1 zł
2 600 000 zł

CHAZME 718 (Daniel Kaliński) (ur. 1980)

Ain't the Top Yet, 2014 r.

technika mieszana/płótno, 120 x 50 cm (wymiary każdej pracy)
sygnowany p.d.: 'CHA | ZME | 718'
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'CHA | ZME | 718 | 2014 | "AIN'T THE | TOP YET"'

cena wywoławcza: Wykup abonament

Miastowi 3, 2011

technika własna, akryl, płótno, 40 x 30 cm,
sygn. pr. Chazme 718 oraz na odwrocie

Szachy K.9 kolor, 2011

tryptyk, technika własna, akryl, płyta, 66 x 28 cm,
sygn.: Chazme 718 oraz na odwrocie

Miastowi 2, 2011

technika własna, akryl, płótno, 70 x 50 cm,

Miastowi 3, 2011

Miastowi 1, 2011

technika własna, akryl, płótno, 24 x 30 cm,

Człowiek z wysokiego zamku

akryl na płótnie, akryl na płótnie, 2018, 145 x 97 cm, sygn. prawy dolny róg 'CHAZME718', sygn. tył. 'CZŁOWIEK Z WYSOKIEGO ZAMKU | CHAZME718'

Above v.2, z cyklu Megapolis, 2013

serigrafia, silkscreen
wymiary: 100 x 70 cm
naklad: 12/15
sygn l.d.. Chazme718

Gray Monday, z cyklu Brutalismopolis, 2015 r.

technika własna/płótno, 60 x 60 cm
sygnowany p.d.: `CHA | ZME | 718`
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: `CHA | ZME | 718 | BRUTALISMOPOLIS | GRAY MONDAY | 2015`

Good Morning, z cyklu Megapolis, 2013

serigrafia, silkscreen
wymiary: 100 x 70 cm
naklad: 1/15
sygn l.d.. Chazme718

Nocne rozmowy, z cyklu Megapolis

technika mieszana, płótno
wymiary: 70 x 50 cm,
sygn p.d.. Chazme

MEGAPOLIS: City Of Women, 2015

technika własna mieszana, 60x60 cm
sygnowany z przodu, prawy dolny róg

MEGAPOLIS: SUMMER IN THE CITY, 2014

technika mieszana,
80 x 60

Megapolis: Tower 3, 2014 r.

technika mieszana/płótno, 100 x 40 cm

MEGAPOLIS: Family, 2014 r.

technika mieszana/płótno, 150 x 100 cm
na odwrociu znak autorski

MEGAPOLIS: 9:18 pm, 2014 r.

technika mieszana/płótno, 120 x 50 cm
sygnowany p.d.: `CHA | ZME | 718 | 2014`
na odwrociu znak autorski

Neon lights, z cyklu Megapolis, 2012

technika mieszana, płótno, 60 x 50 cm,
sygn. p.d. oraz na odwrocie

Homelessness, 2013

technika mieszana, 120x60 cm
sygn. na odwrocie

FUNKY BRUTALISM, 2013 r.

technika mieszana/płótno, 100 x 90 cm
na odwrociu znak autorski

Morning silence, 2013

serigrafia, papier, pole zadruku 56x40 cm, arkusz 70x50 cm
sygn. u dołu: Chazme 718 "MORNING SILENCE" sillescreen 2013

Morning Silence, z cyklu Megapolis, 2013

silkscreen, 7/18, 70 x 50 cm,
sygn. u dołu: Chazme 718

MEGAPOLIS: City Levels 2, 2013 r.

technika mieszana/płótno, 120 x 80 cm (oprawiony w kaseton amerykański)
na odwrociu znak autorski

Megapolis 2d, 2013

serigrafia, papier, 40 x 56 cm (w świetle passe-partout), edycja: 7/10;
opisany u dołu: CHAZME 718 / "MEGAPOLIS 2D" silkscreen 7/10 / 2013

Megapolis: Above, 2013

serigrafia, papier, 51 x 72 cm (w świetle passe-partout), edycja: 13 sztuk, 2013

City for night people, 2013

olej, płótno, technika mieszana, 50 x 50 cm,
sygn. p. d.: CHA | ZME | 718 |

MEGAPOLIS: Good morning!, 2013 r.

sitodruk/papier, edycja 1/15, 80 x 56 cm (w świetle oprawy)
u dołu opisany: `Chazme718 "GOOD MORNING" sillescreen 1/15 2013`

MEGAPOLIS GROWTH OF THE CITY, 2012 r.

technika mieszana/płótno, 80 x 60 cm
sygnowany p.d.: `CHA | ZME | 2012`

MEGAPOLIS CITY LIGHTS 1, 2012

technika mieszana, płótno, 150 x 43 cm,
sygn. na odwrocie: Chazme/ Megapolis City Lights 1/451m npm

Megapolis_W, 2012 r.

technika mieszana/płótno, 80 x 30 cm
sygnowany p.d.: `CHAZME`

Megapolis 2 w 1

technika mieszana, płótno, 80 5 x 30.5 cm
sygn.p.d. 718/CHAZME

MEGAPOLIS_day/night, 2012 r.

technika mieszana/płótno, 50 x 40 cm
sygnowany l.d.: `CHAZME | 718`

MEGAPOLIS_Dynamic growth, 2012 r.

technika mieszana/płótno, 100 x 50 cm
sygnowany p.d.: `CHAZME | 718`

MEGAPOLIS_dawn, 2012 r.

technika mieszana/płótno,

Karuzela

Technika mieszana, płótno, 60 x 30
sygn. p.d. Chazme 718

2x2płatowce, 2011 r.

technika mieszana/płótno, 80 x 40 cm

Turyści, 2011 r.

technika mieszana/płótno, 70 x 50 cm
sygnowany p.d.: 'CHAZME | 718'

Lampiony, 2012

technika mieszana/płótno, 20x50 cm
sygn. na licu w dolnym prawym rogu /chazme 718/

Karuzela

technika mieszana (spary, akryl, tusz, gollage, gazety, rysunek techniczny), płótno, 92 x 65
sygn.p.d. Chazme 718

Osa, 2010 r.

technika mieszana /płótno, 92 x 65 cm (oprawiony w kaseton amerykański)
sygnowany p.d. `CHA | ZME | 718`
na odwrociu opisany: `chazme | [v] 11.01.10`

Impas

technika mieszana, płótno,
70,2 x 60 cm
sygn. p.d.: CHA / ZME / 718

REAL 3D, 2012

technika mieszana, płótno,
90 x 60,3 cm
sygn. p.d.: HZME
na odwrocie: CHA / ZME / 718 . II.12

Dziki dzik, 2010 r.

technika mieszana/płótno, 92 x 65 cm (oprawiony w kaseton amerykański)
na odwrociu opisany: `chazme | 718 | [viuro, 5.01.10]`

Byk, 2010

technika mieszana (spray, akryl, tusz, collage, gazety, rysunek techniczny),
płótno,
92 x 65 cm
sygn. p.d. Chazme 718
na odwrocie: 21.1.10/Chazme/718

Szachy K9, 2011 r.

technika mieszana/papier, 33 x 75 cm
sygnowany p. d.: `CHA | ZME | 718`

Estymacja: 1 000 - 1 600 zł

bez tytułu

technika mieszana, papier,
28,7 x 19,7 cm (w świetle oprawy),
sygn. p.d.: CH/AZ/ME w kwadracie

Bez tytułu, 2009 r.

sygnowana p.d.: 'chazme l 718'

Nosorożec, 2009

technika mieszana, płótno,
92 x 65 cm;
sygn. p. d.: CHA / ZME / 718

Szczur

technika mieszana, płótno,
59,5 x 40 cm;
sygn. p. d.: CHA/ZME/718

Szczur

technika mieszana, płótno,
59,5 x 40 cm;
sygn. p. d.: CHA/ZME/718

akryl/płótno,
100 x 50 cm
sygnowany p.d.: `CHA | ZME`

Gniazda

płótno, technika mieszana,
100 x 50 cm
sygn. p.d.: CHA/ZME/718

Spacer

płótno, technika mieszana,
90 x 60 cm
sygn.p.d.: CHA/ZME/718

liczba obiektów: 52