POLAKOWSKA Filipina (ur. 1973)
olej, akryl na płótnie, 70x50 cm,
sygn. p.d., opisany na odwrocie
cena wywoławcza: Wykup abonament
Technika mieszana na płótnie, 120x100 cm
Sygn. p .d.
Technika własna na płótnie, 100x100cm
Sygn. p. d.
technika własna na płótnie, 120x80cm, sygn. p. d., opisany na odwrocie
Z cyklu widoki 5-1-6,tryptyk, 2015
Olej na płótnie, 70x150 cm (3x70x50)
Sygnowany z przodu, prawy dolny róg
Opisany na odwrocie
olej, płótno, 50x70mcm
sygn. p.d. monogramem 2015, opisany na odwrocie: CYKL WIDOKI "2"
FILIPINA POLAKOWSKA 2015 OLEJ