie: robert jaworski/niektórzy ludzie/przyciągaja wzrok/Scena z Chelsea NY/2011

JAWORSKI Robert (ur. 1968)

Daisy scene from battery park NY, 2011

Olej, płótno; 116,5 x 68 cm
Sygn. na odwrocie: daisy scene from battery park NY, robert jaworski/ 2011

JAWORSKI Robert (ur. 1968)

Maiko, 2011 r.

olej/płótno,
88 x 59 cm
na odwrociu opisany: `robert | jaworski | 2010 | Maiko | 59 x 88 cm | olej na płótnie`

JAWORSKI Robert (ur. 1968)

Złota rybka, 2011 r.

olej/płótno,
68 x 64 cm
na odwrociu opisany: `robert | jaworski | 2010

JAWORSKI Robert (ur. 1968)

Babie lato - rżysko, 2009

Olej, płótno;
110 x 120 cm
Sygn. na odwrocie: babie/lato - rżysko/ 2009/ olej na płótnie/ 110 x 120 cm/ robert/ jaworski

JAWORSKI Robert (ur. 1968)

Charcik dla dziewczyny, 2010 r.

olej/płótno, 51 x 56 cm
na odwrociu opisany: `charcik | dla dziewczyny | olej 2010 | robert | jaworski`

JAWORSKI Robert (ur. 1968)

Japonka myjąca rzepę, 2011

Olej, płótno;
95x102 cm
Sygn. na odwrocie: Japonka myjąca rzepę. Rzepa jest narodowym warzywem Japonii./ Robert/ Jaworski/ 2011

JAWORSKI Robert (ur. 1968)

Kangur z parku Uemo z Tokyo, 2011 r.

olej/płótno,
115 x 98 cm,
sygnowany i opisany na odwrociu: `Kangur z parku Uemo z Tokyo Jaworski`

JAWORSKI Robert (ur. 1968)

Klubokawiarnia, 2009

Olej, płótno;
62,5x100 cm
Sygn.na odwrocie: robert jaworski 2009/ KLUBOKAWIARNIA/ 100x62,5 cm

JAWORSKI Robert (ur. 1968)

Price...one dollar

Olej, płótno;
105x120 cm
Sygn. Na odwrocie: robert jaworski/ price...one dollar/ 120x105 cm/ olej na płótnie

JAWORSKI Robert (ur. 1968)

Using your washing - machine, 2008 r.

olej/płótno,
120 x 92 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: `Robert Jaworski | 2008 | Using your washing - | machine | 97 x 120 cm | olej na płótnie`

JAWORSKI Robert (ur. 1968)

Scene from Rio de Janeiro; 2010

Olej, płótno;
90 x 59 cm
Sygn. na odwrocie: Robert jaworski/ 2010/ Scene from/ Rio de Janeiro/ (father and son)/ 59 x 90 cm/ olej na płótnie

JAWORSKI Robert (ur. 1968)

Validate me, 2008

olej, płótno
118 x 87 cm
sygn. na odwrocie: Robert Jaworski/ 2008/ Validate me

JAWORSKI Robert (ur. 1968)

Surferki, 2010 r.

olej/płótno,
72 x 55 cm
sygnowany i opisany na odwrociu

JAWORSKI Robert (ur. 1968)

Bez tytułu, 2008

akryl, płótno
sygn. na odwrocie: april 2008/ Robert Jaworski

JAWORSKI Robert (ur. 1968)

Bez tytułu, 2009 r.

olej/płótno,
49 x 62 cm
sygn. na odwrocie

liczba obiektów: 88