PYTEL Zdzisław (ur. 1933)
olej, płótno, 78,5 x 100 cm;
sygn. p. d.: Z Pytel;
na odwrocie na płótnie napis: PYTEL ZDZISŁAW / 1963/64;
oraz na krośnie malarskim Z Pytel
cena wywoławcza: Wykup abonament
PYTEL Zdzisław (ur. 1933)
Olej, płótno, 78 x 100 cm,
sygn p.d. : Z. Pytel, na odwrocie: Pytel Zdzisława 1963/64
PYTEL Zdzisław (ur. 1933)
PYTEL Zdzisław (ur. 1933)
olej/płótno,
55 x 44 cm,
sygn.
PYTEL Zdzisław (ur. 1933)
olej/płótno,
55 x 44 cm,
sygn.
PYTEL Zdzisław (ur. 1933)
olej/płótno,
55 x 44 cm,
sygn.
PYTEL Zdzisław (ur. 1933)
Olej, płótno;
70,4 x 47,5 cm
Sygnowany p.d.: Z. Pytel 82
Malarz Ukończył krakowską Akademię Sztuk Pięknych w roku 1964.