PENCONEK Marcin
olej, nici, agrafka, płótno, 100 x 80 cm,
sygn. p.d.: MP
cena wywoławcza: Wykup abonament
PENCONEK Marcin
PENCONEK Marcin
olej, płótno, 2 x 116 x 89 cm
PENCONEK Marcin
Wieżowiec (w blizej nieokreslonej porze doby), 2011
olej, płótno, 100 x 40 cm,
sygn. na odwrocie
PENCONEK Marcin
sygn. p.d.: MP