1 zł
2 600 000 zł

PELIPAS Olga (ur. 1988, Symferopol (Ukraina))

Magiczny letni wieczór, 2019 r.

akryl/płótno, 80 x 120 cm
sygnowany p.d.: 'Pelipas'

cena wywoławcza: Wykup abonament

Orient Express, 2019 r.

akryl/płótno, 40 x 100 cm
sygnowany l.d.: 'Pelipas'

Królwa myszka, 2018

akryl, płótno, 40 × 40 cm,
sygn.l.d.: Pelipas

Canal Grande, 2019 r.

akryl/płótno, 70 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'Pelipas'

Wieczne miasto, 2019

akryl, płótno, 60 x 80 cm,
sygn. l.d.: Pelipas

VOYAGE, 2018

akryl na plótnie, 90 x 70 cm

Myszki, 2018 r.

akryl/płótno, 60 x 80 cm
sygnowany p.d.: 'Pelipas'

Sen z pawiem, dyptyk, 2018

olej, płótno, 90 x 120 cm, sygn. p.d.

Wenecka ballada, 2018

akryl, płótno, 60 x 120 cm,
sygn. p.d.: Pelipas

Winorośl, 2018

akryl, olej, płótno, 100 x 90 cm,
sygn. na odwrocie

Złote Piórko, 2018

akryl, olej, płótno, 90 x 60 cm,
sygn. l.d.: Pelipas

Słoneczniki, dyptyk, 2018

olej, płótno, 70 x 120 cm (całość), sygn. p.d. oraz na odwrocie

Dyptyk, 2018

akryl, płótno, 2 x 50 x 50 cm,
sygn. na odwrocie

Fire

Akryl, płótno, 90 x 70 cm, 2018
sygn. l.d.: Pelipas.

Taniec, 2018

akryl, płótno, 70 x 100 cm, sygn. l.d.

Centaur, 2018 r.

akryl/płótno, 100 x 70 cm
sygnowany p.d.: 'Pelipas'

Akwedukty, 2017 r.

akryl/płótno, 80 x 120 cm, dyptyk,
sygnowany l.d: 'Pelipas'

Five o'clock, 2018

akryl, płótno, 46 x 38 cm, sygn. l.d.

Wiosna, 2018

akryl, płótno, 80 x 80 cm,
sygn. l.d.: Pelipas

Paw, 2018 r.

akryl/płótno, 70 x 90 cm
sygnowany l.d.: 'Pelipas'

Ciastkarze, 2018

akryl, płótno, 90 x 70 cm,
sygn. p.d.

Cicha serenada, 2018 r.

akryl/płótno, 90 x 90 cm
sygnowany l.d. 'Pelipas'

Venice, 2018

Akryl na płótnie, 100 x 80 cm

Granatowy nastrój, 2017 r.

akryl/płótno, 80 x 80 cm
sygnowany l.d.: 'Pelipas'

Przed karnawałem, 2018

akryl, płótno, 120 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Krawcy 2017

Akryl na płótnie, 80 x 90 cm

Mój pies, 2017

akryl, płótno, 46 x 38 cm, sygn. na odwrocie

Venetian Dreams, 2017

akryl, płótno, 100 x 70 cm,
sygn. l.d.: Pelipas

Carnival, 2017

akryl, płótno, 100 x 90 cm,
sygn. l.d.

Swan, 2017

olej, płótno, 90x70 cm
sygn. l.d.: Pelipas

Butterfly, 2017

akryl, płótno, 80 x 80 cm,
sygn. l.d.

Sny, 2017 r.

akryl/płótno, 80 x 110 cm
sygnowany l.d.: 'Pelipas'

Zorza, 2017 r.

akryl/płótno, 100 x 70 cm
sygnowany l.d.: 'Pelipas'

Jezioro łabędzie, 2017

Akryl na płótnie, 100 x 80 cm

Apples 2017

Akryl na płótnie, 80 x 80 cm

Świt, 2017

akryl, płótno, 73 x 92 cm,
sygn. l.d.: Pelipas

Maska, 2017 r.

akryl/płótno, 92 × 73 cm,
sygnowany l.d: "Pelipas"

Jezioro łabędzie, 2017

akryl, płótno, 70 x 100 cm,
sygn. l.d.

Galeon, 2017 r.

akryl/płótno, 90 x 80 cm
sygnowany l.d.: 'Pelipas'

Świt, 2017

akryl, płótno, 80x70 cm
sygn. l.d.: Pelipas

Podróż

Akryl, płótno, 80 x 60 cm, 2017
sygn. p.d.: Pelipas.

Południowe słońce 2017

Akryl na płótnie, 90 x 90 cm

Wenecjańskie sny, 2016

akryl, płótno, 90 x 110 cm,
sygn. p.d.: Pelipas

Podróż, 2017 r.

akryl/płótno, 90 x 100 cm
sygnowany l.d.: 'Pelipas'

Karnawał, 2017

akryl, płótno, 100 x 80 cm, sygn. p.d.

Świt, 2016 r.

akryl/płótno, 100 x 60 cm
sygnowany p.d.: 'Pelipas'

Karnawał, 2016 r.

akryl/płótno, 70 × 110 cm
sygnowany l.d.: "Pelipas"

Sun, 2017

olej, płótno, 100x80 cm
sygn. l.d.: Pelipas

Wyspa flamingów, 2016 r.

akryl/płótno, 75 x 115 cm
sygnowany l.d.: 'Pelipas'

Sunset 2017

Akryl na płótnie, 100 x 60 cm

Karuzela, 2016 r.

akryl/płótno, 90 x 100 cm
sygnowany l.d.: 'Pelipas'

Przesilenie, 2017

akryl, płótno, 80 x 80 cm,
sygn. na odwrocie

Karnawał, 2016

akryl, płótno, 90 x 90 cm,
sygn. l.d.: Pelipas

Zachód słońca, 2016 r.

akryl/płótno
80 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'Pelipas'
na odwrociu opisany: 'Olga Pelipas 2016'

Mask, 2016

Olej na płótnie, 100 x 90 cm

Peacock, 2016 r.

akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany l.d.: 'Pelipas'

Gruszki, 2016

akryl, płótno, 60 x 40 cm,
sygn. l.d.: Pelipas

Aurora, 2016

olej, płótno, 90x70 cm
sygn. l.d.: Pelipas

Złota Maska, 2016

akryl, płótno, 100 x 70 cm,
sygn. l. d.: Pelipas

Kolonialne sny

Olej, płótno, 92 x 65 cm, 2016
sygn. p.d.: Pelipas

W południe w Paryżu, 2016 r.

akryl/płótno, 80 x 100 cm
sygnowany l.d.: 'Pelipas'

Piknik, 2016

akryl, płótno, 70 x 100 cm,
sygn. l. d.: Pelipas

Kolonialne sny, 2016 r.

akryl/płótno, 90 x 110 cm
sygnowany l.d.: 'Pelipas'

Alegoria jesieni, 2016

akryl, płótno, 80 x 100 cm, sygn. l. d.: Pelipas

Odpływ, 2016

akryl, płótno, 80 x 100 cm,
sygn. p.d.: Pelipas

Podróż do krainy Centaurów, 2016 r.

akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany l.d.: 'Pelipas'

Venus, 2016

olej, płótno, 100x70 cm
sygn. l.d.: Pelipas

Ciuciubabka, 2016 r.

akryl/płótno, 89 x 100 cm
sygnowany l.d.: 'Pelipas'

bez tytułu, 2016

olej, płótno, 100x70 cm
sygn. l.d.: Pelipas

Amazonki, 2015

akryl, płótno, 115 x 65 cm,sygn. l.d.: Pelipas

bez tytułu, 2016

olej, płótno, 90x90 cm
sygn. l.d.: Pelipas

Wieża, 2016 r.

akryl/płótno
92 x 60 cm
sygnowany l.d.: 'Pelipas'

Przed karnawałem, 2016 r.

akryl/płótno
50 x 100 cm
sygnowany l.d.: 'Pelipas'

Podróż, 2015

akryl, płótno, 70 x 70 cm,
sygn. l.d.: Pelipas

Karnawał 2015

Akryl, płótno, 50 x 100 cm,
sygn. p.d. PELIPAS

Złote chmury, 2015 r.

akryl/płótno, 80 x 120 cm
sygnowany p.d.: Pelipas

Berek, 2015

akryl, płótno, 50 x 70 cm,
sygn. p.d.: Pelipas

Bez tytułu, 2016

olej, płótno, 80x100 cm
sygn. p.d.: Pelipas

Poranna podróż, 2015 r.

akryl/płótno, 90 x 60 cm
sygnowany p.d.: 'Pelipas'

Amazonki, 2015

akryl, płótno, 115 x 65 cm,
sygn. p.l.: Pelipas

Podróżnicy, 2014 r.

akryl/płótno, 70 x 85 cm
sygnowany p.d.: 'Pelipas'

Więc pawie nie latają, 2013

akryl, płótno, 55 x 45 cm,
sygn. p. d.: Pelipas

Gruszki, 2014 r.

akryl/płótno, 80 x 60 cm
sygnowany p.d.: 'Pelipas'

Akwedukt, dyptyk, 2015 r.

akryl/płótno, 100 x 140 cm (całość)
sygnowany p.d.:' Pelipas'

Moja lemonia, 2014

akryl, płótno, 80 x 70 cm,
sygn. l.d.: Pelipas

Wieczorowa zorza, 2015

akryl, płótno, 90 x 90 cm,
sygn. p.d.: Pelipas

Parwati, 2015 r.

akryl/płótno, 70 x 110 cm
sygnowany l.d.: `Pelipas`

Most w Morlaix, dyptyk, 2015 r.

akryl/płótno, 80 x 160 cm (całość)
sygnowany p.d.: `Pelipas`

Divinita, 2015 r.

akryl/płótno, 110 x 110 cm
sygnowany p.d.: `Pelipas`
na odwrociu opisany: `Pelipas`

Wenus, 2015

akryl, płótno, 85 x 70 cm,
sygn. l.d.: Pelipas

Najady, 2015

akryl, płótno, 75 x 110 cm,
sygn. p.d.: Pelipas

Norny, 2015

akryl, płótno, 70 x 115 cm,
sygn. l.d.: Pelipas

Letni wiatr, 2015 r.

akryl/płótno, 75 x 115 cm
sygnowany p.d.: `Pelipas`

Afrodyta

akryl, płótno, 80 x 70 cm,
sygn. na odwrocie 2015

Hedonia, 2015 r.

akryl/płótno, 80 x 115 cm
sygnowany p.d.: `Pelipas`

Zorza wieczorna, 2014

akryl, płótno, 80 x 80 cm,
sygn. l.d.: Pelipas

Złoty Sen, 2015 r.

akryl/płótno, 135 x 110 cm
sygnowany p.d.: `Pelipas`

Karnawał, 2015

akryl, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. p.d.: Pelipas

Najady, 2015 r.

akryl/płótno, 95 x 120 cm
sygnowany l.d.: `Pelipas`

Narcyz, 2014 r.

akryl/płótno, 80 x 70 cm
sygnowany l.d.: `Pelipas`

Letnie wspomnienia, 2014 r.

akryl/płótno, 85 x 125 cm
sygnowany l.d.: `Pelipas`

Świątynia słońca, 2014

akryl, płótno, 80 x 150 cm,
sygn. l. d.: Pelipas.

Nymphs

akryl, płótno, 95 x 150 cm,
sygn. l.d.: Pelipas

Elizjum, 2014

akryl, płótno, 80 x 100 cm,
sygn. p.d.: Pelipas

Daughters of Eve, 2014 r.

akryl/płótno, 120 x 140 cm
sygnowany l.d.: `Pelipas`
na odwrociu opisany: `Pelipas Olga | 2014`

Wiatr, 2014 r.

akryl/płótno, 75 x 120 cm
sygnowany l.d.: `Pelipas`

Jabłko Niezgody, 2013 r.

akryl/płótno, 80 x 150 cm
sygnowany l.d.: `Pelipas`

Księżyc, 2014 r.

akryl/płótno, 80 x 100 cm
sygnowany p.d.: `Pelipas`

liczba obiektów: 108