PASTUSZENKO Natalia (ur. 1972, Kijów)
technika własna na płótnie, 40 x 120 cm
sygnowany: monogram
sygnowany i opisany na odwrociu: ‘RYBNE MIASTECZKO 2018 NATALIA PASTUSZENKO’
cena wywoławcza: Wykup abonament
akryl, technika własna na płycie, 30 x 25 cm
sygnowany p. d. róg: ‘ monogram’
opisany na odwrociu: ‘Natalia Pastuszenko | 2018 | „Koci Stróż”’
oprawiony
akryl, technika własna na płycie, 24 x 30 cm
sygnowany i opisany na odwrocie: ’Natalia Pastuszenko, 2018 „Gołąb”’
oprawiony
Sygnowany i opisany na odwrocie: ’Natalia Pastuszenko, 2018 "Gołąb"’
Oprawiony
Sygnowany i opisany na odwrocie: ‘Natalia Pastuszenko, 2018, "Koci Stróż"’
akryl, technika własna na płótnie, 40 x 50 cm
sygnowany i opisany na odwrocie: ‘Natalia Pastuszenko 2017 "Przeprowadzka" 40 x 50’
technika własna na płótnie, 20x50 cm
sygnowany i opisany na odwrocie: ‘NATALIA PASTUSZENKO 2017 "DOMKI NA SPRZEDAŻ - 2"’
monogram ‘2017’
technika własna na płótnie, 20x50cm
Sygn. p. d. róg
techn. wł. na płótnie, 100x100 cm,
akryl, płótno, 70 x 70 cm,
sygn. na odwrocie
technika własna na płótnie, 80x80cm,
Technika własna na płótnie, 30x100 cm
Opisany na odwrocie
technika własna na płótnie 40x50 cm
sygnowany z przodu, prawy dolny róg, opisany na odwrocie: Przedstawienie Natalia Pastuszenko
sygnowany z przodu, prawy dolny róg, opisany na odwrocie: Wysepka Natalia Pastuszenko
technika autorska na płótnie 60x100 cm
sygnowany z przodu, prawy bok,
opisany na odwrocie: Natalia Pastuszenko "Lato" 100x60 cm
technika własna na płótnie 40x80 cm
sygnowana z przodu prawy dolny róg
technika własna, płótno, 40 x 50 cm,
sygn. i dat. na odwrocie: Natalia Pastuszenko 2015
Drugie życie trzech kotów 2015
akryl na płótnie 70x100 cm
sygnowany z przodu, prawy dolny róg, opisany na odwrocie: "Drugie życie trzech kotów" 2007-2015 Natalia Pastuszenko
technika autorska na płótnie, 50x20 cm
sygnowany z przodu, prawy dolny róg
technika własna na płótnie 30x40 cm,
sygnowany na odwrocie
technika autorska, akryl, tusz, szelak, płótno, 40 x 80 cm,
sygn. p.d. oraz na odwrocie: NP-2014 "Mandragora"
technika własna (akwarele, kredki, tusz, piórko), papier akwarelowy, 50 x 70 cm,
sygn. na odwrocie
technika autorska na płótnie 30x40 cm
Sygnowany z przodu, prawy dolny róg oraz na odwrocie
Domy o ludzkich twarzach, 2014
technika autorska na płótnie, 20x50 cm
opisany na blejtramie
technika własna na płótnie,
40x30 cm,
opisany na odwrocie: Natalia Pastuszenko "Koleżanki" - 2
technika autorska, płótno, 50 x 50 cm,
sygn. na odwrocie
technika autorska (akryl, tusz, lakier) na płótnie
40x30 cm
Sygnowany z przodu, prawy dolny róg, opisany na odwrocie: Natalia Pastuszenko, Koleżanki-1, 2014
technika własna na płótnie,
50x50 cm,
sygnowany z przodu, prawy dolny róg, opisany na odwrocie: "jarzębina" 50x50 N. Pastuszenko 2014
technika autorska (akryl, piórko, tusz, szelak), płótno, 40 x 80 cm,
sygn. na odwrocie
technika własna (akryl, tusz, piórko, lakier), płótno, 45 x 45 cm,
sygn. p.d. oraz na odwrocie
akryl, tusz, 45 x 45 cm,
sygn. na odwrocie
technika własna na płótnie, 70x65 cm
sygnowany na odwrocie Pastuszenko
technika własna na papierze akwarelowym
50x35 cm
Sygnowany z przodu, prawy dolny róg, opisany na odwrocie: Natalia Pastuszenko 2014 "Z różami"
technika autorska, szelak, płótno, 40 x 40 cm,
sygn. na odwrocie
technika autorska na płótnie, 60x50 cm
Sygnowany z przodu, prawy dolny róg i opisany na odwrocie: Natalia Pastuszenko "A czas leci II"
własna na płótnie, 40x40 cm,
Sygnowany z przodu, prawy dolny róg i opisany na odwrocie: Natalia Pastuszenko 2013 "Milczenie Roślin - 1"
mieszana na papierze, 50x70 cm
Mieszana na papierze, 73,5 x 67 cm (w oprawie)
Sygnowany z przodu, prawy dolny róg
technika własna na papierze,
68x87 cm w ramie,
sygnowany p.d.
Technika autorska na papierze
44x56 cm
Opisany z tyłu: Natalia Pastuszenko Nauczycielka 44x56
Technika autorska na papierze
50x70 cm