PIECZYŃSKA Katarzyna (ur. 1989, Szczecin)
olej na płótnie, 50 x 80 cm
Sygnowany na odwrocie: ‘"Adela" grudzień 2017, 50 x 80 Pieczyńska’
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej na płótnie, 70 x 50 cm
Sygnowany i opisany na odwrocie: ‘"Madzia", 12.2017 Pieczyńska’
akryl/płótno, 72 x 53 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Pieczyńska | "Hotel Colony" | 02/18 Warszawa'
olej na płótnie, 92 x 73 cm
sygnowany na odwrocie: ‘"Alicja" 01/2018 Pieczyńska’
olej/płótno, 50 x 70 cm
sygnowany p.d. 'KA.PE.'
na odwrociu opisany: 'Kazia | Pieczyńska | "Vegas" | 02/2018'
olej/płótno, 81 x 116 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Kazia Pe | (Pieczyńska) | 12/2017 | BOSTON'
olej, akryl na płótnie, 140x100 cm,
Z cyklu 'Piękne dziewczyny', 2016 r.
olej/płótno, 160 x 120 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu
olej na płótnie, 160x120cm
Akryl, płótno, 92 x 73 cm, 2016,
sygn. na odwrocie.
Bezrobocie i lenistwo, 2016 r.
olej/płótno, 73 x 92 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ' "BEZROBOCIE I LENISTWO" | KAZIA PE | 05.10.2016'
Der Banker, z cyklu: Art-Wars, 2016
olej, sklejka; 100 x 70 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: "Der Banker" / Kazia Pe / Katarzyna Pieczyńska / 06-09/ 2016
olej/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Kazia Pe | 03-08/2016 | "św. Liz Taylor - | ołtarzyk do modlitw | w razie problemów sercowych | i miłosnych"'
Szał uniesień. Święto wiosny, 2016 r.
akryl/płótno, 160 x 120 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Kazia Pe | "Szał uniesień; Święto wiosny" | Czerwiec 2016'
Arousing curiousity: Friends'zone, 2015-16 r.
olej/płyta, 60 x 80 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: KAZIA PE (KATARZYNA PIECZYŃSKA) | DEC/MAR 2015/16 | (...) GAMES WITH KOONS | (...) ''AROUSING CURIOUSITY: | (...) :FRIENDS'ZONE'' (...) | OR ''Earsed Jeff Koons Painting'' - | ''AROUSING CURIOUSITY'' KAZIA PE (...) | [sygnatura] | 26.05.2016 | WAR-SAW'
olej/płótno
120 x 160 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'KAZIA PE. | APRIL 2016, " OBIEKT' " '
Alexander, I missed You in New York, 2016 r.
olej/płótno
120 x 160 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'KAZIA PE | "Alexander, I missed You in New York" | March 2016'
Szał uniesień, Młodość, Głupota, Żądza, Czyn, 2016 r.
olej/płótno, 170 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'KATARZYNA PIECZYŃSKA | (KAZIA PE) MARZEC 2016 | ''SZAŁ UNIESIEŃ; MŁODOŚĆ. GŁUPOTA. ŻĄDZA. CZYN''.
Kompozycja z telewizji, 2015 r.
olej/płótno, 50 x 70 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '"Kompozycja z telewizji / Bajka o stanie wojennym" | "Composition from TV / Tale about | KAZIA PE. | DEC 15''
olej/płótno, 100 x 140 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Katarzyna Pieczyńska | (Kazia Pe) 2015/2016 | ''Stworzenie świata'' / | ''Creation of the World''
olej/płótno, 70 x 50 cm
na odwrociu opisany: `(Katarzyna Pieczyńska) | Kazia Pe 2015 | ``Poniedziałek`` `
Życie na Marsie/Karnawał, 2015 r.
olej/płótno, 50 x 60 cm
na odwrociu opisany: `Katarzyna Pieczyńska | (Kazia Pe) | ``Życie na Marsie / Karnawał`` | 2014/2015`