PECKA Marcin (ur. 1985)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
100x80 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
PECKA Marcin (ur. 1985)
PECKA Marcin (ur. 1985)
sygn. dat. p.d.
technika mieszana, pilśnia
40x50 cm
PECKA Marcin (ur. 1985)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
30x80 cm
PECKA Marcin (ur. 1985)
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
60x80 cm
PECKA Marcin (ur. 1985)
PECKA Marcin (ur. 1985)
PECKA Marcin (ur. 1985)
sygn. dat. p.d.
technika mieszana, płótno
120x80 cm
PECKA Marcin (ur. 1985)
PECKA Marcin (ur. 1985)
Wygnany w sylwestrową noc, 2014
emalia, olej, pastel, flamaster na płótnie
80x60 cm
Opisany na odwrocie: Wygnany w sylwestrową noc, 2014/2015 r. Pecka
PECKA Marcin (ur. 1985)
sygn.na odwrociu
olej, akryl, płótno, 50x70 cm
PECKA Marcin (ur. 1985)
PECKA Marcin (ur. 1985)
PECKA Marcin (ur. 1985)
technika własna, tektura, 61 x 106 cm,
sygn. na odwrocie, oprawa autorska 2014
PECKA Marcin (ur. 1985)
sygn. dat. p.d.
technika mieszana, papier
70x100 cm
PECKA Marcin (ur. 1985)
sygn. dat. p.d.
akryl, olej, płótno
100x80 cm
PECKA Marcin (ur. 1985)
sygn. na odwrociu
akryl, olej, płótno
60x72.5 cm
PECKA Marcin (ur. 1985)
Olej, płótno, 100 x 80 cm, 2009
sygn. p.d.: Pecka '09 oraz opis autorski na odwrocie.