RITTER Maria (1899-1976)
olej, płótno; 64,5 x 49,5 cm;
na odwrocie napis: MRitter oraz pieczątka (nieczytelna).
cena wywoławcza: Wykup abonament
RITTER Maria (1899-1976)
olej, płótno; 64,5 x 49,5 cm;
RITTER Maria (1899-1976)
akwarela, gwasz, tempera/papier, 60,5 x 83 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'M. Ritterówna | 1939'
RITTER Maria (1899-1976)
olej, tektura; 30 x 41,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: MRitter 1952 (ołówkiem)
RITTER Maria (1899-1976)
olej/papier, 23 x 31,5 cm (w świetle passe - partout)
sygnowany p.d.: 'MRitterowa'
RITTER Maria (1899-1976)
akwarela, technika mieszana/papier, 20 x 29 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany p.d.: 'MRitterowa'
RITTER Maria (1899-1976)
Abstrakcja czarno-pomarańczowa
gwasz, ołówek, papier, 9 x 12,5 cm
niesygnowany
RITTER Maria (1899-1976)
RITTER Maria (1899-1976)
olej, tektura; 18 x 22,7 cm;
sygn. l. d.: M. Ritterówna;
sygn. i opisana na odwrocie: M. Ritterówna / morze w Gdyni oraz słabo czytelny: 620 / ... / Reguta (ołówkiem)
RITTER Maria (1899-1976)
RITTER Maria (1899-1976)
RITTER Maria (1899-1976)
akwaforta, miękki werniks, kredka litograficzna,
pastele oleiste; 32,5 x 26,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. ołówkiem p. d.: 1950 / M. Ritterówna
RITTER Maria (1899-1976)
olej/tektura, 21,5 x 30 cm
sygnowany ołówkiem p.d: `M. Ritter`
RITTER Maria (1899-1976)
olej, tektura, 18,5 × 23 cm
na odwrocie napis: Ritterówna/ morze.Gdynia
RITTER Maria (1899-1976)
akwarela, papier, 18 × 25,5 cm w świetle passe-partout
sygn. l. d.: MRitter
RITTER Maria (1899-1976)
RITTER Maria (1899-1976)
akwarela, tusz/papier, 46 x 70 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany p.d.: 'M. Ritter'
RITTER Maria (1899-1976)
akwarela, ołówek/papier, 27 x 31 cm
sygnowany p.d: `M. Ritter`
RITTER Maria (1899-1976)
pastel, tusz/papier, 41 x 28 cm
sygnowany l.d.: `M. Ritterówna`
RITTER Maria (1899-1976)
akwarela, ołówek/papier, 51 x 65 cm
sygnowany p.d.: `M. Ritter`