OWSIANNA Anita (ur. 1991, Kościan)
technika własna na płótnie, 140 x 100 cm
sygn.. na odwrociu oraz krośnie
cena wywoławcza: Wykup abonament
technika własna na płótnie, 100 x 140 cm
kolaż, płótno, 50x50 cm
opisany na odwrocie: MOTION 2016 ANITA OWSIANNA
akryl, kolaż, płótno, 120 x 100 cm,
sygn. na odwrocie
akryl, kolaż, płótno, 100 x 140 cm,
sygn. na odwrocie
sygn. na odwrocie