1 zł
2 600 000 zł

GRZYB Sabina Maria (ur. 1988, Jawor)

Nie przeminie z wiatrem, 2019

akryl/płótno, 100 x 80 cm
sygn. p.d.: "Sabina Maria"

cena wywoławcza: Wykup abonament

Ponad chmurami, 2018 r.

akryl, olej na płótnie, średnica 70 cm
sygnowany na odwrociu: ‘Sabina Maria Grzyb’

Bezsenna noc, 2019

olej/płótno, 120 x 100 cm
sygn. p.d.: "Sabina Maria"

Zakłócony spokój, 2019

olej, akryl/płótno, 120 x 90 cm
sygn. p.d.: „Sabina Maria”

Romeo i Julie, 2018

technika mieszana, płótno, 100 x 100

Uciekinierzy, 2017 r.

olej, akryl na płótnie, śr. 70 cm

Akrobaci, 2018 r.

olej na płótnie, 50 x 60 cm

Paralotnie

akryl/płótno, 70 x 70 cm
sygn. na odwrocie: „Sabina Maria / PARALOTNIE”

Magiczna Noc, 2017

akryl, olej/płótno, 70 x 90 cm
sygn. p.d.:”Sabina Maria” oraz na odwrocie: ”Sabina Maria Grzyb”

Uciekająca Panna Młoda II, 2018

olej/płótno, 80 x 100 cm
sygn. p.d.: „Sabina Maria” oraz na odwrocie: „Uciekająca Panna Młoda II/ Sabina Maria Grzyb”

Nocturne Euphoria, 2015

technika własna, akryl/płótno, 80 x 100 cm
sygn. p.d.: „Sabina Maria” oraz na odwrocie: „Sabina Maria Grzyb/2015”

KRÓLEWNA, 2017

olej na płótnie, 80 x 80 cm

bez tytułu

akryl, płótno, 50 x 70 cm, sygn. p.d.

Stabilne więzi III, 2017

akryl, olej, płótno, 50 x 70 cm
sygn. p.d.: Sabina Maria

Bez tytułu, 2018

akryl, płótno, 50 x 60 cm,
sygn. p.d.

Cyrk, 2018

akwarela na płótnie, 60 x 80 cm

Przebudzenie lata, 2018 r.

olej, akryl na płótnie, 50 x 80 cm
sygnowany p. d. róg: ‘Sabina Maria’
opisany na odwrocie: ‘Przebudzenie Lata, 2018’

Szlak szmaragdowy, 2018 r.

akryl na płótnie, 80 x 60 cm

Zachód słońca, 2015

akryl na płótnie, 60 x 70 cm

NIM ZAPADNIE ZMROK, 2018

olej i akryl na płótnie, 70 cm

Podróż przez sen, 2018 r.

technika mieszana/płótno, 70 x 80 cm
sygnowany p.d.: 'Sabina Maria'

Zachód na wschodzie, 2018 r.

akryl/olej/płótno, 70 × 100 cm,
sygnowany p.d: 'Sabina Maria'

Nalot z zachodu / Inwazja tolerancji, 2018

akryl, olej, płótno, 60 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Wieczorne połowy, 2017

akryl, szlagmetal, płótno, 50 x 60 cm,
sygn. p.d.

Amiszki, 2017 r.

akryl, olej na płótnie, 50 x 70 cm
sygnowany i opisany na odwrocie: ‘Sabina Maria, Amiszki 2017’

Akrobaci, 2018

Akryl i olej na płótnie, 90 x 120 cm

Rybacy ze Sri Lanki, 2017 r.

akryl/płótno, 60 x 80 cm

Integracja IV 2017

Technika mieszana na płótnie, 100 x 70 cm

Kukiełek, 2017r.

akryl na płótnie, 80x60cm
Sygnowany na odwrocie.

Za porozumieniem stron, 2017 r.

aktyl/olej/płótno, 80 x 120 cm,
sygnowany p.d: 'Sabina Maria' opisany i datowany na odwrociu: '"Za porozumieniem stron" 2017'

Ucieczka po spokój

akryl, płótno, 49 x 50 cm,
sygn. na odwrocie

Ahoj przygodo!, 2016r.

olej, akryl na płótnie, 100x100cm
Sygnowany i opisany na odwrocie: ‘AHOJ PRZYGODO! Sabina Maria Grzyb’

Na Wschód, 2017

Akryl na płótnie, 80 x 120 cm

Integracje III, 2017

Akryl na płótnie, 120 x 80 cm

Turkusowy balonik, 2017

akryl, olej, płótno, 50 x 50 cm,
sygn. p.d.

Stabilne więzi 3, 2017r.

akryl, olej na płótnie, 60x100cm

Skrzypek na dachu, 2016

akryl, olej, płótno, 80 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Słowianki, 2017

akryl, olej, płótno, 70x100 cm
sygn. p.d.: Sabina Maria, opisany na odwrocie: SŁOWIANKI

Seszele, 2017

Akryl, olej na płótnie, 70 x 100 cm

Pogorzelisko, 2017r.

akryl i olej na płótnie, śr.70 cm

Plener, 2017

akryl, płótno, 50 x 60 cm,
sygn. na odwrocie

Stabilne więzi 2017

Akryl i olej na płótnie, 70 x 100 cm

Podróż Oniryczna, 2017

akryl na płótnie, 70x50cm.

Galeon III, 2017

akryl, olej, płótno, 50 x 60 cm,
sygn. na odwrocie

Ósma sowa, 2016

akryl na płótnie, 60x80 cm

Wybujała wyobraźnia 2017

Akryl, olej na płótnie, tondo 70cm

Rybak, 2017

akryl, olej, 50 x 100 cm,
sygn. na odwrocie

Księżycowa podróż, 2017

akryl, płótno, 50x50 cm
sygn. p.d.: Sabina Maria

Azjatycka dżonka, 2017

technika własna na płótnie, 50x100 cm

Rankor, 2017

olej, płótno, 30x70 cm
opisany na odwrocie: RANKOR SABINA MARIA

IV dzień, 2017

akryl, płótno, 30 x 70 cm, sygn. na odwrocie

One way ticket, 2017

akryl na płótnie, 120x100 cm

Zmrok, 2017

olej, płótno, 30x60 cm
opisany na odwrocie: Sabina Maria ZMROK 2017

Dwie skały, szmaragd i galeon 2017

Akryl technika własna, 100 x 120 cm

Maczuga, 2015

akryl i olej na płótnie, 90x120 cm

Korytarz do Krainy, 2016

akryl, olej, płótno, 110x130 cm
opisany na odwrocie: Sabina Maria KORYTARZ DO KRAINY 2016r

Solo, 2016

akryl, olej na płótnie, tondo 70 cm,

Deszcz parasoli, 2016

akryl, technika własna, płótno, 60 x 90 cm,
sygn. na odwrocie

Galeon II 2016

Akryl i olej na płótnie, tondo 70 cm

Integracja, 2016

akryl, płótno, 100x70 cm
sygn. p.d.: Sabina Maria, opisany na odwrocie: INTEGRACJA 2016 S.M.G.

Most IV, 2016

technika własna na płótnie, tondo 70cm, opisany na odwrocie

Lodowce

Olej, akryl, technika własna, tondo 80 cm, 2016,
sygn. na odwrocie.

Skrzypek na dachu, 2016

akryl, olej i papier na płótnie, 80x60 cm,
sygn. na odwrocie

Konstrukcje Stabilne 2, 2016

Akryl technika własna, 80 x 120 cm

VOLARE VI, 2016

akryl, olej, technika własna, płótno, 80 x 120 cm,
sygn. p. d.

Konstrukcje stabilne, 2016

akryl, olej, technika własna, płótno, 50 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Kamienny nokturn, 2016

Akryl, olej na płótnie, 100 x 120 cm

Kolacja, 2016

Akryl, olej na płótnie, tondo 100 cm
Opisany na odwrocie

Kanikuły, 2016

akryl, olej, płótno, śr. 70 cm
opisany na odwrocie: Sabina Maria 2016 r.

Pasterka, Kominiarczyk i Don Juan, 2016

Akryl i olej, tondo 100 cm

Volare III, 2016

Akryl, technika własna na płótnie, tondo 70cm
Opisany na odwrocie

Volare V, 2016

Akryl, olej, tempera, 150 x 120 cm

Kampucza, 2016

akryl, płótno, 50x100 cm
sygn. p.d.: Sabina Maria

Solo, 2016

akryl, olej, płótno, tondo śr. 70 cm,sygn. na odwrocie

MDMA, 2015

olej, płótno, 60x80 cm
sygn. p.d.: Sabina Maria

SURYA, 2016

Akryl technika własna, 120 x 150 cm

Duo, 2015-2016

olej, akryl, płótno, śr. 100 cm (tondo),
sygn. na odwrocie

Volare IV, 2016

olej, akryl, technika własna na płótnie, tondo 80 cm,

Między mostami, 2016

Akryl i olej, 120 x 150 cm

Szach Mat, 2016

akryl, płótno, 80x120 cm
sygn. p.d.: Sabina Maria Grzyb

MDMA, 2016

akryl, technika własna, płótno, 60 x 80 cm

MACZUGA, 2015

akryl, olej na płótnie 90x120 cm
sygnowany na odwrocie

Mgła, 2015

akryl, technika własna, 80 x 100 cm,
sygn. p.d.

Nokturn EUFORIA, 2015

Akryl, technika własna na płótnie, 80 x 100 cm

Brama do Elizjum, 2015

Akryl, technika własna na płótnie, 80 x 120 cm

Volare II, 2015

Akryl, olej na płótnie, tondo – średnica 80 cm

Galeon I, 2016

Akryl i olej na płótnie, tondo 80cm
Opisany na odwrocie

Rubrum, 2015

akryl, płótno, 60x80 cm
opisany na odwrocie: Sabina Maria Grzyb

Most 2, 2015

akryl, olej, płótno, tondo, śred. 80 cm,
sygn. na odwrocie

Galeon, 2015

Akryl na płótnie, tondo 70cm
Opisany na odwrocie

Fortuna, 2015

akryl na płótnie 120x100 cm
opisany na odwrocie: Sabina Maria Grzyb FORTUNA

Pasterka i kominiarczyk, 2015

olej, akryl, technika własna, płótno, tondo, śred. 100 cm,
sygn. na odwrocie

UNICORN, 2014 r.

akryl, olej, płótno, 60 x 80 cm

RUBRUM, 2015

technika własna na płótnie 60x80cm

Volare I, 2015

Akryl na płótnie, tondo 80 cm
Opisany na odwrocie

Skalista Plaża, 2013 r.

akryl, technika własna, płótno, 60 x 70 cm

Kraina, 2015

olej, akryl, technika własna na płótnie śednica 100 cm
sygnowany na odwrocie

VOLARE, 2015 r.

akryl, olej, płótno, tondo, średnica 70 cm

Most, 2015

olej, akryl, technika własna, płótno, tondo śr. 70 cm
sygn. na odwrocie

DUO, 2015

akryl i olej płótnie średnica 100 cm,
sygnowany na odwrocie

GALEON, 2015 r.

olej, akryl, płótno, tondo średnica 70 cm

Skalista Plaża, 2013

akryl i technika własna na płótnie,
60x70 cm,
sygnowany z przodu, prawy dolny róg

Żona i Mąż, 2012

akryl, technika własna na płótnie, 60x80 cm
Sygnowany z przodu, prawy dolny róg

Alma Mater, 2014

akryl na płótnie, 70x100 cm

liczba obiektów: 106