PRZEWŁOCKI Michał (ur. 1973, Warszawa)
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej/płótno, 80 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'MPrzewłocki'
Przed zachodem słońca, 2015 r.
olej/płótno, 50 x 70 cm
sygnowany p.d.: 'MPrzewłocki'