1 zł
2 600 000 zł

PÓŁKOŚNIK Joanna (ur. 1981, Hajnówka)

Po burzy, 2019 r.

akryl/płótno, 80 x 120 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Joanna Półkośnik "Po burzy" 120 x 80 cm akryl na płótnie 2019'

cena wywoławcza: Wykup abonament

Wolność tęczowym wylewa strumieniem, 2019

akryl, płótno,100 x 70 cm,
sygn. p.d.: J.P.|'19 oraz na odwrocie: Joanna Półkośnik 2019

Tęsknota, 2019 r.

akryl/płótno, 90 x 80 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'J. P. | '19'
na odwrociu opisany: 'J. Półkośnik 2019 "Tęsknota" 80 x 90 cm Akryl na płótnie'

Wolność, 2019 r.

akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Joanna Półkośnik 2018 "Wolność", akryl na płótnie, 100 x 100 cm'

Powiew wiosny, 2019

akryl, płótno, 120 × 100 + 100 × 100 cm, sygn.: J.P.|19 oraz na odwrocie: Joanna Półkośnik Powiew wiosny (1) oraz ‚Joanna Półkośnik Powiew wiosny (2)’

Ptasie figle II, 2016

akryl, płótno, 70 x 50 cm, sygn. l.d. oraz na odwrocie

Mokolągwa III, 2018 r.

akryl/płótno, 40 x 40 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Joanna Półkośnik 2018 "Mokolągwa III akryl na płótnie 40 x 40 cm'

W bieli śnieżnej, dyptyk

akryl, płótno, 80 x 100 cm + 80 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Wiosna, 2018 r.

akryl/płótno, 70 x 70 cm
sygnowany i datowany po śr.: 'JP | 18'
na odwrociu opisany: 'Joanna Półkośnik 2018 "Wiosna" akryl na płótnie 70 x 70 cm'

Soczysty poranek, 2018 r.

akryl/płótno, 80 x 90 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'J.P. | '18'
na odwrociu opisany: 'Joanna Półkośnik 2018 "Soczysty poranek" 90 x 80 cm Akryl na płótnie'

Szelest skrzydeł

akryl, płótno, 100 x 120 cm,
sygn. na odwrocie

Borsuk, z cyklu Zieleń łąk, 2017

akryl, płótno, 60 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Jedwab zielony, 2017

akryl, płótno, 80 x 120 cm
sygn. p.d.: J.P’17, opisany na odwrocie: Joanna Półkośnik 2017 "Jedwab zielony"

Powrót, 2018 r.

akryl/płótno, 120 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Joanna Półkośnik 2018 "Powrót" 100 x 120 cm, Akryl na płótnie'

W stronę słońca

akryl, płótno, 100 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Świtanie, 2017 r.

akryl/płótno, 80 x 80 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'JP'17'
na odwrociu opisany: 'Joanna Półkośnik 2017 "Świtanie"'

Powiew wiatru

akryl, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. na odwrocie

Niebo czyste, 2018 r.

akryl/płótno, 100 x 120 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'J.P.| '18'
na odwrociu opisany: 'Joanna Półkośnik 2018 "Niebo czyste" '

Zachód słońca, 2017 r.

akryl/płótno, 100 x 80 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'J.P.| '17'
na odwrociu opisany: 'Joanna Półkośnik 2017 "Zachód słońca" '

Mroźny ranek

akryl, płótno, 100 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Wędrówka, dyptyk, 2017 r.

akryl/płótno, 120 x 200 cm (całość)
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Joanna Półkośnik 2017 "Wędrówka" (1)/(2)'

Ognisty dzień, 2017

akryl, płótno, 120 x 90 cm,
sygn. na odwrocie

Przed burzą II, 2017

akryl, płótno, 50x60 cm
sygn. p.d.: J.P.17, opisany na odwrocie: Joanna Półkośnik 2017 "Przed burzą II"

Kłótnia, 2017

akryl, płótno, 100 x 70 cm,
sygn. na odwrocie

Tańce, 2016

akryl, płótno, 100x80 cm
sygn. p.d.: J.P.’16, opisany na odwrocie: J. Półkośnik 2016 "Tańce"

W gęstej topolinie, 2017

Jedwab zielony, 2017

akryl, płótno, 80x120 cm

Wiosenne niepokoje, 2017

akryl, płótno, 80 x 80 cm,
sygn. na odwrocie

Pióra różane na niebie, 2017

akryl, płótno, 90 x 120 cm,
sygn. p.d.

Czerwcowy zmierzch, 2016

akryl, płótno, 80 x 60 cm, sygn. p.d.

Ptasie figle III, 2016

akryl, płótno, 50 x 70 cm

Turkusowy las, 2016

akryl, płótno, 100x100 cm
sygn. l.d.: J.P.|'16, opisany na odwrocie: J.Półkośnik 2016 "Turkusowy las"

U samych progów lasu, 2016

akryl, płótno, 120 x 80 cm,
sygn. l.d.

Niebo w deszczach od gwiazd, 2016

akryl, płótno, 120,5x80 cm
sygn.: JP‘16, opisany na odwrocie: J. Półkośnik 2016 "Niebo w deszczach od gwiazd"

Bocian, 2016

akryl, płótno, 80x80 cm
sygn.. l.d.: J.P.’16, opisany na odwrocie: J. Półkośnik 2016

Żurawie na tle lasu IV, 2016

akryl, płótno, 90 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Ptasie figle III, 2016 r.

akryl/płótno, 70 x 50 cm
na odwrociu opisany: 'J.Półkośnik 2016'

Letnie dni, 2016

akryl, płótno, 60 x 70 cm, sygn. l.d.: J.P.|'16 oraz na odwrocie: J.Półkośnik 2016

Letnie dni II, 2016

akryl, płótno, 100x80 cm
opisana na odwrocie: J. Półkośnik 2016

Turkusowy las II, 2016 r.

akryl/płótno, 100 x 120 cm
sygnowany i datowany p.d.:' J.P. | '16'

Żurawie w pełnym słońcu, 2016

akryl, płótno, 80x80 cm
sygn. na środku J.P.'16, opisany na odwrociu: J.Półkośnik 2016

Żurawie śpiewające, 2016

akryl, płótno, 90 x 60 cm,sygn. p.d.: J.P. | '16 oraz na odwrocie

Poszukiwania, 2016

akryl, płótno, 30x40 cm
opisane na odwrocie: J. Półkośnik 2016 "Poszukiwania"

Żurawie czerwone, 2016 r.

akryl/płótno
120 x 80 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'J. Półkośnik 2016 "Żurawie czerwone" '

Żurawie - półmrok, 2016

akryl, płótno, 100 x 70cm,
sygn. p.: J.P. | '16 oraz na odwrocie: J.Półkośnik 2016

Sarny o poranku, 2016

akryl na płótnie, 120x100 cm,

Żurawie mroźną porą, 2016 r.

akryl/płótno, 80 x 120 cm
sygnowany p.d.: 'J.P.'16'
na odwrociu opisany: 'J. Półkośnik "Żurawie mroźną porą" 2016'

Ptasie figle II, 2016

akryl, płótno, 70 x 50 cm,
sygn. l.d. oraz na odwrocie

Żurawie o zachodzie, 2016

akryl, płótno, 100x120 cm
sygn. p.d.: J.P.'16, opisany na odwrocie: J.Półkośnik 2016 ''żurawie o zachodzie''

Żółte łosie, 2016 r.

akryl/płótno, 120 x 80 cm
sygnowany p.d.: 'J.P. | '16'
na odwrociu opisany: 'J.Półkośnik 2016 "Żółte łosie" '

Z pomarańczem na twarzy, 2014 r.

akryl, płótno
70 x 80 cm
sygn. p. d.

Akt VII, 2013

akryl, olej, płótno, 80 x 60 cm,
sygn. p.d.: J.Półkośnik 2013

VIII, 2014

akryl, płótno, 100 x 70 cm,
sygn. p.d.: J.P.|'14 oraz opisany na odwrocie

Żółty wróbel, 2016 r.

akryl/płótno, 50 x 40 cm
sygnowany i datowany l.śr.: 'J.P. | 2016'
na odwrociu opisany: 'J. Półkośnik 2016'

Biały, 2015

Technika mieszana na płótnie, 100x80cm
Opisany na odwrocie

Kuropatwy, 2016

akryl, płótno, 120x100 cm
opisany na odwrocie: Joanna_Półkośnik 2016 "KUROPATWY"

1.3.0.9., 2015

akryl, płótno, 90 x 60 cm,
sygn. p.d.: J.P. | '15 oraz na odwrocie: J. Półkośnik 2015

2.5.0.5, 2015

Akryl na płótnie, 100x70 cm
Opisany na odwrocie

Żórawie wieczorem, 2015

olej, płótno, 90x120 cm
opisany na odwrocie: 08.11.25 Żórawie wieczorem J. Półkośnik 2015

2.9.0.7, 2015

akryl na płótnie 80x100 cm
sygnatura z przodu "J.P. 15" w dole nogi ptaka

XIV, 2014

olej, akryl, płótno, 50x60 cm
sygn. l.d.: J.P. ‘14

2.9.0.6, 2015 r.

akryl/płótno, 80 x 80 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: `J. Półkosnik 2015`

1.7.0.7, 2015

akryl, płótno, 60x50 cm
opisany na odwrocie: J. Półkośnik 2015

Żurawie na tle lasu II, 2015

Akryl na płótnie, 100x 80 cm
Sygnowany z przodu prawy dolny róg

1.1.0.6, 2015

akryl, płótno, 80 x 80 cm,
sygn. ś. d.: J.P.|`15 oraz na odwrocie: J.Półkośnik 2015

Bielik, 2015 r.

akryl/płótno, 70 x 100 cm
sygnowany p.d.: `J.P. | `15`
na odwrociu opisany: `J. Półkośnik 2015`

Łosie III, 2015

akryl, płótno, 100 x 70 cm,
sygn. śr.d.: J.P.|'15 oraz na odwrocie: J. Półkośnik "Łosie III"

Żurawie 5.0.5, 2015

akryl na płótnie, 70x50 cm
sygnowany z przodu, prawy dolny róg

Żurawie na łące, 2015 r.

akryl/płótno, 100 x 80 cm
sygnowany p.d.: `J.P. | `15`
na odwrociu opisany: `J. Półkośnik ``Żurawie na łące`` 2015`

Łosie II, 2015

akryl, płótno, 40x50 cm
opisany na odwrocie: J. Półkośnik "Łosie II" 2014

Sikorki, 2015

akryl, płótno, 60 x 80 cm,
sygn. l.d.: J.P.|'15 oraz na odwrocie: J. Półkośnik "Sikorki" 2015

Żurawie na tle lasu, 2015

olej, płótno, 100x70 cm
opisany na odwrocie: J.Półkośnik, "Żurawie na tle lasu" 2015

Wróble, 2015

akryl, płótno, 50 x 60 cm,
sygn. p.s.: J.P. | '15 i na odwrocie: J. Półkośnik "wróble" 2015

Zima II

olej, 2013

XIV, 2014 r.

akryl, olej/płótno, 60 x 50 cm
sygnowany l.d.: `J.P. | `14`
na odwrociu opisany: `J. Półkośnik "XIV" 2014`

XIII, 2014 r.

akryl, olej/płótno, 80 x 60 cm (w świetle oprawy)
sygnowany p.d.: J.P. | `14`
na odwrociu opisany: `J. Półkośnik "XIII" 2014`

Zawirowanie, 2014

akryl, płótno, 80x80 cm
na odwrocie nalepka autorska

XII, 2014

akryl, olej, płótno, 50x70 cm
opisany na odwrocie: Joanna Półkośnik "XII" 2014 r.

Niedoskonały, 2013

akryl, płótno, 70 x 80 cm,
sygn. na odwrocie: "Niedoskonały" Joanna Półkośnik 2013

X, 2014 r.

akryl/płótno, 80 x 60 cm
sygnowany p.d.: `J.P. | 2014`
na odwrociu opisany: `Joanna Półkośnik "X" 2014`

Pod słonecznikiem II, 2014

akryl, płótno, 80x100cm,
sygn. na odwrocie: Pod słonecznikiem Joanna Półkośnik, 2014.

Akt męski siedzący, 2014

akryl na płótnie
90x90 cm
Sygnowany z przodu, prawy dolny róg i opisany na odwrocie: Akt męski siedzący VI 2014

Przebudzenie II, 2014

akryl, olej, płótno, 80 x 70 cm,
sygn. na odwrocie: Joanna Półkośnik "Przebudzenie II" 2014

XI, 2014 r.

akryl/płótno, 100 x 80 cm
sygnowany śr. d.: `J.P. | 2014`

Zamyślony, 2014

akryl i olej na płótnie, 70x100 cm
sygnowany z przodu, prawy dolny róg i opisany na odwrocie: Joanna Półkośnik "Zamyślony" 2014

Żurawie, 2014

olej, akryl, płótno, 40x50 cm
opisany na odwrocie: Joanna Półkośnik 2014

IX, 2014 r.

akryl/płótno, 100 x 70 cm
sygnowany p.d.: `J.P. | `14`

Cisza, 2014 r.

akryl/płótno, 60 x 80 cm
sygnowany p.d.: `J.P. | `14`
na odwrociu opisany: `"CISZA" Joanna Półkośnik 2014`

VIII, 2014

akryl na płótnie
100x70 cm
Sygnowany z przodu, prawy dolny róg, opisany na odwrocie: Joanna Półkośnik "VIII" 2014

Z pomarańczem na twarzy, 2014

akryl na płótnie
70x80 cm
Sygnowany z przodu, prawy dolny róg i opisany na odwrocie: Z pomarańczem na twarzy Joanna Półkośnik 2014

Akt męski w masce, 2014

Akryl na płótnie, 80x100 cm,
Sygnowany z przodu, prawy dolny róg i opisany na odwrocie: "Akt męski w masce" Joanna Półkośnik 2014r.

Zawirowanie, 2014 r.

akryl/płótno, 80 x 80 cm
sygnowany p.d.: `J.P. | 14`

W słońcu II, 2014

akryl, płótno, 80 x 60 cm,
sygn. na odwrocie

Nr 66, 2013 r.

akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany p.d.: `J.P. | `13`
na odwrociu opisany na blejtramie: `"nr 66" J. Półkośnik 2013`

Tatry, 2013

akryl na płótnie, 80x40 cm
sygnowany z przodu,lewy dolny róg

Łosie, 2013

akryl na płótnie, 80x60 cm

W słońcu, 2014

akryl, płótno, 80 x 80 cm,
sygn. l.d.: J.P.|'14 oraz na odwrocie

Wiatr, 2013 r.

akryl/płótno, 70 x 80 cm
na odwrociu opisany na blejtramie: `"WIATR" Joanna Półkośnik 2013`

Kamyk, 2013

Akryl na płótnie, 80 x 80, w ramie 83 x 83 cm
Sygnowany z przodu, prawy dolny róg i opisany na odwrocie: "Kamyk" Joanna Półkośnik 2013

Akt męski IV, 2013

akryl na płótnie,
70x100 cm,
sygnowany p.d. i opisany na odwrocie: "Akt męski IV" Joanna Półkośnik 2013

Przebudzenie, 2013 r.

akryl/płótno, 54 x 65 cm
sygnowany l.d.: `J.P. | `13`
na odwrociu opisany na blejtramie: `"Przebudzenie" Joanna Półkośnik 2013`

liczba obiektów: 102