PEPERSKI (pseud.) (ur. 1987, Warszawa)
Z cyklu '00:59 (one to one)', 04414, 2014 r.
marker akrylowy/przezroczysta folia, 200 x 135 cm
sygnowany, datowany i opisany śr.g.: '04414 PEPERSKI 2014'
- ''00:59'', wystawa indywidualna, Studio Stawki, Warszawa, 30.05-05.06.2015
- "00:59", wystawa dyplomowa, Universität für angewandte Kunst, Wiedeń, 17.06.2014- 4.07.2014
Literatura
- ''Written addendum to artistic work by Peperski'', Wiedeń 2014, s. 27
cena wywoławcza: Wykup abonament
L.A.CS_07_KDR | PEPERSKI, dyptyk, edycja 3/5, 2013 r.
sitodruk (farba olejna)/papier, 156 x 56 cm (łącznie)
na odwrociu sygnowany
serigrafia, papier,
30 x 30 cm (wymiar kompozycji),
35 x 35 cm (wymiar arkusza),
sygn., dat. i opis u dołu: 9/10 110410 PEPERSKI'11,
nakład: 9/10
Z cyklu dieGLöCKSUCHER - 20100129_01, 2010 r.
serigrafia jednobarwna/papier, edycja 4/5, 70 x 100 cm (arkusz)
u dołu opisana: '4/5 "20100129_01" PEPERSKI '10'
serigrafia jednobarwna/papier,
70 x 100 cm (arkusz), edycja 5/5
opisana na dole: `5/5 20100126_01 Peperski `10`
serigrafia jednobarwna,
70 x 100 cm (arkusz), edycja 2/5
opisana na dole: `2/5 "20100319" PEPERSKI `10`