1 zł
2 600 000 zł

CHOŁDA Igor (Aqualoopa) (ur. 1978)

Duchy gastronomii, 2013 r.

akryl/tusz/płótno, 73 x 50 cm,
sygnowany p.d. 'Aqualoopa',
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'AQUALOOPA (IGOR CHOŁDA) / "DUCHY GASTRONOMI" / AKRYL, TUSZ, 2013'

cena wywoławcza: Wykup abonament

Hermeneutyka, 2017

akryl, tusz, płótno
80 x 30 cm
sygn. na odwrocie

Typo, 2015

2 figurki kolekcjonerskie Munny, winylowe, kolor biały, produkt Kidrobot designer toys, pomalowane ręcznie tuszem akrylowym,
wymiary: 18cm x 12cm x 10cm i 7cm x 5,5cm x 4cm, sygn. na spodzie

Sehnsucht, 2013 r.

akryl/tusz/płótno, 60 x 60 cm,
sygnowany p.d: 'AQUALOOPA',
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'AQUALOOPA/ IGOR CHOŁDA/ „SECHNSUCHT”/ AKRYL, TUSZ/ 2013'

* Do pracy zostanie doliczona opłata Droit de suite

Skrypt, 2017

akryl, tusz, płótno; 100 x 50 cm;
sygn. w kompozycji po prawej stronie: Aqualoopa;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: "SKRYPT" / AQUALOOPA / AKRYL, TUSZ / 2017.

Minotaur, 2015

akryl, płótno, 100x100 cm
sygn. p.d.: Aqualoopa, opisany na odwrocie: AQUALOOPA / IGOR CHOŁDA / "MINOTAUR" / AKRYL / 2015

Network 60, 2016

akryl, płótno, 60 x 60 cm,
sygn. na odwrocie

Luftwaffe 2014, ed. 6/15

serigrafia na płótnie, 100 x 100 cm,
sygn. z przodu

Duma, Oburzenie, 2016

akryl, płótno, 73x92 cm
sygn. p.d.: Aqualoopa
opisany na odwrocie: Aqualoopa | IGOR CHOŁDA | "DUMA, OBURZENIE" | AKRYL | 2016

Tribal Trance, 2015 r.

akryl na płótnie, 46 x 33 cm, sygn.

Hunters, 2015

akryl, płótno; 100 x 100 cm;
sygn. l. d.: Aqualoopa;
na odwrocie opis autorski: AQUALOOPA IGOR CHOŁDA HUNTERS AKRYL 2015

Paloma, 2012

akryl, płótno, 116 x 89 cm,
sygn. u dołu

To co mieszka pod łóżkiem, 2016

Adobe Ilustrator, wydruk giclée, papier, 40 x 30 cm (kompozycja), 50 x 40 cm (arkusz)
sygn. i opisana ołówkiem, nakład 1/20

Network 60, 2016

akryl, płótno, 60x60 cm
sygn. p.d. Aqualopa, opisany na odwrocie: Aqualoopa/IGOR CHOŁDA "NETWORK 60"/AKRYL/2016

Antepasados, 2015

akryl na płótnie, 70x70cm,
sygnowany p.d.: Aqualoopa, opisany na odwrocie

Wieczne wakacje, 2015

akryl, płótno, 120 x 100 cm,
sygn. p.d.: Aqualoopa

Straż, 2015

akryl, płótno, 100x100 cm
sygn. l.d.: Aqualoopa, opisany na odwrocie: AQUALOOPA / IGOR CHOŁDA/ "STRAŻ"/ AKRYL/ 2015

Totem, 2015

akryl, płótno, 70x70 cm
sygn. p.d.: AQUALOOPA, opisany na odwrocie: AQUALOOPA/IGOR CHOŁDA "TOTEM" / AKRYL/ 2015

Wednesday

akryl, płótno; 110 x 110,2 cm;
sygn. p. d.: AQUALOOPA;
na odwrocie napis: AQUALOOPA / IGOR CHOŁDA / WEDNESDAY / AKRYL / 2.14

Trol, 2011

akryl, tusz, płótno, 33x46 cm
opisany na odwrocie: Igor Chołda/Aqualoopa/Akryl:Tusz/"Trol"/

Misterium, 2015

akryl, płótno,
wymiary: 60 x 60 cm
sygn. l.d.: Aqualoopa

Viking, 2014

akryl na płótnie, 60x90 cm
sygnowany z przodu, prawy dolny róg

Miasto, 2015

akryl, płótno, 54x65 cm
sygn. p.d., opisany na odwrocie: aqualoopa/"miasto"/54cmx65cm/akryl/2015

Zygota, 2014

akryl na płótnie, 60x60 cm

Luftwaffe, 2014

adobe ilustrator, solwent, ed.5/15, 100x100 cm
sygnowany z przodu, lewy dolny róg

Friendship, 2014

akryl, płótno, 70x70 cm
sygn. p.d.: `Aqualoopa`

Flood, 2012

akryl na płótnie
60 x 60 cm

Zwierzo- stwory, 2013 r.

akryl na płótnie, 70 x 70 cm, sygn.

Oshun - Latin Beauties, 2014

akryl, płótno, 160 x 120 cm
sygn.: l.d. `Aqualoopa`

Kocia muzyka, 2014

adobe illustrator, solwent, płótno , ed. 5/15, 100 x 100 cm

Western, 2014

akryl, płótno,
120x100 cm
opisany na odwrocie: Aqualoopa /Igor Chołda/"Western"/Akryl/2014

Kurara Band, 2013 r.

akryl, tusz/płótno, 60 x 73 cm
opisany na odwrocie: AQUALOOPA/IGOR CHOŁDA/AKRYL, TUSZ / "KURRARA BAND"/2013

Motorista, 2014

Adobe Illustrator, giclée, płótno, 100 x 100 cm;
sygnowana na licu i opisana na odwrocie, numer 1/5

Mediacja, 2014

akryl, płótno; 120x160 cm
opisany na odwrocie: AQUALOOPA /IGOR CHOŁDA/ "MEDIACJA"/AKRYL/2014

Sehnsucht, 2013

akryl/tusz, płótno, 60 x 60 cm;

Metanarracje, 2010 r.

akryl, tusz/płótno, 100 x 100 cm, sygn.

Troglodyta, 2013

akryl, tusz, 40x80 cm
sygn. p.d.: AQ, opisany na odwrocie: AQUALOOPA /IGOR CHOŁDA/ "TROGLODYTA"/ AKRYL, TUSZ/2013

Heurystyka, 2012

technika mieszana/płótno, 54 x 65 cm

Omen, 2013

akryl, tusz, płótno, 90x90 cm
sygn. p.d.: AQUALOOPA, opisany na odwrocie: AQUALOOPA/IGOR CHOŁDA/"OMEN"/AKRYL, TUSZ/2013

Sehnsucht, 2013

Akryl/tusz
60 x 60 cm
Opisany na odwrocie

MATApotop, 2013

akryl, płótno, 60x80 cm
sygn. p.d. AQUALOOPA, opisany na odwrocie: AQUALOOPA METApotop/akryl/2013

Menhiry, 2012

akryl, płótno, 60 x 60 cm,
sygn. na odwrocie: Aqualoopa / Igor Chołda / "Menhiry" / akryl / 2012

SCENY DANTEJSKIE, 2011

akryl, tusz, płótno, 90 x 90 cm
sygn. na odwrocie: IGOR CHOŁDA (AQALOOPA) SCENY DANTEJSKIE,AKRYL,TUSZ,2011

Stary człowiek i morze, 2011

akryl, płótno,
70 x 70 cm,
sygn. l.d.: aqualoopa; opisany na odwrocie

Larwa

akryl, płótno, 60 x 60 cm,
sygn. l.d. Aqualoopa,
opisany na odwrocie: IGOR CHOŁDA (AQUALOOPA)"LARWA:, AKRYL 2011

RA-PS

akryl, płótno, 81 x 65 cm,
sygn. i opisany na odwrocie

Folwark zwierzęcy, 2011

akryl, płótno, 60x60 cm,
sygn. na licu p.d. /Aqualoopa/, opisany na odwrocie na blejtramie /IGOR CHOŁDA (AQUALOOPA) "FOLWARK ZWIERZĘCY"AKRYL 2011/

Primabella, 2011 R.

olej/płótno,
70 x 70 cm,
sygn.

Latający Holender, 2012

tusz, akryl, płótno, 73 x 50 cm,
sygn. p.d.: AQ

Poeta, 2011

akryl/tusz, 30x30 cm
sygn. na licu /Aqualoopa/, opisany na odwrocie /IGOR CHOŁDA (AQUALOOPA), AKRYL: TUSZ, 2011 "POETA"/

Między wierszami, 2012

akryl, płótno, 65 x 80 cm;
sygn. l. d.: aqualoopa
na odwrocie opis autorski: Igor Chołda (Aqualoopa), "Między Wierszami", Akryl, 2012

Moose, 2012

akryl, tusz, płótno,
65 x 50 cm

estymacja 2 000 - 2 500 zł

Gold Miner, 2012

akryl, tusz, płótno,
50 x 40 cm
sygn. p.d.: AQ

estymacja 2 000 - 2 500 zł

Carbon, 2011

akryl, tusz, płótno,
60 x 60 cm
sygn. p.d.: AQUALOOPA
na odwrocie: IGOR CHOŁDA (AQUALOOPA) "CARBON", AKRYL, TUSZ, 2011

Infekcja grande 2011

akryl, płótno,
100 x 100 cm
sygn.l.d. AQUALOOPA
na odwrocie: IGOR CHOŁDA (AQUALOOPA) INFEKCJA GRANDE, 100 x 100, akryl, 2011

Bacalao, 2011

akryl, płótno, 100 x 70 cm,
sygn. p.d.: Aqualoopa, opisany na odwrocie

Malaria, 2011

akryl, płótno.
Wymiary: płótno 30 cm x 30 cm.
Sygn.: p. śr. Aqualoopa.

Lucha i Libre (Aqualoopa) 2010

olej, płótno,
100 x 100cm,
sygn. na odwrocie

Gromki, 2011

akryl, płótno, 70 x 70 cm;
sygn.. na krośnie: IGOR CHOŁDA (AQVALOOPA) "GROMKI" AKRYL, 2011

Temporada, 2011

akryl, tusz, płotno;
80 x 80 cm;
sygn. p.d: aqualoopa

Chicken, 2011

akryl, tusz, płótno;
80 x 80 cm;
sygn. p.d.: Aqualoopa oraz opisany na odwrocie

Patwa, 2011

akryl, tusz, płótno,
60 x 60 cm;
sygn. p.d., Aqualoopa; sygn., dat. i opis na odwrocie

Dyspensa, dyptyk 2011

Akryl, tusz, płótno;
60x60 cm
Sygn. na odwrocie: IGOR CHOŁDA, AKRYL, TUSZ, "DYSPENSA A+B", 2011/ (AQUALOOPA)

Trogloditum

tusz, akryl/płótno,
60 x 60 cm
sygnowany p.d.: `Aqvaloopa`
sygnowany na odwrociu: `Igor Chołda (Aqualoopa)`

Straż nocna, 2011

akryl, tusz, płótno,
60 x 60 cm;
sygn. p. d.: Aqualoopa;
na odwrocie napis autorski: AQUALOOPA (IGOR CHOŁDA), STRAŻ NOCNA, 2011, 60 X 60, AKRYL / TUSZ

Degrengolada, 2010 r.

akryl, tusz/płótno,
100 x 100 cm
sygnowany na odwrociu

Santa Clara

akryl, tusz, płótno,
60 x 60 cm
sygn. p.d.: AQUALOOPA oraz sygn. i opisane na odwrocie: AQUALOOPA 2010 IGOR CHOŁDA "SANTA CLARA" 60 X 60 AKRYL TUSZ

Muertol

akryl, tusz, płótno
60 x 60 cm
sygn. p.d.: AQUALOOPA oraz sygn. i opisane na odwrocie: IGOR CHOŁDA "MUERTOL", AKRYL, TUSZ, 60 X 60, 2011

Langusta Popular

akryl, płótno,
60 x 60 cm;
sygn. p.d.: aqualoopa

La Escena, 2009

Wydruk na płótnie, 1/1,
120 x 120 cm,
Sygn. na odwrocie: Aqualoopa 2009

Infekcja, 2010

akryl, tusz,
80 x 80 cm
sygn. p.d

liczba obiektów: 71