1 zł
2 600 000 zł

FYDRYCH Katarzyna (Czerwińska) (ur. 1986)

Płynność koloru, 2012

technika mieszana/płyta mdf, 41 x 97 x 3,5 cm
sygn. i opisany na odwrociu: Katarzyna Czerwińska/ „Płynność koloru”/2012/technika mieszana, olej na płycie mdf/zaprawa klejowo-kredowa, pilśnią/ 41 x 97 cm

cena wywoławcza: Wykup abonament

Płynność koloru, 2012

sygn. i opisany na odwrociu: Katarzyna Czerwińska/ "Płynność koloru"/2012/technika mieszana, olej na płycie mdf/zaprawa klejowo-kredowa, pilśnią/ 41 x 97 cm

technika mieszana, płyta, płótno, zaprawa
50 x 44,5 cm

Serafin

technika mieszana olejna, płyta mdf, zaprawa klejowo - kredowa
23,5 x 48 cm

Jordan

23,5 x 44,5 cm

Pisanie kolorem XIII, 2012

technika mieszana, olej, 90x30 cm + 65x29 cm
sygn. i opisany na odwrocie

Kropla czasu 4, 2012

technika mieszana olejna, płyta MDF, płótno, zaprawa klejowo-kredowa, 50x120 cm
opisany na odwrocie: Katarzyna Fydrych "Kropla czasu 4" technika mieszana olejna płyta MDF, płótno, zaprawa klejowo-kredowa, 50x120cm 2012

Oz II, 2013

technika mieszana, płyta MDF, zaprawa klejowo-kredowa, średnica 45 cm,
sygn. na odwrocie

Icon (2013)

sygn. na odwrociu,
akryl, płyta MDF,
41.5x46.5,

Angeli (2013)

sygn. na odwrociu,
akryl, płyta MDF,
36.5x68.5,

Ikar (2013)

sygn. na odwrociu,
technika mieszana, płótno,
60x120 cm

Iluminacja (2013)

sygn. na odwrociu,
technika mieszana, płótno,
80x120 cm

Ilumin (2012)

sygn. na odwrociu,
technika mieszana, płyta MDF,
39x107x3.5 cm

Płynność koloru (2012)

sygn. na odwrociu,
technika mieszana, płyta MDF,
41x97x3.5 cm

Kropla czasu III (2012)

sygn. na odwrociu, technika mieszana, płyta MDF, 90x40x4 cm

Kropla czasu II (2012)

sygn. na odwrociu, technika mieszana, płyta MDF, 45x120x2.5 cm

Kropla czasu I (2012)

sygn. na odwrociu, technika mieszana, płyta MDF, 110x33x3 cm

Akt III (2010)

sygn.na odwrociu
akryl, olej, płótno
130x65

Akt II (2010)

sygn.na odwrociu
akryl, olej, płótno
130x60

Akt I (2010)

sygn.na odwrociu
akryl, olej, płótno
130x60

liczba obiektów: 20